Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - POTRAŽNJA cvijeća, biljaka, sjemena i sl.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


POTRAŽNJA cvijeća, biljaka, sjemena i sl.

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7677787980 82>
Korisnik
Poruka
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2016 u 21:59
Cimicifuga View Drop Down, hvala ti na iscrpnom savjetu. Mene je najviše zanimalo sjeme pampas trave jer sam vidjela da ima čak 24 boje što mi je bilo zaista čudno. Već sam prije nešto naručivala i za sada mi je dobro stizalo samo što je jako malo niklo to sjeme koje sam dobila. Neke predmete smo sin i ja naručivali i uredno je sve stiglo.
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2016 u 02:52
Kupila bih početkom vremena za sadnju više sadnica raznih boja biljke trajnice : 
visokog plamenca - PHLOX PANICULATA. Posebno sam zainteresirana za niže sorte.
Cijenjene ponude molim na privatne poruke.  
Na vrh
AdrijanaM View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2014
Lokacija: Čakovec
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AdrijanaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2017 u 15:27
Tražim običnu Cica macu drvo ili ako netko ima pokoju grančicu za reznice pa da je pokušam proizvesti . 
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2017 u 08:32
Originalno poslano od člana AdrijanaM AdrijanaM napisao:

Tražim običnu Cica macu drvo ili ako netko ima pokoju grančicu za reznice pa da je pokušam proizvesti . 


ako je neađeš do pred uskrs, sigurno će ih biti na lokalnoj pijaci/placu, kupiš granu za uskršnji aranžman pa od nje napraviš reznice, možeš ih ožiliti u vodi ili staviti direktno u teglu sa zemljom, pazi da je dovoljno vlažna zemlja jer vrbe vole vodu

tako je meni uspjelo prije par godina
Na vrh
AdrijanaM View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2014
Lokacija: Čakovec
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AdrijanaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2017 u 10:25
Hvala puno , nije mi palo na pamet, ali odličan savjet . Probat ću sigurno  čim prve Cica mace propupaju .HugThumbs Up
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2017 u 12:15
Kupila bih na proljeće ako netko ima viška pelcerčića haworthia. Imam reinwardtii, fasciatu i radulu tako da sve ostale dolaze u obzir. Cijenjene ponude na pp.
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2017 u 23:17
Originalno poslano od člana AdrijanaM AdrijanaM napisao:

Hvala puno , nije mi palo na pamet, ali odličan savjet . Probat ću sigurno  čim prve Cica mace propupaju .HugThumbs Up


Adrijana što su cica mace, jesu li to vrbe obične?
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2017 u 23:19
Evo i ja nešto prvi put tražim nakon nekih 8 godina.

Tražim kadificu, posebno starinsku što smrdljiviju. Treba mi u vježbanju samoodbrane i zaštite života od opakih osa i pčela. Stvar je ozbiljna i što veću količinu prikupim veća šansa da preživim ljeto.

Kupujem, primam donacije kako god želite.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2017 u 17:56
Kupujem i cinije pogotovo tamnije boje i duple, mislim da ih pčele ne vole. A mogu i obične.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
AdrijanaM View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2014
Lokacija: Čakovec
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AdrijanaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2017 u 09:02
Tražim , ako mi tko može pomoći  ovakve obične crvenolisne Cane . Moje su ove zime sve propale , a imala sam ih za dijeliti . Mali gomolj ako tko ima  za odvojiti od svojih..smile85

Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2017 u 09:09
pozdrav,Milice,ja sam kupovala roze vise puta,ali uvek bese ona obicna boja koju svako ima,cak i renomirani rasadnici prodaju onu drap a pise roze pampas...Heart

Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2017 u 09:15
 photo SDC14704.jpg
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2017 u 13:05
Dolazi vrijeme sadnje i presađivanja pa ponavljam oglas:

Kupila bih  više sadnica raznih boja biljke trajnice : 
VISOKI PLAMENAC - PHLOX PANICULATA. Posebno sam zainteresirana za niže sorte.
Cijenjene ponude molim na privatne poruke. 
Na vrh
petit View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 31 Siječanj 2013
Lokacija: s
Status: Offline
Bodovi: 349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje petit Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2017 u 23:22
Imali tko viška bosiljka? Tražim tj. kupujem ako imate i više vrsta (i ne trebam puno sjemenkica :)
Na vrh
HIBISKUS1 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 05 Lipanj 2013
Lokacija: TENJA
Status: Offline
Bodovi: 13
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje HIBISKUS1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2017 u 11:22
Pozdrav,

evo mene malo, nisam često na forumu, ali morat ću biti aktivnija.
Da li netko ima za pokolniti ili prodati rizome perunika?
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2017 u 10:10
Tražim sadnicu banane ako netko ima ....
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
AdrijanaM View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2014
Lokacija: Čakovec
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AdrijanaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2017 u 19:30
Nisam još uspjela nabaviti crvenolisne obične Kane . Ima li itko ?
Na vrh
AdrijanaM View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2014
Lokacija: Čakovec
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AdrijanaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2017 u 19:45
Ima li netko korijen za odvojiti o žute Rudbekije sa sitnim cvijetičima i crnim okom ?
Rudbeckia triloba
Na vrh
tanja j View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2011
Lokacija: GOSPIĆ-ZADAR
Status: Offline
Bodovi: 159
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanja j Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2017 u 22:31
Tražim tj kupujem grančice forzicije
Lika u srcu!!!
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2017 u 23:36
Tanja, sada se forzicije ne razmnožavaju reznicama, one su sada u punom cvatu i sada se reznice sigurno nebi zakorijenile. 
Forziciji se reznice uzimaju i sade u listopadu i studenom.

Ako već želiš pokušati ranije, onda moraš čekati da forzicije prvo odcvjetaju i da im mladi izboji budu poluzreli pa onda pokušaj.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7677787980 82>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.