Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativna radionica by M&M
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativna radionica by M&M

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 36>
Korisnik
Poruka
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2011 u 23:24
Molim vas pomagajte !!!
Danas kad sam isla hraniti svoje pse skoro sam stala na ovo malo bice.
donijela sam ju u svoj vrt uz jezerce i ogradila do sutra ili do kad mi netko ne kaze sto da radim sa njom...dali da je zadrzim ili pustim da se sama snalazi kako zna. jeli to tek mlada kornjacica ili???
imala sam takvih jednom prije 7 komada (brat mi donio sa otoka paga...prezivjele su jednu zimu bile su se ukopale u 12.mj. i krajem ozujka su izasle iz pijeska, ali nakon toga nisam se vise mogla brinuti za njih pa sam zamolila djeda da ih pusti u jednoj livadi na kojoj izvire potok......) znam da su zasticene - mislim da je to europska čančara !?!
sjecam se kakve su one bile ...ova mi djeluje izgubljeno...
ako netko nesto zna neka mi savjetuje a i ja cu malo goglati...




Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2011 u 23:27
Sad sam zabrinuta za malenu korni pa idem spavati a slikice cu nastaviti sutra... 
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2011 u 06:37
Originalno poslano od člana Monny Monny napisao:


macuhice su me iznenadile sto su opstale...
Big%20smile


Ne znam kada si posadila maćuhice, no ja ih kupim u jesen pa onda u proljeće cvatu. Znači uspješno prezime vani u zemlji...

Wink

Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2011 u 07:33
Stvarno ste pravi kreativci!
Ni ja ne mogu prežaliti tvoje perunike i drago mi je da ih opet skupljaš. prinove koje su te obdarile cvijetom su baš lijepe.
Jezerca... ribice... lopočThumbs%20Up
Kornjačicu mislim da možeš pustiti, ona će plaziti i hraniti se sama. Po mogućnosti i nekim cvijećemWink
 
Maćuhice, kažu da su dvogodišnje biljke. Moje iskustvo je da neke opstanu i cvatu od jeseni pa skroz cijelo ljeto... neke ne...naprosto po ljeti počnuDead
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2011 u 22:49
Za sada sam vlasnica samo ove dvije hoste...




Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2011 u 22:56
Ljiljan je zasađen tek ove godine a cvijeta...mislila sam da nece jer je bio vec dosta potjerao kad sam ga kupila od jedne bake na pijaci... a biti ce ga jos...








Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2011 u 23:06
Naprstak je sada iz istog korijena potjerao ali sada je boja roza.. jeli to normalno da jedna biljka ima vise boja Question



a mozete vidjeti kako se iznad mog sela nadvio sivi oblak ali iz njega ni K od kise




Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2011 u 23:18
...... evo sto me je jos veselilo protekli tjedan.......







neveni kod mene tek krecu



Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2011 u 23:20



Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2011 u 23:32
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2011 u 23:46












uh kako sam se poruznila ali brzo cu se oporaviti...

Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2011 u 22:12
predivno M...........smile169
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2011 u 00:45
Monny,a meni su oči ispale za Tvojim jezercetom jer ga želim,a nikako da se odlučim iskopati ga,a što se tiće Kornija daj mu papati salatice i pusti ga da uživa u Tvom cvjetnom raju,mislim da ima i nešto u trgovini di se prodaje hrana za kućne ljubimce i za Kornija,pa malo pogledaj. smile95
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2011 u 14:41
sve ti je lijepo, a najviše bijeli ljiljanClap pa sedum koji cvjeta rozoBig%20smile
drvena klupa u vrtuThumbs%20Up jezerceBig%20smileHeart
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2011 u 15:34
cure hvala vam smile78
Silvestra jos malo volje i kreni sa kopanjem i biti ces odusevljena jer svaki dan iznenadi necim novim . . .
hvala na savjetima za kornija on uziva onako po svome... hehe ;)
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2011 u 15:38
Evo proslog tjedna.....

Jedan turkic (samo takvog imam i cekam da se prosiri...)


nocurak pored panja (imam ga na vise mjesta...)


Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2011 u 15:39
Evo moje bugice... ne znam kako da postignem da mi se razgrana a ne ovako da bude jedna gola stabljika - grancica :((




Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2011 u 15:57
...a evo i ovih slatkica...




Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2011 u 16:04
ovi skulenti su mi mrak!Clap
"radije bih imala ruže na stolu, nego dijamante na vratu"

emma goldman
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2011 u 18:05
Pravi rasplesani vrtsmile99
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 36>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.