Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - POKLANJAM, nudim,darujem, dijelim cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


POKLANJAM, nudim,darujem, dijelim cvijeće

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 15>
Korisnik
Poruka
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 22:20
Djevojčice i dječaci upravo spremam obečane paketiće. Poslala sam vam obavijesti na pp. Od trajnica je ostalo još svjetloplavog irisa i lila astera. Oni koji će dobiti kupine nek savkako korijen urone u vodu, na sat dva, zatim saditi ili staviti u vlažan pijesak. isto i sa višnjom.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2011 u 15:45
Originalno poslano od člana gospina trava gospina trava napisao:

Nudim svjetloplavi iris i tankolisni iris, tražim sjeme mjehurice. U proljeće sam sijala kupovnu ali mi nije izašla.

toga imam dosta, budem ti poslala, zapisat ću (korijen ću ti poslati, rizome
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2011 u 16:06
Hvala, daj mi pošalji adresu da ti pošaljem aster.


Rumko molim adresu.
Na vrh
Kreos View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 414
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kreos Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2011 u 19:01
Nudim 6 malih lukovica

Ornithogalum caudatum ( pregnant onion)






Tražim: sjemenke ljuti ljući najljući chilli, ili ako netko ima sjemenke gigantskog maka ili ukrasnog velikog luka!

Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2011 u 21:17


Jel to ova paprika? Ako je sjemena imam, javite se tko treba.
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2011 u 21:49
Kreos, molim ako može lukovica Ornithogalum (morki luk)!???? smile143
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2011 u 07:32

Pošaljite mu PP

Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2011 u 14:20


Nekome sam obečala sanseveriju. Više ne znam kome. Javite se MOLIM
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2011 u 17:06
Ispričavam se svima. Ne trebam sukulente (one ne podnose minuse) trebam sedume, kupujem, udomljujem, kako kome paše. Nisam znala koji prezimljuju koji ne, e sad kad sam nučila nadam se da ćete uvažiti moj ispravak.
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2011 u 17:40
možemo ti onda već slati?
ja ću ti sigurno ubaciti i pokoji sukulentić, seduma nešto imam ...
možda koji sukulent i prezimi

Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2011 u 18:19
još ne, početkom 4-tog, hvala
Na vrh
kerber View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kerber Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2011 u 08:56
Pozdrav svima,
 vidim da se  svašta može ovdje nabaviti, i to me veseliBig%20smile imam ponešto za podijeliti..adam , božićni kaktus, kaktus, tustika, sjeme prkosa, slaka,hibuskus, maline....
ja bi htijela krumpirovo drvo ( prekrasni plavi  cveteki Star) ako netko ima...lepo prosimWink
Na vrh
krtica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 120
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje krtica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2011 u 10:05
kerber,
može meni adam i hibiskus??  Embarrassed

smile58
Na vrh
kolumbina View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 19 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kolumbina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2011 u 15:37
Originalno poslano od člana eva_eva eva_eva napisao:

Posto sam trenutno na putu ne mogu vam okaciti slike ali uglavnom radi se o oko desetak aloja, neke od njih su arborescens, ove druge nisam uspjela identificirati

Ima li netko da ih zeli pa makar i samo jednu da uzme, nisam u mogucnosti brinuti se o njima.
Molim vas javite se, ja sam u Zagrebu pa se mozemo dogovoriti za primopredaju




Da li još uvijek poklanjate aloe?
Kolumbina iz Zg
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2011 u 18:08
......dobrodosli  novi  clanovi....
 
....upoznajte  se  sa  forumom...sudjelujte  s  nama  u  razmjeni  iskustava...Clap
 
....za pocetak  bi  bilo  dobro  da  ponudite  nesto  za  razmjenu....Smile
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2011 u 14:25
Nudim i dalje papričicu i imam cinije koliko želite.
Na vrh
tanja j View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2011
Lokacija: GOSPIĆ-ZADAR
Status: Offline
Bodovi: 159
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanja j Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2011 u 11:06
Originalno poslano od člana manči manči napisao:

......dobrodosli  novi  clanovi....
 

....upoznajte  se  sa  forumom...sudjelujte  s  nama  u  razmjeni  iskustava...[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley32.gif" height="17" width="18" align="absmiddle" alt="Clap" />

 

....za pocetak  bi  bilo  dobro  da  ponudite  nesto  za  razmjenu....[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley1.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Smile" />


evo...ja imam lukovice ljiljana (bijele) pa ako nekome treba neka se javi!
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2011 u 00:58
Originalno poslano od člana gospina trava gospina trava napisao:

Nudim i dalje papričicu i imam cinije koliko želite.


Draga GT , ja bi rado malo jednog i drugog ! Osobno imam bijeli i pink hibiskus -sjeme i puno tagetesa , ako neko treba ! (Adresa u PP)


Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2011 u 11:54
IMAM BIJELI I ROZA ALISUM, NEŠTO BIJELE DATURE, JAVITE SE!
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2011 u 20:05
Bokić svima.
Evo kad svi nekaj nudite pada i ja ponudim.
Raznobojni zvončići,sijemenke  bijele dature, mačkov brk(nigella=, više vrsta suncokreta, albiziia julibrissin, rogač, makedonsku čili papriku, irski zbončić--jako miriše---, caesalpinia gilliessi, cinija visoka, domači kukluruz 2 sorte, i crveni malina kukuruz za peči kokice i kadse sijeti kaj još  imam bum dopisala.
Da , napomenula bih da dajem od svakog po malo sjemenki, par komada
osim kukuruza, njega dam više.
 
U zamjenu uzimam kaj nemam.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 15>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.