Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Jani - upoznajte me....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Jani - upoznajte me....

 Odgovori Odgovori Stranica  123 63>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Jani - upoznajte me....
    Objavljeno: 25 Ožujak 2014 u 21:27
Pusa curke i hvala vam.......
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Maja1985 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 21 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Maja1985 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2014 u 13:25
što reći nego prava majstorica
Na vrh
sara47 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 295
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sara47 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2014 u 09:03
divno Janismile141
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2014 u 00:50
Izrada jaja još traje.............

"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
stenik View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stenik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2014 u 19:43
fotka zajednička, pojedinačna - jaja su preslatko-romantična
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2014 u 14:58
Krenula sam s izradom jaja.....biti će ih svakakvih, ali za početak evo ovih koje sam radila s 2k:





I jedna zajednička fotka:

"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2014 u 14:46
Hvala ti Saro - da znaš da baš i uživam posebno kada radim sve te dječje stvarčice ;)
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
sara47 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 295
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sara47 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2014 u 09:37
prekrasno Jani baš  ti leze ove djecije stvarismile99
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2014 u 09:06
Hvala vam curke moje

Evo još jedne škrinjice - samo je ova naručena za djevojčicu pa sam ju radila u nježno roza varijanti:





I evo pogled na sve detalje - i mašnu za zamatanje sam isto ja radila. Uživala sam cijelo vrijeme dok sam radila ovu škrinjicu....
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
sara47 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 295
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sara47 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2014 u 09:47
prekrasno Jani,odusevljena sam...krasna kutijica za Lovru.smile141
Na vrh
stenik View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stenik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2014 u 07:01
a ono što stvoriš je prekrasno!!!!!!!!!!!!
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2014 u 00:25
Evo nešto novoga....opet....stalno nešto stvaram!



I još jedan pogled na sve detalje:

"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
stenik View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stenik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2014 u 08:26
bravo jani, šta drugo ti reći, prekrasno je, a sat me oborio  
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2014 u 23:42
I još samo dvije slike........preuredila sam jedan stari sat koji sam dobila od prijatelja.....Pokušala sam ga ulijepiti i pokrpati - ali bezuspješno pa je sada u drugačijem izdanju.....
Sada vidim da na slikama izgleda da podloga s brojevima na satu nije namještena kako treba - no to je zato jer sam slikala nekako iskosa da se što bolje vidi 2k , pa tako izgleda, ustvari je sve ok što se i vidi na malenoj slici detalja.......



....ovdje se vidi sat prije uređivanja i detalji malo slikani izbliže:

"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2014 u 23:32
Pa još jedna mala pločica s mojom omiljenom salvetom......

"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2014 u 23:27
Ovalne male sličice u lila tonovima

"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2014 u 23:21
Boca za šlag - sjećate se onih što smo nekada radili s "bombicama" mi se daaaaavno pokvarila, ali iz poznatih razloga (hrčkomanija - naravno) čekala je neka bolja vremena. I dočekala!
Evo kako sam ju preuredila:
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2014 u 23:12
Maji sam odgovorila u pp, ne znam da li smijem ovdje reklamirati ikoga.....ako smijem vrlo rado ću preporučiti osobu kod koje uzimam repro.
Što kažu admini - smijem ili ne?
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
Maja1985 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 21 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Maja1985 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2014 u 12:32
Imam pitanjce-gdi nabavljaš ove drvene podloge za objesit na zid (napravila si za Mašu)?
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2014 u 23:52
Nema na čemu draga Stenik - zato smo tu da jedni drugima pomažemo što znamo (y)
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 63>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.