Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zimski radovi 2011
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zimski radovi 2011

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2011 u 22:10
....lijep   pozdrav...
 
 
....da  li  cete  grancice  kompostirati  ili  spaliti?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
PeKa View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje PeKa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2011 u 15:14
Hvala na dobrom vibrama...
Ja sam se zakačio na ovaj forum, među ostalim, i zato što sam "nanjušio"Embarrassed da je tu mnogo ljudi koji mnogo znaju, i zbog toga što je atmosfera vrlo prijateljska (čitao postove, osjetio). Kako sam više vrtlar s povremenim snažnim izražajima ljubavi prema cvijeću, teme o cvijeću nisam još ni zagrebao (Cvijetinfo-forum).
Već neko vrijeme planiram vrt (kako bi rekli englezi "from the scratch) na mjestu na kojem je donedavno bio vinograd. Znam otprilike što sve treba uključiti, ali mi intuicija još ništa ne govori kako to posložiti. Možda se probudi s dolaskom proljeća.
Hrpa granja i grančica u međuvremenu je narasla na 6-7 kubika...
 
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2011 u 12:08
O, da - tu ćemo moći puno toga naučiti!! Veselim se!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
PeKa View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje PeKa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2011 u 23:02
Malo hranimo ptice (moja supruga PeKica i ja PeKa) u Zagorju zelenom (?), pa malo sjeckam grančice za visoke lijehe, pa sam napravio jednu, evo i slika....
 
 
 
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.