Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Izložba kamelija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Izložba kamelija

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Izložba kamelija
    Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 22:29
Obavještavam sve članove i goste foruma da se u DUBROVNIKU dana 21 ožujka otvara izložba KAMELIJA CVIJET NAD CVJETOVIMA u povodu DAN MEDITERANA-DAN KAMELIJA,i traje do 31 ožujka.Organizator je HRVATSKO DRUŠTVO KAMELIJE čiji sam i ja član.izložba se održava na adresi LUŽA,PRED DVOROM.Dođite i šaljite obavijest na forum!
sutra je novi dan
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 14:28
Originalno poslano od člana jagoda jagoda napisao:

Obavještavam sve članove i goste foruma da se u DUBROVNIKU dana 21 ožujka otvara izložba KAMELIJA CVIJET NAD CVJETOVIMA u povodu DAN MEDITERANA-DAN KAMELIJA,i traje do 31 ožujka.Organizator je HRVATSKO DRUŠTVO KAMELIJE čiji sam i ja član.izložba se održava na adresi LUŽA,PRED DVOROM.Dođite i šaljite obavijest na forum!
KAD VEĆ NITKO NIJE POSJETIO IZLOŽBU KAMELIJA U SPLITU POZIVAM VAS DA DOĐETE NA TAKVU IZLOŽBU U RIJECI IDUĆI TJEDAN U FILODRAMATICI.DAKLE OD18.05.DALJE,CIJELI TJEDAN.ZA DETALJNIJE INFORMACIJE OBRATITE SE MENI NA TEL 098278355.POZDRAV I POZIV SVIMA....smile120
sutra je novi dan
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 21:02

Jagoda, prekrasno, u Dubrovnik neću, ali mogla bi manči, pa nam staviti malo slikica, a u Rijeku obavezno, nadam se da ćeš biti tamo, javit ću ti se mobitelom.

Možda se dogovorim sa Hoyom, Verom , Mikicom, pa padne neka kavica.

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 23:53
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Jagoda, prekrasno, u Dubrovnik neću, ali mogla bi manči, pa nam staviti malo slikica, a u Rijeku obavezno, nadam se da ćeš biti tamo, javit ću ti se mobitelom.

Možda se dogovorim sa Hoyom, Verom , Mikicom, pa padne neka kavica.

Triša Dubrovnik nam je gotov,isto tako i Split a Rijeka počinje idući tjedan.Bilo bi mi drago da onako čoporativno navratite i da onda padne i kavica ili sladoled...Čuti ćemo se i sve definirati...smile142
sutra je novi dan
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 22:34

Jagoda, ništa informacija od 2009. Hajde malo saberi sve informacije i stavi ovdje kao i za 2011.Wink

Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2011 u 00:18
Hrvatsko društvo kamelija www.hdkamelije.hr  ( čiji sam i ja član ) priređuje izložbu o kamelijama u Rijeci od 25.02. do 05.03.2011. Izložba će biti u rasadniku MBM na Škurinjama.U sklopu izložbe održati će se i edukativna predavanja o kamelijama u subotu 26.02.2011. u 10 i 30sati. U vrijeme izložbe biti će moguća kupnja kamelija po specijalnim cijenama.  
Biti će moguće i učlanjenje u društvo po popularnim cijenama od 25kn.
Za članove društva biti će omogućen obilazak kamelija uzgajivača Krajačića iz Rijeke i parku Angiolina u Opatiji
Dođite, a za dodatne informacije javite se na temu ili meni na pp.     .
sutra je novi dan
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2011 u 06:42
Hvala Jagoda na informaciji, svakako ću svratiti. Thumbs%20Up
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2011 u 10:51
Bravo jagoda, normalno da to nikako nećemo propustiti.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2011 u 03:52
Za ranoranioce staviti ću malo slika sa današnjeg otvorenja izložbe....Ovo je u pravom smislu Velika izložba kamelija...Po izboru i cijenama mislila sam da sam u Pordenone a ne u MBMu...Za ovu priliku stvarno su dobavili puno kamelija raznih veličina i boja i povoljnih cijena..Zato cure obavezno dođite sutra na predavanje i u šoping...
 
Složemo je puno panoa sa zanimljivim informacijama o kamelijama i o društvu...
 
 
 
Kamelije...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Još da vam pokažem i cijene koje su stvarno odlične....
 
 
 
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2011 u 07:47
Šteta što nisam bliže,vrlo rado bi vam se pridružilaTongue
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2011 u 08:44
Predivno hvala na iscrpnom izvještaju smile78jedino je šeta što je daleko pa nemam priliku posjetit izložbu, a vidim da su cijene umjerene pa bi si mogla priuštiti koju ljepoticu.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2011 u 08:59
Vidimo se Jagoda, nikako to neću propustiti.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2011 u 15:19
hvala Jagoda ,nadam se da ce biti jos slika
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2011 u 17:21
Izložba kamelija bila je vrlo poučna, bilo je dosta ljudi i bila je baš gužva i na blagajni. Normalno da nas je okupila naša Jagoda, koja je u riječkom klubu jako aktivna i svi znamo da je ona naša "dama s kamelijama".
čuli smo puno korisnih podataka, ništa nisam zapamtila, ali sve to ima Jagoda na pismeno. Pozorno smo slušali sve govornike, ali ipak najpozornije našu Jagodu, koja je već postala prava medijska ličnost. Malo u novinama, malo na televiziji, na izložbama drži predavanja i to joj odlično ide - da to je naša Jagoda.
 
Sada nekoliko slika.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2011 u 17:25
Ma što reći rođena je za pozornicu
 
 
 
 
 
Slike kamelija će vjerojatno staviti još netko, ali evo i ja imam nekoliko
 
 
 
 
 
Od hrpa izloženih kamelija, ove tri su od danas u mom dvorištu
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2011 u 17:32

Da ste barem ranije javili za ovaj sajam, da ga uvrstimo u listu sajmova.

vise bi ljudi sanalo za njega.
 
 
sve u svemu predian izbor biljki!!!!!!
Na vrh
BLANKA C. View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BLANKA C. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2011 u 18:07
 
Izložba je bila lijepa i poučna.
 
Čekat ćemo da Jagoda stavi svoje slike.
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2011 u 18:42
Evo i mene sa par slika.

Splet okolnosti je doveo do toga da sam propustila Jagodino predavanje Cry. Kad sam došla, Triša i Hamara su već bile na blagajni gdje je vladala gužva.
Triša, nisam do sad skužila da si kupila tri kamelije....Bome ti je bio dobar ulov Wink.
Jagoda je bila u gužvi, tako da je nisam uspjela slikati. Sreća da je to prije učinila Triša. No, zato sam u kadar uspjela uhvatiti prvu pratilju naše dame s kamelijama - BLANKU C. koja je razgovarala sa novom forumašicom (ne znam joj forumsko ime)




Sve što sam stigla napraviti je sliknuti par sličica, kupiti kameliju (još ne cvate) i trk za Hamarom i Trišom na kavu.






Nadam se da će ova izložba postati tradicionalna i da ću idući put doći na vrijeme. Jagoda Thumbs%20Up


Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2011 u 20:50
smile55
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2011 u 21:22
Predivno!Clap
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.