Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativna radionica by M&M
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativna radionica by M&M

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 36>
Korisnik
Poruka
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2011 u 15:54
Mari, 5510 - *H*V*A*L*A* Heart
inace volim cvijece onako bez puno narocitog reda, smijesano ali ovdje gdje trenutno sadim nemam puno prostora pa moram donekle paziti kako ga "slazem" da sto vise stane... cilj mi je sakupiti sto vise razlicitog cvijeca i neka se mnozi pa cu ga onda samo prenositi na svoju okucnicu Big%20smile
A ta drvena ogradica je na okucnici ali iza nje se vidi dvoriste od susjeda, a ono sto se ne vidi to je iskopana rupa koja ceka da se zalije betonom i tu ce ici cijelom duzinom međe zid od stare opeke...

enrikova nona - *H*V*A*L*A* Heart
Tako se pomalo zabavljam kad sam sada sama gore, prikratim si vrijeme tim nekim idejama... kojih ima puno ali neke ne mogu ostvariti bez jos jednog para ruku (jednoga dana...)

OTOK - *H*V*A*L*A* Heart
Bravo mislim da si dobro prepoznala (mislim da je tako rekla...;))
Ahh ta pomisao me jako veseli, cim pomislim kolike su . . . i kao cvijetaju ;))
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2011 u 18:52
Evo ja se jos hranim slikama od vrta prije odlaska ;)

Recite mi sto je ovo Question



Zecije usi


Runolist

Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2011 u 18:54
Ovo je na mojoj potkucnici. Svekar mi je napravio spremiste za alat (jednu divnu vrtnu kucicu, budem ju pokazala jednom prilikom) a posto nije jos dovrsena pa ne mogu dopustiti da ju biljke obrastu za sada sam samo posadila ukrasnu grahoricu i slak da malo puzu i ukrase ju ;)

grahorica (nadam se da se je pocela hvatati za spagicu...)


slak (isto se nadam da je dohvatio spagu koju sam stavila nakon slikanja ;))...)

Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2011 u 18:57
Kozokrvina na vrhuncu

crvenkasto - bijela


zuto - bijela

Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2011 u 18:59
Houtina






Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2011 u 19:03
Evo jos dvije slikice mojih turkica ;) dragi su mi ali sad mi je cilj naravno skupiti i drugih boja . . .
Recite mi tko zna dali se oni međusobno iskrizaju Question




Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2011 u 20:43

Čini mi se da bi ono na slici mogao biti timijan, jer miriše listovi kad prođeš rukom po njima?
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2011 u 21:41
Lijepi uradci, vrijedne ruke....Savjet za hortenzije je odličan

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2011 u 21:53
Mony kad se ti vratiš kući sve će bujati ,znam kad odem na nekoliko dana vrt naočigled poraste
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2011 u 21:53
Anastazija - je mirisi mozda i je timijan UnhappyThumbs%20Up hvala ;)

Lora - hvala ;) Heart

blue sky - toliko sam u znatizelji da vec vise ne mogu docekati (jos samo par dana...) Heart
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2011 u 23:24
Može li ovaj sukulent prezimiti na kontinentu vani ??
 
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2011 u 23:26
Pa da naravno anci39 to je zapravo cuvarkuca ;))
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2011 u 23:39
Ovo je jedan meni drag cvijet, imam ga dva "kao" razlicita zapravo jedina razlika je sto je jedan grmolik a drugi stablasica....no ja mislim da je samo vazno kako ga se kao malog oblikuje . . . inace nakon cvijeta stvaraju se zelene kuglice koje na kraju budu crvene ;)

Evo ovo je stablasica...

Solanum capicastrum


Listovi su jadni izjedeni jos prosle godine (bijele musice) ali cvjetici su tu i obecavaju...


Evo i bobica...


A ovo su mladice (OD STABLASICE) iz sjemena koje sam posadila...


A GRMOLIKU mamu biljku nemam ali imam njene mladice iz sjemena....

Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2011 u 23:59
Ovo su moje ljepotice koje posjedujem za sada...
Imam zelju nabaviti jednu izrazito zelenu satiranu i one malo kao plisene (sivu i satiranu)....












Sicusna je procvjetala ali nisam bas najbolje uslikala cvijetic ;(

Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2011 u 00:10
Ovo su Oxalisi koje imam, voljela bih da su bujniji ali valjda ce s vremenom Wacko



od nase drage maso Heart

Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2011 u 00:14
Moj limun cvijeta ali nikada ne donese plod :(((




Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2011 u 00:16
Ovo su moji bozicnjaci koje sam razmnozila a morat cu jos mladih upelcati Big%20smile


Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2011 u 00:19
Moj africki ljiljan....dobila sam ga od kume ne znam ni koje je boje (mislim plave), prosle godine sam ga dobila a ne znam hoce li cvijetati...


Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2011 u 00:27
Anđeoske trube (imam ih 5 ali opet nista ne znam koja je koje boje) Wacko
Ove godine definitivno - sto god procvate ide na markiranje da nema vise zabune i neznanja Big%20smile


Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2011 u 00:31
Stanovnik mog komposta - samo ne znam dali je pozeljan ili ne Question Question mislim da sam negdje procitala da je ok...


Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 36>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.