Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - POTRAŽNJA cvijeća, biljaka, sjemena i sl.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


POTRAŽNJA cvijeća, biljaka, sjemena i sl.

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7879808182>
Korisnik
Poruka
AdrijanaM View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2014
Lokacija: Čakovec
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AdrijanaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2017 u 08:19
Ima li netko bijeli KUKURIJEK   ( Heleborus )  ?


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Rabarbara View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2014
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rabarbara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2017 u 12:54
I ja ga tražim.EmbarrassedSmile 
Rabarbara
Na vrh
marsha View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marsha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2017 u 14:56
ima li netko za prodati grančice adeniuma u nekoj drugoj boji a da nije roza. Za kalemiti naravno. Hvala!!!
Ponavljam na novj strani :)
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2017 u 14:23
Originalno poslano od člana AdrijanaM AdrijanaM napisao:

Ima li netko bijeli KUKURIJEK   ( Heleborus )  ?


Imam ja ovu vrstu. Cijena sadnice 25 kn plus poštarina.


...jer u njegovu svijetu nije bilo ničega što bi postojalo u prirodi
a da nije djelom Božjeg bića - i obrnuto.
Sarah Dunant
Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 511
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2018 u 13:18
Da li netko zna gdje se može nabaviti hodajući luk?Hvala
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2018 u 14:00
Originalno poslano od člana macorka macorka napisao:

Da li netko zna gdje se može nabaviti hodajući luk?Hvala


pošalji mi adresu, odvojiti ću ti od moga :)

Na vrh
Ante00 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 19 Prosinac 2012
Lokacija: Iza duge
Status: Offline
Bodovi: 103
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante00 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2018 u 14:44
Kupujem sadnicu dvije... campanule glomerate superba i divokozjaka doronicum orientale... inbox hvala
Na vrh
AdrijanaM View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2014
Lokacija: Čakovec
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AdrijanaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2018 u 12:20
Kupujem gomolje Holandskih  Calla   za sadnju u plastenik . 

Na vrh
Rabarbara View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2014
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rabarbara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2018 u 08:41
Ima li netko medvjeđi luk i srdašce bijelo? Smile
Rabarbara
Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 511
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2018 u 13:17
Pozdrav.Ima li netko sjeme bijelog sljeza?
Na vrh
AdrijanaM View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2014
Lokacija: Čakovec
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AdrijanaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2018 u 20:02
Ima li netko sjeme Crvenolisna šljiva (Prunus cerasifera – nigra) ?

Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 511
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2018 u 11:59
Ima li netko sjeme bijele kadife ili presadnice? 

Na vrh
Ante00 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 19 Prosinac 2012
Lokacija: Iza duge
Status: Offline
Bodovi: 103
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante00 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2018 u 01:52
Molim pomoc... jedan proizvodac je na ovogodisnjem floraartu imao odlicnu ponudu visokih ploxova... 10tak sorti... cijena sadnice je bila 25 kn.. dali netko ima kontakte proizvodaca?? Hvala...
Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 511
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2018 u 12:42
Pozdrav. Tražim sjeme radiča, poriluka i salate Dječja glave.
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2018 u 05:58
Originalno poslano od člana Ante00 Ante00 napisao:

Molim pomoc... jedan proizvodac je na ovogodisnjem floraartu imao odlicnu ponudu visokih ploxova... 10tak sorti... cijena sadnice je bila 25 kn.. dali netko ima kontakte proizvodaca?? Hvala...

Ante, ne znam za tog proizvođača, ali u Zadarskom Bauhausu sam vidjela visoke phloxove, baš krajem prošlog tjedna. Krasni, bujni i znatno skuplji, po 69 kn su.

Ako ti je usput koji Bau, prošetaj po vrtnom odjelu.
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2018 u 21:32
Ja sam prekjučer bila u Bauhausu u Zgb - Škorpikova i u Buzinu i ni traga od phloxova. Nemaju oni u ponudi istovremeno iste vrste biljaka u svim svojim prodavaonicama.
Na vrh
Ante00 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 19 Prosinac 2012
Lokacija: Iza duge
Status: Offline
Bodovi: 103
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante00 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2018 u 21:13
Tnx.. za info.. bas sam bio za vikend u zd..ali ne i u bauhausu.. znam za moj dalmatinski vrt otici u onaj rasadnik koji se nalazi na glavnoj cesti izmedu bibinja i sukosana..i jedan mali rasadnik u samom sukosanu    znamo naletit na zanimljive sadnice i za kontinent ne samo za dolje... nasao sadnice dalmatinskog buhaca konacnooo po 30 kn...
Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 511
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2018 u 08:52
Ima li netko spatifilum?
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2018 u 05:56
Originalno poslano od člana Ante00 Ante00 napisao:

Tnx.. za info.. bas sam bio za vikend u zd..ali ne i u bauhausu.. znam za moj dalmatinski vrt otici u onaj rasadnik koji se nalazi na glavnoj cesti izmedu bibinja i sukosana..i jedan mali rasadnik u samom sukosanu    znamo naletit na zanimljive sadnice i za kontinent ne samo za dolje... nasao sadnice dalmatinskog buhaca konacnooo po 30 kn...


O, znači blizu budeš u slobodno vrijeme.

Osim Čičvarde i Vencija, oko Zadra su i Magnolija, Gardenija, Geront... Cerodole od Nasada i Kiwiko...

Obično drže biljke za mediteransku klimu, ali sigurno se nađe i koja pogodna za kontinent.

30 kn kn buhač? Nije baš povoljno, vjerojatno su poveće. Ponekad bakice na tržnici znaju imati male sadnice po 10ak kn.
Eno moj buhač upravo otišao u sjeme pa ako trebaš, mogu ti sačuvati sjeme.


Na vrh
Ante00 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 19 Prosinac 2012
Lokacija: Iza duge
Status: Offline
Bodovi: 103
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante00 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2018 u 23:09
Ima netko ehinacee za prodati.. ne roze i bijele..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7879808182>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.