Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - POTRAŽNJA cvijeća, biljaka, sjemena i sl.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


POTRAŽNJA cvijeća, biljaka, sjemena i sl.

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 82>
Korisnik
Poruka
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2011 u 06:52
tražim ukoliko netko ima sadnicu ili sjeme viška od Sequoiadendron giganteum
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2011 u 09:14
....kupujem  10-tak  sjemenaka  neke  rajcice  tipa  -   zuta  kruskolika, narancasta rajcica  ,     Costoluto  fiorentino  -  stara  talijanska  sorta, zanima  me  i   paprika-banana....
Na vrh
kolumbina View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 19 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kolumbina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2011 u 15:30
 željela bih nabaviti gomolje lila Ahimene i biljku Cyperus, barem jedan
list. Ako tko ima molim da mi se javi, Hvala!!!
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2011 u 15:36
Draga ,ja imam majmumske trave,ako hoćeš javi se,na pp pošalji  adresu .
Nadam se da bi i kod tebe uspjela.
Na vrh
tincica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 22 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tincica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2011 u 11:51
ja bi lijepo molila ako ima netko za pokloniti lukovice kale, može i bijelog ljiljana. pošto sam nova u uzgoju, nemam baš nešto za ponuditi.  eventualno maline, moram još vidjeti kako se to presađuje i šaljeEmbarrassed
Na vrh
perussola View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 33
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje perussola Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2011 u 15:52
Ako netko prodaje sadnice ili sjemenke lagerstroemije ljubicaste, pliiiz
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2011 u 20:37

Bokić, ja ti imam novosadski jabučar i olala naših autohtonih sorti.Dali nudiš što  u zamjenu od isto autohtonog ili tražiš na poklon. Ja bi da se mijenjamo ak može.

Na vrh
ljubica View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 48
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljubica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 23:28
da li netko planira proljetno šišanje lantana, molila bi grančice za ukorjenit - bilo kakve boje - jer nemam više ni jednu.
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2011 u 19:23
Bok Antun!
Gdje si nabavio žute maline ,molim te reci, ja ih već duže vrijeme tražim.
Na vrh
tiass View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 13
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tiass Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2011 u 01:15
Molila bi sjeme Splitske palme.
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2011 u 23:16
Kupujem grmić ili reznicu Edgerworthia Chrysantha. Ponude na PP molim.
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2011 u 11:59
Originalno poslano od člana gospina trava gospina trava napisao:

Kupujem grmić ili reznicu Edgerworthia Chrysantha. Ponude na PP molim.
Na vrh
tara2009 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Prosinac 2010
Status: Offline
Bodovi: 187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tara2009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2011 u 23:07
kupujem kaktuse, rebutie
Na vrh
Tayla View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 10
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tayla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2011 u 17:28
Jako bih voljela kupiti sjeme ili sadnicu Crnooke Suzane- (Thunbergia) ili dragoljuba Smile
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2011 u 19:41
Sjeme dragoljuba sam vidjela u nekim  prodavaonama poljop. opreme....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Tayla View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 10
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tayla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2011 u 19:42
Nažalost, ja nisam imala tu sreću :(

Pronjuškati ću još, iako u mom malom gradu i nemam nekakav izbor. Ako netko ipak ima za prodaju sjeme, nek mi se javi.
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2011 u 19:55
aukcije

Nadam se da sam pomogao iako sam i ja nedavno kupio sjeme u poljoprivrednoj ljekarni...
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
Tayla View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 10
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tayla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2011 u 19:57
Hvala puno Hug
Na vrh
Ja Siniša View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 31 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ja Siniša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2011 u 21:28
ak neko ima mladice(okej ak su već dobrorazvijeni grmići) bilokakvog ukrasnog grmlja a namjerava is se 'riješit', nek mi se javi na bejban@gmail.com
ZG i bliža okolica :))

tnx
Na vrh
tanja j View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2011
Lokacija: GOSPIĆ-ZADAR
Status: Offline
Bodovi: 159
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanja j Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2011 u 23:55
Kupujem ili ako netko ima viška tri sadnice tekome ali različite boje.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 82>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.