Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dalmatinski sitni pokušaji
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dalmatinski sitni pokušaji

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
Morana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Morana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2011 u 22:38
jučer sam obukla kaput i čizme i pravac presađivati gazanije Wacko tolko o čekanju lijepog vremena ...

a danas malo do mbm-a i profila prije kina i vratih se kući s još jednom knjigom i svojom prvom ružom penjačicom... Smile sad razmišljam gdje da je stavim da se penje... na šipak ne može jer se tamo ja penjem, na šljivu ne može jer se tamo mačke penju... na kuću ne može jer uz kuću nema zemlje... mislim da će je ipak dočekati šljiva, a mačke nek se penju po šipku kao i ja ...
bila je i orhideja 10kn žalosnog izgleda, ali tako lijepog jednog cvijeta... bilo mi je tako žao što je moj jedini prozor na sjeveru i nadohvat mačkama...


edit:

kad bolje razmislim... možda je staviti uza betonski zid od dvorišta koji ide uz cestu, jer možda na šljivi neće imati dovoljno mjesta za širenje... pa je na jesen zapelcati i staviti jednu i na šljivu i na šipak, k vragu sve Tongue
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Morana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Morana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2011 u 18:38
jučer sam rekla da definitivo stajem sa trošenjem novca za cvijeće... nakon što sam se vratila sa sjemenjem ukrasnog suncokreta, vodenike, sadnicom viseće pelargonije, "lancima" za viseće košare i lopaticom...

danas je konačno bilo sunce pa sam malo sijala... i to lobulariu, vodeniku, statice, zvjezdan, slamnatu ružu, phlox, prkos, ukrasni slak i samo par sjemenki dalija jer je njima možda još uvijek prehladno... valjda bude nešto niklo budući da u nedjelju opet zovu buru...

ruža još nije posađena, ne mogu se odlučiti za mjesto...
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2011 u 21:42
Hoćemo li vidjeti negdje fotke toga svega da se i mi malo veselimo i strepimo?
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Morana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Morana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2011 u 03:15
zasad dok mi je mobitel na popravku, bojim se da ne Unhappy
Na vrh
Morana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Morana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2011 u 12:31
danas sam kao i svaki dan prije faksa, išla pogledati svoje biljčice kako napreduju... ostala sam u šoku!!!!!!!! sve, ali baš sve osim jedne petunije koje su nikle iz sjemena, netragom su nestale?!?!?!!?!?!??! nema nikakvog traga od njih?!?! da li itko ima ikakvu ideju što se moglo desiti s njima?!? bilo ih je sigurno tridesetak, zadnji put sam ih povirila jučer navečer oko 19sati kada sam ih išla pokriti... i sad ima samo jedna jedina... ne znam što da mislim... k tome su nestale i dvije iznikle cinije... a baš sam se radovala tim jadnim petunijama Cry sad nema šanse sijati nove, jer dok izniknu i procvjetaju, bit će već jesen Geek
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.