Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - I ja sam tu...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


I ja sam tu...

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
madder View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 31 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 16
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje madder Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: I ja sam tu...
    Objavljeno: 03 Veljača 2011 u 18:13
Da vam se svima i ja pridružim...zanima me salvetna tehnika al evo ovo je jedan od mojih zadnjih radova..ako vam se svidi stavit ću još.... Tu gdje je slika stavila sam magnetnu boju...bubamarice su magnetići...tako da bilo kada mogu mjenjati slike....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2011 u 19:26
dobro došla smile73 uradak je sladak ;)
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2011 u 22:31
Dobro ti nama došla,rad je super pod hitno stavljaj ostale slikice ,mi smo tako nestrpljivi,a i uživamo pravo u vašim radovimasmile113
Na vrh
madder View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 31 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 16
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje madder Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2011 u 10:16
Hvala cure!!!!Danas slikam ostalo!!!
Na vrh
kuštrava View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 11 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 161
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kuštrava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2011 u 12:01
pozdrav!

Na vrh
madder View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 31 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 16
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje madder Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2011 u 14:59
Evo ispunjavam obecanje...
Na vrh
kuštrava View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 11 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 161
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kuštrava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2011 u 10:44
ova boca je ja predobra!
Na vrh
DANIKA View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 37
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje DANIKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2011 u 10:51
SVIDJA MI SE,Clap LIJEPO
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2011 u 11:28
dobro dosla,jako lijepi radovi,samo nastavismile99
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2011 u 11:32
Koji lijepi radovi! Ovdje uma puno cura koje imaju prekrasne hobije a ne samo cvijeće  pa će ti biti druženje ugodno, sigurna sam!
Na vrh
madder View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 31 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 16
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje madder Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2011 u 13:26
Hvala vam svima!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,480 sekundi.