Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt kaktusa Seča
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt kaktusa Seča

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
joope View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 92
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje joope Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2011 u 23:11

Jel postoji negdi na forumu popis takvih vrtova,rasadnika,botaničkih vrtova... koji su otvoreni za posjete?  

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
fahira koper View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2011
Lokacija: Slovenia
Status: Offline
Bodovi: 60
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fahira koper Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2011 u 23:17
evo da dodam još nekoliko slika iz ovog vrta tokom zajedničke posjete
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2011 u 23:18
imaš na prvoj strani foruma nova tema Sajmovi cvijeća u 2011 g u Hrvatskoj
Na vrh
joope View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 92
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje joope Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2011 u 23:43
Hvala!
 a ove nove slike...
smile93
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2011 u 08:34
smile55 , priuštila si nam krasnu šetnju
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2011 u 08:48
Ja sam već sinoć svratila ali sam vidjela da postavljaš slike pa zbrisala.
Prekrasne slike, priuštila si nam nešto što vjerujem nije nitko imao prilike vidjeti uživo.ClapClapClap
Posebno je dobra slika ona gdje se vidi koliko je star onaj kaktus i one na kojima si ti i sestra, jer  se vidi odnos veličine tih prekrasnih bodljikavaca prema ljudima.
Ako imate još  slika...smile143Big%20smile
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2011 u 08:57
sarajka hvala što si ovaj svoj doživljaj podijelila s namaThumbs%20Up
mora biti da je divno tamo...
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2011 u 11:45
hvala na posjeti ,zaista bi mi bilo žao da to nisam podjelila sa vama,a slikica bako ima možda još poneka ali nisu uspjele,ma čovjek ne zna šta bi prije slikao,zaista je praznik za oči
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2011 u 12:24
Ak imaš još koju slikici slobodno stavi,uživam ovo gledatiTongue
Na vrh
martina1306 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1306 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2011 u 16:06
ovo je predivno...
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2011 u 20:41
Najprije sam preletila, a sada se zaustavila na svakoj slici zaista uživajući.
Jednog dana moram poći tamo, tek onda će to biti prava uživancija.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2011 u 23:11
Prekrasna šetnja vrtom kaktusa Sarajka..Baš lijepo od tebe da si nam priuštila taj gušt...ClapClapNisam znala da u okolici Portoroža postoji takav lijepi vrt...Odmah dobijam ideju da napravimo jedan izlet, barem mi iz 051, a da nas nova forumašica Fahira Koper dočeka  i odvede u taj vrt da previše ne tražimo..Naravno da ćemo onda popiti i kavicu u deželi...
Triša je pisala prije mene, nadam se da će se ona prva složiti a nadam se i Fahira ....WinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2011 u 00:10
 Draga Sarajka ja sam tek sad  nabasala na ove tvoje prekrasne slike i naprosto ostala bez daha. ... i  bez teksta.......smile141
Na vrh
fahira koper View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2011
Lokacija: Slovenia
Status: Offline
Bodovi: 60
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fahira koper Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2011 u 18:28
samo se vi dogovorite i javite samo nemojte da bude sad ovaj vikend to jeste od 4 do 06.02.2011 tada sam u Crkvenici idem na 21 Međunarodni sustret laringektomiranih osoba. od ponedeljka 07.02 kad god se dogovorite. Čekam vas da skupa pogledamo i da se lično upoznamo.
 
 smile79
 
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2011 u 18:43
Hvala Fehira neće to baš biti tako brzo, čekati ćemo ljepše dane a i nismo se još ništa dogovarale, to je za sada samo moja ideja....U svakom slučaju hvala na pozivu....smile78
sutra je novi dan
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2011 u 20:19
drago mi je da vam se dopada  a vi koji ste gore bliže imate šansu i lično pogledati
Na vrh
borzoj View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 06 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 49
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje borzoj Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2011 u 09:51
 jako lijepo, možeš li nam dati točnu adresu mjesta" božanstvenog"?
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2011 u 10:18
Ajme, koja divota!
Moja teta već 30 godina živi u Kopru, ni znala nije da ovo postoji!
Negdje početkom trećeg mjeseca idem u Kopar, nema šanse da to propustim! Pogotovo MM koji obožava kaktuse.
Hvala ti što si nas upoznala s ovom divotom!
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2011 u 10:24
Uopće nisam neki obožavatelj kaktusa (doma nemam ni jednog) ali ovaj bodljikavi vrt je nešto što bih sigurno da mogu obišla. Hvala na prezentaciji!
Na vrh
fahira koper View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2011
Lokacija: Slovenia
Status: Offline
Bodovi: 60
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fahira koper Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2011 u 12:24
 
 
Evo za sve ljubitelje kaktusa adresa i još malo slikica. Mislim da nije važno ko vam je dao adresu ili ja ili moja sestra sarajka, dodjite imate šta pogledati a usput i Kopar ima divnih starina i šetališta gradom i odmor uz more za kafu. Za ljubitelje dobre hrane su odlične picerije i ostala slovenska domača hrana.
Nadam se da če mi se neko od vas javiti da popijemo kafu i skupa pogledamo vrt kaktusa i ostale znamenitosti Portoroža, Pirana, Izole i Kopra.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.