Početna stranica Početna stranica > Ostale biljne vrste - Forum o biljkama > Povrće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Grašak,  biž,  Pisum sativum
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Grašak, biž, Pisum sativum

 Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka
mirna View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2016 u 10:34

Ne znam hoće li ona vidjeti moje pitanje pa me zanima zna li mi netko reći gdje se može nabaviti mreža kakvu je milica7 upotrijebila za uzgoj svoga graška?

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
aurelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2016
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1341
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2016 u 21:55
Mreže ima u agrocentrima Smile
Na vrh
mirna View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2016 u 17:55

Hvala!

 Morat ću pogledati još u malo široj okolici. Tamo gdje sam ja gledala, nisu imali.

Na vrh
mirna View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2016 u 20:28

Aurelia, hvala još jednom! Našla sam danas s tim da sam pitala prodavačicu. Ja sam to tražila ali sam  imala sasvim drugačiju predodžbu kako bi to u ponudi trebalo izgledati. Danas sam pitala i našla bez problema.

Inače, moram biti iskrena i priznati da mi to ne treba za grašak nego za gredicu na kojoj namjeravam uzgajati mirisnu grahoricu.

Na vrh
aurelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2016
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1341
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2016 u 00:53
Nadam se da će poslužiti za grahoricu...ja je koristim za grašak i krastavce u vrtu.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.