Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage uputstva i savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - molim za par savjeta
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


molim za par savjeta

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
tinkerbell View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinkerbell Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: molim za par savjeta
    Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 11:42
Prije svega veliki pozdrav svima!
Nova sam tu i nikad nisam pokušala nešto ovakvo...
Već par mjeseci mi se vrti jedna ideja po glavi,trebam zidni sat al bi htjela da bude s motivom koji će meni nešto predstavljati.
Uglavnom malo surfajući kako da to izvedem došla sam do vas...pa da skratim htjela bi sat drvene podloge sa motivom fotografije koju sam sama složila,sad bi je morala printat na rižin papir ili nešto slično pa trebam vašu pomoć
Kao što sam rekla,nikad nisam pokušala do sad pa bih bila jakoooo zahvalna kad bi netko imao strpljenja i detaljnije mi objasnio kako ide procedura printanja,na šta bi sve mogla pokušati printat i onda na kraju naravno čime ljepim i kako.
Unaprijed beskrajno zahvalna!!!!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
sanja 1734 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 302
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja 1734 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2011 u 09:31

Znaš i ja sam nova u svemu tome, ali ide mi. Upravo sam pregledavala transfere pa pokušaj i ti. Ako ne znaš što je to imaš rubriku transfer fora i sve ti je detaljno opisano kako se radi. Znači samo trebaš sliku koju želiš imati u kompjuteru i opisanim postupkom je prenijeti transfer forom. To je Anastazija jako dobro opisala, pogledaj imaš cijeli tutorijal. Sretno. Javi kako je ispalo.smile79

Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.