Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - POTRAŽNJA cvijeća, biljaka, sjemena i sl.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


POTRAŽNJA cvijeća, biljaka, sjemena i sl.

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2829303132 82>
Korisnik
Poruka
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2012 u 13:39
Originalno poslano od člana radoja956 radoja956 napisao:

Imma li neko reznicu dvije jasmina sambac.bila bih veoma zahvalana. ako neko ima neka se javi. Lp
 
 
imam ja nekakav jasmin....zapravo vec je cijelo drvo...ali ne znam kakav tocno trazis...odnosno kakav je taj jasmin sambacEmbarrassed
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
radoja956 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 17 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 198
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje radoja956 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2012 u 14:33
Originalno poslano od člana Monna Monna napisao:

Originalno poslano od člana radoja956 radoja956 napisao:

Imma li neko reznicu dvije jasmina sambac.bila bih veoma zahvalana. ako neko ima neka se javi. Lp

 

 

imam ja nekakav jasmin....zapravo vec je cijelo drvo...ali ne znam kakav tocno trazis...odnosno kakav je taj jasmin sambac[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley9.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Embarrassed" />

Monna,hvala što si se javila. Čitaj pp.
Na vrh
jjadra View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 13 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 60
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jjadra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2012 u 15:54
Zna li netko gdje kupiti sadnicu samooplodne božikovine? Hvala Smile
Na vrh
muhlenbergia View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 18 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 2241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje muhlenbergia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2012 u 18:22
Samooplodne vrste su:Ilex aquifolium Pyramidalis,Ilex aquifolium J.C. van Tol,Ilex aquifolium Golden van Tol
Jednu od ovih vrsta možete kupitiovdje
From the earth we come to the earth we return in between we garden
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2012 u 23:01
Imali itko reznicu aloe aborescis ili Aloe barbadensis? ,TAKOĐER tražim i sjeme rabarbare!   
Na vrh
marsha View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marsha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2013 u 09:33
Na vrh
jjadra View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 13 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 60
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jjadra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2013 u 14:47
Originalno poslano od člana muhlenbergia muhlenbergia napisao:

Samooplodne vrste su:Ilex aquifolium Pyramidalis,Ilex aquifolium J.C. van Tol,Ilex aquifolium Golden van Tol
Jednu od ovih vrsta možete kupitiovdje


Hvala na odgovoru. Pozdrav
Na vrh
martab View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 29 Kolovoz 2012
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martab Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2013 u 17:01
trazim sjeme ili reznice Mimoze,ako neko ima visak ,molim da mi javi.hvala.
Na vrh
khan View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 03 Siječanj 2013
Lokacija: Marsonia
Status: Offline
Bodovi: 91
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje khan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2013 u 18:06
Tražim sjeme slijedećih vrsta (ili već druhege načine razmnožavanja)

Poncirus trifoliata (gorka naranča)
Phormium tenax (novozelandski lan)
Srdašce (Lamprocapnos spectabilis, prije bila Dicentra spectabilis)
rabarbara
trajni luk (allium ameloprasum)
Brašnjak (chaenopodium bonus-henricus)
Brokula sorte Nine Star

ponuda mi je oskudna ali je besplatna:
bijeli biserak sjeme, reznice, a za one koji su blizu i otcjepak grma
spearmint (Mentha spicata) sadnica
mjehurica (physalis alkakengi) sjeme
reznice visterije i snježne lopte. ove druge imam i grm koji se može otcijepiti, za brođane i okolicu.
Ako ne možeš biti visok dva metra, budi pametan dva metra.

-Miles Vorkosigan
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2013 u 19:32
Tražim sjeme paprika,bilo kakvo sjeme je dobrodošlo!
Na vrh
balalayka View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 102
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje balalayka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2013 u 08:48
Molim reznice peterolisne lozice ako netko ima..
Na vrh
viridarivm View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2010
Status: Offline
Bodovi: 224
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje viridarivm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2013 u 09:44
Originalno poslano od člana balalayka balalayka napisao:

Molim reznice peterolisne lozice ako netko ima..
sad nije vrijeme za ožiljavanje lozice:)
Na vrh
balalayka View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 102
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje balalayka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2013 u 09:48
Originalno poslano od člana viridarivm viridarivm napisao:

Originalno poslano od člana balalayka balalayka napisao:

Molim reznice peterolisne lozice ako netko ima.. [IMG]smileys/smiley9.gif" align="middle" />


sad nije vrijeme za ožiljavanje lozice:)


Znam rano je još, ali sam nestrpljiva za početak vrtnih radova pa unaprijed planiram
Na vrh
viridarivm View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2010
Status: Offline
Bodovi: 224
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje viridarivm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2013 u 10:11
Originalno poslano od člana balalayka balalayka napisao:

Originalno poslano od člana viridarivm viridarivm napisao:

Originalno poslano od člana balalayka balalayka napisao:

Molim reznice peterolisne lozice ako netko ima.. [IMG]smileys/smiley9.gif" align="middle" />


sad nije vrijeme za ožiljavanje lozice:)


Znam rano je još, ali sam nestrpljiva za početak vrtnih radova pa unaprijed planiram
HAHA, pohvalno:) u planiranju je pola posla
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2013 u 15:00
Ima li netko postarije drvo japanskog javora da bi prodao ? Jedini uvjet je da mu se grane račvaju jako nisko, recimo na visini od 20-tak cm .I da je zdrav naravno.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
viridarivm View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2010
Status: Offline
Bodovi: 224
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje viridarivm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2013 u 09:02
Originalno poslano od člana Božikovine Božikovine napisao:

Ima li netko korjen viška (može i sjeme) od Tamarillo -Solanum betaceum (syn. Cyphomandra betacea) ?
 
 
božikovine, oprosti na radoznalosti,zašto želiš tamarillo?inače ga imaš za kupiti u mercatoru povremeno, proizvodi ga exotic king iz Donje Bistre
File:Tamarillos.jpg
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2013 u 18:43
Žarko želim lobeliu cardinalis...
Ima li možda netko nekoliko sjemenki ili biljčicu za prodaju ili razmjenu??

Možda Baka Bea?
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2013 u 14:57
Ovi moji (prije navedeni oglasi) nevažeći su...jer samm sve biljke našao! Zahvaljujući ovome predivnome forumu i dobrim dušama! :)
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2013 u 14:58
Sa biljkama...nikad kraja...uvijek nešto novo želim....
Sada sam u potrazi za   Majmunskom travom...i ostalim travama....koje se mogu uklopiti u Moj meksički vrt.....Sve je dobrodošlo! :)
Na vrh
khan View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 03 Siječanj 2013
Lokacija: Marsonia
Status: Offline
Bodovi: 91
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje khan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2013 u 00:04
ja na svoj popis potražnje dodajem Toona sinensis, sjeme ili reznice
Ako ne možeš biti visok dva metra, budi pametan dva metra.

-Miles Vorkosigan
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2829303132 82>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,438 sekundi.