Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - POKLANJAM, nudim,darujem, dijelim cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


POKLANJAM, nudim,darujem, dijelim cvijeće

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 15>
Korisnik
Poruka
tanja j View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2011
Lokacija: GOSPIĆ-ZADAR
Status: Offline
Bodovi: 159
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanja j Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2011 u 23:25
Originalno poslano od člana gospina trava gospina trava napisao:

[IMG">http://www.cvijet.info/images/galleries/640-480/1764baa6-P1010167.JPG" />

Jel to ova paprika? Ako je sjemena imam, javite se tko treba.


ako nije kasno ...biljezim se!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2011 u 23:37

smile43Pozdrav Gospina trava!

Evo, ja bih željela ovupapričicu ako može, vidi kako plačem, šmrc.
što bi ti rado za zamjenu?
Na vrh
Klimatis View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 1360
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Klimatis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2011 u 09:48
Ako trebate reznica hoye, imamo ih mi na izobilje. Slikat ću vam našu ljepoticu.
Znači može se prihranjivat svaka 2-3 tjedna??
Neka se sve zeleni
Na vrh
ljiljana1903 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 02 Prosinac 2010
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljana1903 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2011 u 16:00

Ja vas molim za jednu reznicu hoye. Unaprijed hvala smile57

Na vrh
strada View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 19 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje strada Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2011 u 11:06
Malo googlam o tom cvijetku hoya..Nikad vidjela Embarrassed ali je preeeekrasan!!
Vidim da ima i vise vrsta..Ne voli bas jako sunce i zadrzavanje vlage ??
Klimatis ako ima viska reznice biljezim se sa stovanjem Smile
Ja nazalost ne znam imena svojih biljcica kojih je malo ali ono sto znam su forzicija, bozur, narcisi, ljiljani, irisi, kiwie, loza, tri clematisa koja znam koja su vrsta i jedan za kojeg ne znam..Cekam da izraste pa uslikam da vidimo..Inace tangutica, star of india i cardinal rouge..
Eto..ima tu jos japanska tresnja (grm koji nikako ne napreduje) i hortezija koja je takoder malecka..
E sad..ja ne znam kako se koja razmnozava..Ako se ista od ovoga moze podijeliti, vi meni recite kako a ja cu vam drage volje poslati!!!Smile
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2011 u 10:18
Pakiram kuvertice, danas idu na poštu
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2011 u 12:46
SmileBokić svima!Sve sam živo proroštala kako bi pronašla hren)sadnicu ili sjeme ako ima nemam poima) Recite mi dal netko zna gdje da dođem do hrena.Puno hvala unaprijed.pozz!smile57
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2011 u 12:57
Za hren ti ne treba sadnica,kupi komad hrena,na placu ili u dućanu,zakopaj ga u zemlju i rasti će ko korov.
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2011 u 13:14
Kaj fakat? Hvala ti kaktusiču maleni!Hitam po hren.Jedino neznam ak je kupovni hibrid, tad od njega nebu ništa.Wink
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2011 u 13:16
Ja sam ga jedne godine kupila za Uskrs,i poslije zaboravila na njega,valjda je tri mjeseca bio zamotan u hladnjaku,pa onako iz zezancije ja ga zakopala,danas ga se ne mogu rješiti.
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2011 u 13:47
Dal to znaći da bi mi mogao okupirati teren i da se neda kontrolirati njegovo širenje. Onda bolje ni da ne sadim akm je tak invazivnog razmnažanja.Shocked
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
tanja j View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2011
Lokacija: GOSPIĆ-ZADAR
Status: Offline
Bodovi: 159
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanja j Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2011 u 14:02
Kod mene je uvijek "kontra svita" Ja sam tek prošle godine uspjela da ga zakorijenim.
wizardica....ako zelis iza uskrsa bit će hrena kod mene!
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2011 u 14:15
Joooj kak bi ja to  raaadooo!Wink
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2011 u 06:53
Idući tjedan orezujem forziciju. Nudim reznice.
Na vrh
hanaK View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 216
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hanaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2011 u 11:20
Gospina trava, ja bih reznice ako ih još dajete.
A nudim sjemenke ukrasnih tikvica zelene i žute, u zamjenu za sjeme ili reznice. Tek počela uređivati vrt pa sve dobro dođe!
Na vrh
hanaK View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 216
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hanaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 17:09

Imam dvije mlade aloa vere, pa tko je zainteresiran može na pm. Također sjeme od ukrasnih tikvica razne-žute i zelene!

Rado uzimam sve što može u kamenjar u zamjenu.
Na vrh
nada123 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 03 Svibanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 28
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2011 u 22:37
Clapmolila bi ak imate pelcere i sadnice ponuđene  početkom godine u zamjenu nudim puzajuće kaktuse dvije vrste ipelcere više vrsta pelagronija neznam dali je kasno teksamse uključila na internet aknije molim odgovor 
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 13:34
nudim sjeme žutih tikvica, graha tetovca i rasade paradajza san marzano , shery i onog sitnog ukrasnog
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 13:59
kakav je to sitni ukrasni?

Zainteresiran sam za flance tih i shery, pozdrav...
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 14:02
Wink Enrikova nona ja sm za sjemenke žutih tikvica ako može, njih sam si baš željela i nadam se da znaš kako se zovu.Wink A može io koji san marzano.
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 15>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.