Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Jani - upoznajte me....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Jani - upoznajte me....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 63>
Korisnik
Poruka
Olja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2011
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 842
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Olja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2011 u 23:25
Dobrodoslica i od mene...samo napred i da ti bude lepo kao i nama!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2011 u 22:42
 
Radila sam dosta ovih dana i pokazat ću vam rezultate:
 
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2011 u 22:56
Razne kutije:
 
 
 
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2011 u 22:58
Dobro došla jani!
Za tako malo vremena od kada si počela, ide ti više nego dobro -ne vidim ni one česte početničke greške koje sam sama radila!
Neki taj dio "obuke", jednostavno uspiju preskočit
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2011 u 23:17
jako lijepo,plasticna kutija mi je posebno lijepa.
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2011 u 23:18
Evo još malo mojih radova prije mjesec dana:
 
 
 
 
 
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2011 u 23:19
Stvarno imaš smisla za ove stvarčice.
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2011 u 23:27
Hvala vam drage moje - puno mi znači kada me pohvalite vi koje ste već prave majstorice u ovom poslu. Doista se trudim i uživam u svemu ovome punim plućima.
Danima sam čitala vaše postove, gledala vaše galerije, bila na raznoraznim intern. stranicama i prikupljala sve informacije i "upijala ih kao spužva", a naravno imam još puno puno toga za naučiti.
Imam još puno toga u planu napraviti slijedećih dana i čim budem gotova ponovno ću vam sve pokazati. Do tada vas svakodnevno pratim, pusa svimasmile73
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2011 u 23:38
Sarita - vidim da ti se sviđa ista kutija kao i meni. Taj motiv s rižinog papira obožavam i nisam imala mira dok ga cijelog nisam potrošila, do zadnje ružice. Naprosto obožavam tu kombinaciju boja!
 
Napravila sam i ovaj komplet s istim motivom:
 
 
Kod ovog kompleta mi se naknadno dogodilo da mi se s poklopaca počela ljuštiti boja jer su to oni tanki poklopci od nesica. Ali na svojim greškama se najbolje uči, pa sam tako i plastičnu kutiju koja se sviđa Sariti ostavila s originalnim poklopcem
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2011 u 23:46
preslatko je<3
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2011 u 00:02
Ne znam da li postavljam pitanje na pravom mjestu - ako nije upozorite me da znam za ubuduće!
Htjela bih raditi drvene kutijice. Kada gledam vaše radove nigdje ne vidim loše napravljeno oko kopče (zatvarača) i stražnjih panta (nosača). Da li vi skidate te kopče pa ih naknadno stavljate ponovno ili tako savršeno to uklopite?
I drugo - vidjela sam da se motiv salvete  kada gledamo zatvorenu kutiju, proteže preko poklopca na donji dio. Da li lijepite salvetu preko zatvorene kutije pa razrežete skalpelom kada se osuši ili nekako drugačije?
Nadam se da nisam zakomplicirala pitanja.....
 
Na vrh
dorina1904 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 196
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dorina1904 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2011 u 07:49
I meni je najljepša plastična kutijica i ovaj kompletić s istim motivom.lijepi radovi i lijepi motivi salveta.
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2011 u 09:20
Kutije su savršene!
 
Sa kutijica obavezno skini kopče, jer je tako puno lakše i urednije.
Ako želiš da ti salveta pređe preko poklopca, kao što si i sama pretpostavila, lijepi je u jednom komadu i kada se osuši prereži skalpelom.
Drugačije ne bi uspjela uklopiti motiv, jer se salveta svakako "izvitoperi".
Na svojim greškama ćeš najlakše naučiti.
 
Što se tiče boje na poklopcu, pretpostavljam da je plastični, moraš ga najprije pošpricati primerom, ima u boje i lakovi primer za plastiku u spreju.
Dugo traje, a možeš s njim pošpricati i staklo i metal.
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2011 u 11:43
sve je toliko lijepo, ma ti nisi početnica jer radiš odlično
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2011 u 19:31
Prekrasni radovi smile89
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2011 u 22:55
Još jedna 5-ica za kompletić s borovnicama.
Glede tehnike, potpuno se slažem s Elzom i ja radim onako  kako je ona opisala. Kada pogledam moje starije radove, iz vremena kada nisam skidala bravice, baš me bodu u oči a boja se naknadno nikad ne da do kraja skinuti.
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2011 u 08:41
dobro došla...samo tako nastavi velikim koraccima grabiti naprijed jer jako ti dobro ide... krasne radove si napravila... a hobby... zarazan je zar ne...
: )
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2011 u 10:08
Hvala vam svima na pohvalama i savjetima!
Jako mi se sviđa tema Friško iz pećnice - svaki dan škicnem što ima novoga. Dobila sam već toliko ideja, sada još jedino ostaje primiti se posla!
Pozdrav do postavljanja novih uradakasmile78
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2011 u 23:35
Zaboravila sam pohvaliti vesele klompice-meni su baš super, odmah su mi izmamile smajlić na lice..ovakav:
Ovaj set s kupinama/malinama(?) mi je odličan, motiv je
sam po sebi jako, jako lijep...a još kad ga se ovako lijepo "pritefteri" na nešto....ma, krasno!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2011 u 09:12
Hvala curke!
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 63>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,331 sekundi.