Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - POKLANJAM, nudim,darujem, dijelim cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


POKLANJAM, nudim,darujem, dijelim cvijeće

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 15>
Korisnik
Poruka
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 14:29
antunoo7 to ti je onaj skroz sitni duplo sitniji od chery-a pošalji adresu na pp
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2011 u 19:54


Pozdrav svima.ima li itko i ako je voljan pokloniti reznice anđeoskih truba,  voštani cvijet, božur crveni ili bijeli ili mozda lukovice bijelog ljiljana?

Ili bilo kakvo drugo sjeme ako je netko voljan dati.
Za uzvrat nudim bozur rozi, sjeme kadifa, cinija.









Ruka koja daje uvijek je iznad one koja prima.

Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2011 u 00:06
Ja bih božur rozi, a imam aloe vere za razmjenu...a imam i bijele ljiljane koje cu morati prorijediti...sad su pred cvatnjom pa ce biti lukovica poslije, tako da ces ih moći na jesen saditi...
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2011 u 09:02
Ja imam sjeme tikvica u obliku boce, sjeme lunarije i sjeme rabarbare a ja bih crveni božur, ako može?
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2011 u 21:49
Poklanjam male agave.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2011 u 21:24
Belina, a kak su male? Dok smo bile kod tebe još nisu bile vani?
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2011 u 08:16
Ako ti trebaju,javi se,imaju susjedi,pa ih bacaju,sada sam ja tu da ih skupljam i dijelim.
Na vrh
Morana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Morana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2011 u 15:56
ako koga zanima sjeme brnistre, mogu nabrati ga
~Cvijeće je zemljin način da se nasmije~
Na vrh
nada123 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 03 Svibanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 28
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2011 u 21:41
bok barbara može meni koja mala agava pozz
Na vrh
nada123 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 03 Svibanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 28
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2011 u 21:47
bok belina oprosti krivo sam napisala ime za tebe je bila poruka
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2011 u 07:36
Pošalji adresu,naravno da može.
Na vrh
cvijetićljubac View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 741
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvijetićljubac Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2011 u 14:12
Originalno poslano od člana lorica10 lorica10 napisao:

Pozdrav vidla sam da netko ima nešto za udjeliti, pa ja sam zainteresirana za  reznice anđeoskih truba,  voštani cvijet, božur crveni i bijeli...
O PLEASE...AKO IMA KOJI MOLIM I MENI......smile58
Na vrh
nada123 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 03 Svibanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 28
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2011 u 21:49
WinkTongueClapTonguebok belina stigle su agave i ostalo  prekrasne su hvala stigle su jučer samo nisam stigla javiti pozzz
Na vrh
dadacvjetić View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 362
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadacvjetić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2011 u 00:05
JA TI IMAM ROZI BOŽUR, ALI ON SE PRESAĐUJE U JESEN- MOLIM TE ČUVAJ MI BIJELI LJILJAN
Na vrh
joope View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 92
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje joope Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2011 u 09:43
Nakupila sam dosta sjemena rebutie, mammillarie prolifere i još jedne kojoj su bodlje u obliku kukica pa ako je netko zainteresiran za  sijanje i moguću razmjenu nek se javi. 
Na vrh
eva_eva View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 28 Prosinac 2010
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje eva_eva Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2011 u 08:22
Ako netko iz Zagreba zeli, imam malih Aloe Vera (do 10 cm)  za pokloniti :) 
Posaljite pp
Na vrh
Shivathry View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 04 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 13
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Shivathry Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2011 u 15:56
Pozdrav ! Ima li netko za pokloniti ili prodati dionaeu muscipulu ?


Na vrh
dadacvjetić View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 362
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadacvjetić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2011 u 20:52
Morana, lijepo te molim za malo sjemenja od brnistre ako je moguće. Hvala unaprijed.http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley17.gif
Na vrh
dadacvjetić View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 362
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadacvjetić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2011 u 20:54
Frida pošalji mi adresu da ti pošaljem roza božur, a ti meni ako može bijeli ljiljan. Pozdrav
Na vrh
cvijetićljubac View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 741
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvijetićljubac Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2011 u 14:31
Originalno poslano od člana lorica10 lorica10 napisao:

Pozdrav vidla sam da netko ima nešto za udjeliti, pa ja sam zainteresirana za  reznice anđeoskih truba,  voštani cvijet, božur crveni i bijeli...
HEJ JA TI KOD SVEKRA IMAM BOŽUR BIJELE BOJE ;)))
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 15>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.