Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - POKLANJAM, nudim,darujem, dijelim cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


POKLANJAM, nudim,darujem, dijelim cvijeće

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 15>
Korisnik
Poruka
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 10:18
Naravno da treba pričekati da zatopli.Stavila sam samo ponudu da vidimo ko kaj ima. Puno ti hvala ! Ako ti nešto treba javi. Prije početka travnja kod nas na kontinentu se ne isplati ništa počinjati. Dok bu vrijeme javiš mi cijenu i poštarinu da ti uplatim.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 12:12
ja se javljam za ljepotana sa slike i tankolisni plavo-žuti iris

a ponuditi ti mogu sekulente (pelcer od onih koje imam (slike su na mojoj temi, morati ćeš malo kopati jer dugo nisam stavljala slikeEmbarrassed)


Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 12:18
Ok, dok bu vrijeme pošalješ mi adresu.
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 17:00
Za hren je dovoljno da se u zemlju zakopa komadić korjena ili strugotine i on odmah brzo izraste. To treba posaditi negdje u kutu, gdje neće smetati jer kad ga jednom posadiš,  nije ga se lako riješiti.
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 17:35
ja ti imam dragoljub sjeme,naci ce se i nesto sukulenataWink

ako ces imati viska ja se biljezim za visnju,ljepotana sa slike ... stavit cu i ja popis svega sta jos imam pa slobodno pogledas kroz koji dan...
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 21:34
Dugo nisam zalazila u ovaj dio foruma.
 
Pa ženo Božja, kaj si mislila da sam te zaboravila. Sve imam zapisano u posebnoj teki sa ovog foruma.
Obečala sam ti hren i pelin, budi bez brige i pogledaj na proljeće i ljeto, možda u mom skromnom vrteku nađeš i još nešto što nemaš!
 
Ako može bilježim se za oba irisa. Zapravo sve što je trajnica a može podnijeti kontinentalnu zimu.
Pusa!
 
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 22:03
GT da li je ostao koji gomolj viška  svjetloplavog  irisa i  tankolisnog plavo-žutog  irisa? Embarrassed
ti pogledaj u mom vrtu šta te zanima, nadam se da će biti sjemenke ili biljkice na proljeće  Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2011 u 07:03
Irisi su rezervirani molim pogledajte kaj je ostalo. Djevojke sa mora sad je toplo mogu izvaditi, ako vama paše sad za sadnju javite da vam pošaljem.
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2011 u 07:03
Danas ću otići do vikendice da vidim kupine i višnje onda ću izvjestiti koliko ih ima.
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2011 u 08:16
ja se javljam za sadnicu višnje ako ima viška!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Rumko View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 08 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 52
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rumko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2011 u 13:04
Kupujem i molim
 
sadnice: crvenog ribizla, karanfila (onog osmomartovskog, ne turskog), kamelije i asarine scandens
 
Nudim
 
4 ruže s korijenjem koje se penju po ogradi (stare su i loše oblikovane, al tjeraju mlade izboje ko lude, ljubitelji i poznavatelji ruža s njima mogu svašta). Ne znam kako se pripremaju sadnice pa bi najbolje bilo ak si netko želi te ruže da dođe do mene (Zagreb) i kaže mi kako da ih iskopam, a da ne oštetim korijen. Ne prodajem ih, ma nije čak niti uvijet zamjena, mada bih voljela neke pelceriće i sjeme jer tek počinjem uređivati vrt i cvijeće za terase pa mi je svaka donacija dobrodošla.
 
Ružice su male, crvene (al s primjesom ružićastog) i krasno cvatu sve do jeseni. Stvarno bih ih voljela udomiti!
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2011 u 13:12
Rumko, Dugo selo ti nije daleko od tebe pogledaj u vrtlariji ili rasadniku Bobica.
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2011 u 18:26
Ja bi kupine, mogu ti poslati sadnicu aporocactusa...
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2011 u 18:26
A može i višnje ako još imaš...
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2011 u 07:28
Zaboravih napisati imam i crveni božični kaktus, ako netko želi nek se javi.

Jastučastoga astera lila boje imam dosta javite se!
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2011 u 12:45
crveni ribizl ti mogu dati uskoro, kad ti bude povoljno za sadnju, pa možda se nađemo na jednoj od kava u blizini..
možeš za mene malo astera spremiti
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2011 u 12:49
ovdje se svašta pomiješalo, tak da ne znam tko šta nudi a tko šta tražismile96 to je Rumko kod tebe tražila ribizle, a ja ponudilaLOL
Na vrh
Rumko View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 08 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 52
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rumko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2011 u 15:33
Gospina trava, pardon ak sam se ubacila u tvoju temu sa svojom ponudom, zbog naslova sam automatski tu pisala.
 
Inače, od tvoje ponude me zanima begonija (pelcer) i zvjezdan, pa ak je to mari zapravo tebe zvala na kavu, ja bi se prikrpala pa od jedne uzela ribizl, a od druge cvijeće Embarrassed 
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2011 u 15:48
nema veze, samo ti piši, ljudi to ipak pročitaju, dakle javi se mari za ribiz, ja ti pošaljem aster, a begoniju i ja tražim, još se malo ne snalaziš, ali buš se brzo snašla. Inaće dobro nam ti došla. A Rumko čokoladice obožavam, alkohol ne pijem radi zdravlja (srce), slatko ne volim previše ali obožavam čokolade i sladoled u kojima ima alkohola. Ko pravi alkos, nisam badava mješanac zagorske i prigorske krvi.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2011 u 13:46
Originalno poslano od člana Rumko Rumko napisao:

Gospina trava, pardon ak sam se ubacila u tvoju temu sa svojom ponudom, zbog naslova sam automatski tu pisala.
 
Inače, od tvoje ponude me zanima begonija (pelcer) i zvjezdan, pa ak je to mari zapravo tebe zvala na kavu, ja bi se prikrpala pa od jedne uzela ribizl, a od druge cvijeće Embarrassed 

može, ja se javljam, a kava će biti - gdje, možda u Dugom Selu, stavite obavijest na okupljanje forumaša, a možda bi bilo lijepo da dođete u Kutinu k meni, tamo negdje za mjesec dana, kad nastane povoljnije vrijeme
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 15>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,336 sekundi.