Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - POTRAŽNJA cvijeća, biljaka, sjemena i sl.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


POTRAŽNJA cvijeća, biljaka, sjemena i sl.

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 82>
Korisnik
Poruka
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2011 u 22:46
nedavno sam je vidjela u jednom rasadniku blizu zadra - gardenia
evo ti broj telefona pa ih možeš nazvati ako se ne snađeš
023/276 086 i mob. 091/598 16 30
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
sanja9802 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja9802 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2011 u 13:14
Ima li netko možda sjeme crvenog javora?
Na vrh
hanaK View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 216
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hanaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2011 u 11:32
tražim reznicu, Vodene palme - Cyperus alternifolius, zauzvrat dajem sjeme ukrasne tikvice. hvalaSmile
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2011 u 17:08
tražim sjeme matthiole bicornis...nadam se da ću ovdje naići na savjete ili nekoga tko bi prodao ili razmjenio sjeme ove krasne biljke predivnog mirisa...sve šta sam dosad našla stari su postovi, bez konkretnog savjeta...obećala sam to sjeme prijateljici za rođendan i nikako da nabavim...pomozite molim vas...unaprijed hvala
Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2011 u 07:22
Da li netko zna gdje se može nabaviti ova paprika 'Bhut jolokia'.
Na vrh
d.i.n.a. View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 495
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje d.i.n.a. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2011 u 07:53
Ima netko viška koju mladicu običnog bijelog jorgovana?
Tena 28.3.2010
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2011 u 08:03
Originalno poslano od člana vila2 vila2 napisao:

tražim sjeme matthiole bicornis...nadam se da ću ovdje naići na savjete ili nekoga tko bi prodao ili razmjenio sjeme ove krasne biljke predivnog mirisa...sve šta sam dosad našla stari su postovi, bez konkretnog savjeta...obećala sam to sjeme prijateljici za rođendan i nikako da nabavim...pomozite molim vas...unaprijed hvala


vilo dobrodošla
nažalost nemam ti sjeme, kod nas ga nikad nisam vidjela u prodaji
 ali znam da se preko ebaya može kupiti, nedavno ga je jedna osoba tako nabavila
Na vrh
osbourne View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 336
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje osbourne Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2011 u 20:18
molim ako netko ima sjeme stevie da se javi na pm. zahvaljujem
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2011 u 07:19
Originalno poslano od člana osbourne osbourne napisao:

molim ako netko ima sjeme stevie da se javi na pm. zahvaljujem


Vidjela sam na aukcije hr., ali zar nije kasno za sijenje. ja se nisam usudila kupiti da ne bi bilo kasno.
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2011 u 10:30
Neznam dal sam samo ja te sreće, sijala sam steviju lani, al mi nije nikla ni jedna biljčica!!!
Možda da probaš sa sadnicom???
Il buš možda ti sretnije ruke!!!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Morana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Morana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2011 u 11:20
Originalno poslano od člana vila2 vila2 napisao:

tražim sjeme matthiole bicornis...nadam se da ću ovdje naići na savjete ili nekoga tko bi prodao ili razmjenio sjeme ove krasne biljke predivnog mirisa...sve šta sam dosad našla stari su postovi, bez konkretnog savjeta...obećala sam to sjeme prijateljici za rođendan i nikako da nabavim...pomozite molim vas...unaprijed hvala


ja imam ružičastu,  ali sjeme nije jos sazrelo, još je zeleno
~Cvijeće je zemljin način da se nasmije~
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2011 u 12:51
Originalno poslano od člana LOVRO LOVRO napisao:

Neznam dal sam samo ja te sreće, sijala sam steviju lani, al mi nije nikla ni jedna biljčica!!!Možda da probaš sa sadnicom???Il buš možda ti sretnije ruke!!!


i ja sam čitala da ima dosta salbu klijavost, a tu su mi cure rekle da ima u Zg na Trešnjevačkom i Kvaternikovom placu.
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2011 u 15:18
Originalno poslano od člana osbourne osbourne napisao:

molim ako netko ima sjeme stevie da se javi na pm. zahvaljujem


vidjela i ja jučer sadnice po 15 kn  - na pijaci u zadru,
 a sestra mi je rekla da ih u zg ima i po 10 kuna - na tržnici
Na vrh
bleky View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 24
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bleky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2011 u 21:39
kupujem sadnice lovor višnje..ponude na pp..
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 14:19
Danas sam vidjela sadnice stevije na trešnjevačkom placu, mislim da su bile 15-20 kuna.
Na vrh
sanja9802 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja9802 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 20:23
Ja bih kupila crveni javor, ponude molim na p.p.
Na vrh
nada123 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 03 Svibanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 28
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2011 u 21:49
Tražim sjeme ili sadnice anđeoske trube. Ako neko ima nek se javi moze i zamjena za nešto drugo.
Na vrh
sanigold View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanigold Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2011 u 07:40
možda tko zna gdje se može nabaviti sadnica ili sjeme THAI NONI. hvala
Na vrh
Lavandablue View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 601
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lavandablue Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2011 u 23:11
Ima li neko semenke OSTEOSPERMUMA?  smile75
Na vrh
Lavandablue View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 601
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lavandablue Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2011 u 23:14
u zamenu dajem semenke:
seri paradajza, bosiljka-crvenolisnog ili patuljastog, vlasca ili lavande.
 
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 82>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.