Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Milica7 - nudi, traži
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Milica7 - nudi, traži

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2011 u 17:55
Hvala, Kamenjarsmile71

Hvala, Mira K.smile71
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2011 u 22:41
Molim vas da li  netko ima sjeme  lavande? Kako se zapravo lavanda razmnožava i kada se uzimaju reznice ako se razmnožava reznicama? Hvala na odgovoru!
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2011 u 22:51
meni poznanica otkinula grančicu  prije mjesec i pol (otprilike) ja ih zapiknula u zemlju i to je to...primile su se..ja nemam sjeme imam grančicu što sam ja dobila ,ako ti se niko ne javi,mogu ti ja poslat od svoje grančice
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2011 u 22:54
Kamenjar,hvala ti, možda će se netko javiti tko ima sjeme ili možda više toga.Pozdrav!
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2011 u 22:57
Reznice lavande najbolje se primaju u kasno proljeće (poludrvenaste reznice).
Može se i sijati - u proljeće.
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2011 u 01:04
Ja sam sa Zlarina dobila reznice lavande u rujnu prije tri godine i zataknula ih odmah u vrt. Sve su se primile. Sviđa im se u Zagorju, a bila sam jako skeptična kad sam dobila male odrezane vrščiće. Ako još uvijek trebaš, javi mi pa ti pošaljem.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2011 u 06:59
milice ako hoćeš mogu ti ja poslati reznice,
 ne znam kako bi sada išlo na kontinentu - s obzirom na niske temperature, ali ako imaš uvjete u zatvorenom - par plastičnih čaša, uz redovno zalivanje na proljeće bi mogla imati i male zakorjenjene lavandice

ja ih lako razmnožim reznicom - na proljeće ili krajem ljeta, dok su male i pogotovo dok su u posudi, treba pripaziti na zalijevanje, ne vole puno vode, ali ne smije im se osušiti zemlja

poslije kad se ožile i prebace u vrt, na zalijevanje možeš zaboraviti

takvo je moje iskustvo, nisam nikad probala sijati lavande pa čak nisam ni vidjela sjeme
Na vrh
Gordana102 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 06 Studeni 2010
Lokacija: Slatina
Status: Offline
Bodovi: 244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gordana102 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2011 u 10:49
milice 7 ako dolaziš u osij.. 27.11. mogu ja ponjeti koju granćicu,,, pa da probaš piknuti ...kao što kaže natalija na toplom ima nade....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2011 u 20:26
Drage moje, puno vam hvala,nisam znala kada je to najbolje razmnožavati pa iz navedenog mislim da je najbolje pričekati do proljeća. Topli pozdrav svima!smile78
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2011 u 22:40
Ako nisi do sada dobila keriu, ja imam kolko hoćeš. Javi.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2011 u 23:15
Draga Anabistrica, puno ti hvala, ja imam keriu pa sam isto ponudila ako nekome treba.
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2012 u 22:57
Molim vas, da li netko ima sjeme crvenog ljetnog čempresa i sjeme japanskog javora - acer palmatum atropurpureom ( japanski javor stalno crvenog lista)?
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2012 u 12:10
smile162Ako netko ima sjeme zelenog ljetnog čempresa?
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2012 u 16:44
ja cu ti poslat sjeme ricinusa milice ,a imam i ljetni čempres ,samo ja nemam jos sjemena na njemu,bar ja ne vidim ,cekat cu jos malo ,pa cu ti onda skupa poslat (ako uspijem sakupit sjeme ) prije vjetra :))
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2012 u 17:49
Kamenjar, puno ti hvala. Javit ću se kada dođem kući, u moju Slavoniju, još sam na moru....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2012 u 21:49
Dragi moji, molim vas da li netko ima sjeme od tikve - bundeve golice, molila bih nekoliko sjemenki?

Za uzvrat dajem nešto iu moga vrta: sjeme rabarbare, lunarije, bijele margarete....

Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2012 u 22:20
Imam nekoliko sadnica lavande viška.
Samo dodajem listi za slanje kad se vratiš doma. Ja sam ih popikala u zemlju još lani na ljeto Wink
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2012 u 22:41
Bebolina, puno ti hvala, ti si zaista jedno  velikosmile84

Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2013 u 15:59
Molim vas, da li netko ima nekoliko sjemenki   tzv. " putničkog paradajza"?  Za uzvrat dajem sjeme rabarbare, lunarije, morskog narcisa , bijele margarete ili gailardije.
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2013 u 01:14
Originalno poslano od člana milica7 milica7 napisao:

Molim vas, da li netko ima nekoliko sjemenki   tzv. " putničkog paradajza"?  Za uzvrat dajem sjeme rabarbare, lunarije, morskog narcisa , bijele margarete ili gailardije.




Milice nemam putnički paradajz jer ni ne znam kakav je, ali vidim da nudiš sjeme rabarbare koje već duže vrijeme tražim...Ja tebi mogu poslati hrpu mladih ljetnih čempresa jer će još malo pa niknuti...Mogu ti poslati i sjeme muškatne kadulje, crvene monarde, šeboja, kadifica,turskog karanfila i još dosta toga...WinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,320 sekundi.