Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Međugorje
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Međugorje

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2011 u 09:46
jučer je bio prekrasan dan pa sam ga iskoristila za posjet Medjugorju! donosim vam par fotografija s podbrda i dvorišta crkve:
 
 
 
 
u podnožju kipa mnogi ostavljaju slike i poruke..
 
 
pogled na crkvu s podbrda:
 
pogled na Križevac s podbrda:
 
iako je bilo jutro, negdje oko 9h, podbrdo je bilo prepuno hodočasnika:
 
 
 
 
 
 
 
meni je ovdje uvijek lijepo doći, a posebno kad jesen zamiriše i prošara stabla zlatnim bojama.
 
 
 
 
 
 
"radije bih imala ruže na stolu, nego dijamante na vratu"

emma goldman
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2011 u 10:12
VILMAČ hvala ti, opet nove slike i lijepe na svoj načinHeart
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2011 u 15:27
Vilmač prekrasne slike si stavila. Mi smo bili ove godine početkom kolovoza ali kratko, tako da nisam stigla do brda, ali budem druge godine...
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2011 u 16:17
Vilmač prekrasne slike.Dočarala si nam u potpunosti.
 
Jedna moja kolegica, koja je bila, mi je rekla: "Ne možete to ni zamisliti.Kad stignete tamo naprosto vas obuzme nešto... teško objašnjivo...."
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2011 u 08:53
mariTongue
proljeće Tongue
baka,Tongue kolegica vam ima pravo, slike samo mogu djelomice dati naslutiti kako je lijepo biti u Medjugorju, svi koji su bili znaju o čemu govorim, a oni koji nisu želim da im se što prije ispuni ta želja pa da dodju. svako doba godine ima svoje čari, meni je jesen posebna u Medjugorju, te prekrasne boje prirode, mir, hladnoća koja lagano da naslutiti da nam se i Božić bliži... ma predivno...
 
ono što me jedino žalosti jest činjenica da su hodočasnici mahom stranci.. ljudi sa svih, al doslovno sa svih strana svijeta dolaze iz kanade, meksika, venecuele, novog zelanda, australije, iz raznih krajeva afrike i europe, a imam osjećaj svaki put kad da je hrvata najmanje..
 
(jedan bračni par iz koreje 28 godina je čekao da dodje u medjugorje, čekali su mirovinu jer im je godišnji bio prekratak za tako dalek put)
 
al takvi smo mi, ne znamo cijeniti svoje...jako puno hrvata je bilo u rimu, lurdu, fatimi i to je lijepo... a koliko ih dodje u Medjugorje!?
 
samo želim reći da nam je medjugorje svima jako blizu geografski, a na nama je da ga približimo srcima
"radije bih imala ruže na stolu, nego dijamante na vratu"

emma goldman
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2011 u 10:19

Vilmač to je točno sve što si napisala.

Nadam se da ću ga i ja vidjeti i doživjeti u jesen...
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2011 u 12:00
Od prije par dana tražim moje slike iz Međugorja iz 2008.godine!! I našla sam ih!!

Želim sa vama podijeliti odakle je došla moja ljubav prema orhidejama!! Naime, do 2008. sam samo prolazila pored njih u vrtnim centrima!! A sada ih imam 30-tak!!!



Uploaded with
ImageShack.us

Na slici, moja majčica pred Našom Majčicom moli za svoje djevojčice!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2011 u 12:13
Imam još par sličica, pa ih stavljam!!



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2011 u 12:50
freeland44 hvala ti što si mise pridružila i dopunila ovu tmu prekrasnim slikamasmile79
"radije bih imala ruže na stolu, nego dijamante na vratu"

emma goldman
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2011 u 18:18
bila sam u Međugorju ,istina je da se čovjek osjeća nekako pun .bila sam jedno pet puta u različitim odmacima, ali duh je svaki puta ispunjen
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2011 u 13:37
dragi moji evo me da malo osvježim ovu temu!
 naime, bila sam u Medjugorju nebrojeno puta ali nikad zimi u 6 ujutro! naime u subotu jutro smo muž i ja bili na zornici u Medjugorju!
 
 predivno je bilo, oblačno, hladno ali nije padala kiši pa smo bili i na obližnjem groblju gdje je među ostalima pokopan Fra Slavko Barbarić čija je jedanaesta godišnjica smrt nedavno obilježena. evo donosim vam malo kasnojesenskog ugodjaja!
 
ove je slikano oko 7h ujutro,a vidite koliko je već ljudi tu bilo:
 
zelenje koje uvijek nanovo očarava:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
toliko za sada, lijep zimski pozzz
 
 
"radije bih imala ruže na stolu, nego dijamante na vratu"

emma goldman
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2011 u 14:18
smile113VILMAČ I FREE,HVALA VAM!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2011 u 20:08
pronasla sam nekoliko slika








Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2011 u 23:05
Vilmac , draga , puno hvala ! Ja do sada jos nisam bila , ali ako Bog da , najkasnije na proljece ! smile78
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2011 u 06:53
Hvala na lijepim slikicama!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2012 u 12:44
Ovaj vikend smo MM i ja prvi put posjetili Međugorje.
 
Zapravo, više smo toga vidjeli ali je Međugorje bilo bit odlaska.
 
Prvo značajno stajalište je  na Zadvarju na Cetini kod križa sa prekrasnim pogledom na  kanjon kraške ljepotice rijeke Cetine.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Drugo stajalište je posjet Vepricu, Hrvatskom Lurdu, pobožnosti našoj Gospi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rijeka

Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2012 u 13:29
Ne vidim slike, što se dogodilo ?
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2012 u 13:53
Ja vidim slike i baš su krasne.
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2012 u 14:10
Vidim sada i ja, prekrasno.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2012 u 15:14
Milice u pravu si, nisu se vidjele slike jer se ne snalazim u photobuchetu od kada su nešto mjenjali pa su slike velike rezolucije, i drugih problema oko toga...  no idemo dalje..
Rijeka

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.