Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - POTRAŽNJA cvijeća, biljaka, sjemena i sl.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


POTRAŽNJA cvijeća, biljaka, sjemena i sl.

 Odgovori Odgovori Stranica  123 82>
Korisnik
Poruka
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: POTRAŽNJA cvijeća, biljaka, sjemena i sl.
    Objavljeno: 12 Veljača 2011 u 20:31
Ovdje stavljajte svoje oglase šta želite da nabavite!!!!!
 
Oglas neka sadržava naziv biljke, cvijeta i sl.( po mogucnosti sto precizniji i ako može domaći naziv + latinski)
 
Ako je moguce, pozeljno je staviti i fotografiju radi lakseg pronalaska i prepoznavanja.
 
 
 
Kada pronađete stvar koju ste tražili .... uredite svoju poruku gdje je napisano što prodajete i napišite NABAVLJENO
 
PONJUĐAĆI - kada želite ponuditi i oglasiti se na pojedni oglas. to ucinite na sljedeca od dva načina.
  - 1. ukoliko imate samo ponudu za jednog potrazivaca, samo pošaljite PP članu koji je postavi oglas i obavite razmjenu.
 
  - 2. ukoliko želite da vide i ostali clanovi da imate za prodati / pokloniti pojedinu biljku. odgovorit na oglas tako da upotrijebite dugme "citiram" Citiraj administrator i odgovorite na poruku.
 
 
 
 
NAKON ŠTO NABAVITE BILJKU:
 
uredite svoju poruku gdje je napisano što tražite i  napišite NABAVLJENO

 
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2011 u 20:34
Primjer potražnje:
 
 
kupio bih:
 
Božićnu zvijezdu
3 Komada , može gotova biljka vec posađena a ako nema tako mogu doci u obzir i reznice ili sijeme. hvala puno
 
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2011 u 20:36
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

Primjer potražnje:
 
 
kupio bih:
 
Božićnu zvijezdu
3 Komada , može gotova biljka vec posađena a ako nema tako mogu doci u obzir i reznice ili sijeme. hvala puno
 
 
Pozdrav admin, imam ja za prodati nekoliko komada božicne zvijezde. Velicine su 30 cm. cijena 0 kn + poštarina.
evo i slike:
 
858ccd85-96e7-4bfb-a1f3-56b68cb4fd10-zui23.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2011 u 08:42
POtražuje se :
 
 
Dobio sam na mail upit o ovim dvijema biljkama:
Ps. ukoliko imate vise boja slobodno ih ponudite. 
 
Anđeoske trube,
 
burmasia3.jpg
 
Dipladenia-mandeville-sundaville
 
sundevila111.jpg
 
 
Ukoliko netko ima neka se javi na gips-mont.cosic@sk.t-com.hr i dogovori kakve biljke imate i po kojoj cijeni.
 
Hvala Unaprijed.
 
 
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2011 u 21:17
Tražim sadnice ili reznice žute maline, cijena neka bude do 5 kn, hvala puno... http://mw2.google.com/mw-panoramio/photos/medium/24213750.jpg
[IMG]http://mw2.google.com/mw-panoramio/photos/medium/24213750.jpg" />

NABAVLJENONABAVLJENO
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
Jelica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Veljača 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 22
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jelica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2011 u 22:00
Pozdrav forumaši!
Molim vas pomozite da nađem sjeme ili sadnice Hibiscus macheotus bjeli i crveni.Roza imam pa bih željela i druge boje.
Hvala Jelica
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2011 u 08:09
jelica, imaš ih kupiti kod nbjelovu tu na forumu, već gotove bikjke! pošalji joj pp!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
SILVIJA VIDRA View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 68
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SILVIJA VIDRA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2011 u 09:43
Ima li tko da je za razmjenu afričkih ljubičica?
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2011 u 16:27
Traži se stevija
ukoliko netko ima za pokloniti ili prodati neka se javi clanu dado1642
 na PP ili na mail: dadoserda@yahoo.com
 
 

Na vrh
jelsa_ View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 01 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelsa_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2011 u 21:26
Tražim reznice bijelih i šatiranih jorgovana 100- 150 kom
Na vrh
jelsa_ View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 01 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelsa_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2011 u 21:12
Tražim reznice syringa vulgaris,,, bijeli,šatirani/lila bijeli/ .U obzir dolazi kupnja ili razmjena po želji.Nudim reznice bogenvila,pasiflore,solanuma jasminoides,solanum rantoneti itd...
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2011 u 15:20
Ja sam u potrazi za dipadenijom svih vrsta, molim vas kada bude u prodaji  da  javite!
sundevila111.jpg
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2011 u 16:15
Mene zanimaju dipladenije po prihvatljivoj cijeni....?
sundevila111.jpg
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2011 u 19:54
Ovako, pokušavam sakupiti sve autohtone i izvorne vrste hrvatskih perunika, ja sam sastavio ovaj popis, iako za neke vrste uopće nema rezultata na netu, nadam se da će netko sa mora pomoći:

Patuljasta jadranska perunika - I. adriatica

Panonska perunika - I. palida

Rotshildova perunika - I. rotschildii

Hrvatska perunika - I. croatica

Ilirska perunika - I. illyrica

Lažna blijedaa perunika - I. pseudopallida

Uskolisna perunika - I. graminea


TAKOĐER NEKE KULTVIRANE VRSTE

Iris palida

Iris xsambucina

Molim da svatko tko ima i može da mi pošalje, hvala...
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2011 u 12:06
Dragi svi,
trazim ili kupujem Heuceru,  razne vrste, najzanimljivija mi je ova sa crvenim cvjeticima :) ... moze i zamjena za nesto iz moga vrta, npr. ponuditi mogu cuvarkuce, vunasti cistac, tustike, sjeme ukrasnog slaka-ljubicasti, par lukovica oxalis iron cross, imam 5 lukovica gladiole grandiflorum-boju ne znam jer mi je dolsa u kompletu lukovica -samo pise mix, a ja ju ne planiram posaditi, onda neki od kaktusica , imate u mojim slikama -isto mogu ponuditi...
 
 
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2011 u 22:13
Ima li netko korjen viška (može i sjeme) od Tamarillo -Solanum betaceum (syn. Cyphomandra betacea) ?
 
File:Tamarillos.jpg
Na vrh
makida View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 17 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje makida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2011 u 21:39
Kupujem ako slučajno ima netko sjeme: Crveni hrast (Quercus rubra) i Hrast lužnjak(Quercus robur).
Na vrh
marta78 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2010
Lokacija: Čakovec
Status: Offline
Bodovi: 285
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marta78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2011 u 20:28
Traži se sjeme rajčice Novosadski jabučar ili neka druga stara sorta dobrog okusa.
Na vrh
Jelica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Veljača 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 22
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jelica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2011 u 23:23
Ako netko ima sjemenke crvenog i bijelog Hibiscus macheotus lijepo bih molila da mi javi. Hvala
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2011 u 16:15
Ako tko ima viška oleandera svih boja,afričkih ljubičica,tropskih hibiskusa i perunika molila bih lijepo da mi javi.A možda se i kod mene ponešto nađe npr.perunike,japanske anemone,mjehurica,zvjezdan...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 82>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 1,825 sekundi.