Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Jani - upoznajte me....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Jani - upoznajte me....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5758596061 63>
Korisnik
Poruka
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2013 u 21:40
Curke - volim ja biti ovdje, ali ako nemam mogućnost spojiti se na neki malo brži komp moj ne može podnijeti stavljanje slika :((((
 
Hvala još jednom svima na tako lijepim riječima Heart
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2013 u 21:51
Evo još malo slika:
 
 
 
 
 
 
 
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2013 u 21:55
Još malo satova......
 
 
 
 
 
Plavo-bijeli sam radila za svoju majku jer ima servis za ručavanje u ovom dezenu ;)
 
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
stenik View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stenik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2013 u 21:57
satovi su mi prelijepi, na čemu si ih radila
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2013 u 21:59
Na gipsanom odljevima Wink
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2013 u 21:59
Pa još jedna varijanta anđeleka
 
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2013 u 22:10
Malo podložaka za čaše......
 
 
....s druge strane su skroz drugačiji:
 
 
Pa onda moj nadraži motiv salveta:
 
 
 
Malo točkastih.....jedna strana je crno-bijela, druga bijelo-crna, pa se može kombinirati....
 
 
 
 
 
 
 
 
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2013 u 22:24
Ove dvije slike krase moj zid u kuhinji i svako malo ih škicnem. Duuuugo sam imala ovu salvetu s biciklom i nisam znala kako ju najpametnije iskoristiti, a onda mi je jedan dan sinula ideja......
 
 
i ova......
 
 
Na ovoj drugoj sam kombinirala popunjavanje pukotina s dvije različite patine:
 
 
 
 
I sada recite da vam nisam stavila brdo slika......Mene dugo nema, ali onda kada se pojavim ne dam se otjerati, hehehehe
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
stenik View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stenik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2013 u 22:29
nećemo mi tebe otjerati, dođi ti što češće s brdom novih radova, mi smo ih željni!!!! Podmetači su mi baš slatki, ma i anđelki, ma i slike.... ma šta više reći smile159
Na vrh
vlatka- View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 02 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 229
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vlatka- Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2013 u 23:19
Eto, to nam je falilo, tvoji prelijepi radovi....
Sve, baš sve mi je jaaaaako lijepo....
One slike, da li si to radila na slikarskom platnu?
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2013 u 23:27
Jesam Vlatka - sada sam prvi puta dobila baš ovu dimenziju slikarskih platna pa sam taman imala za ove dvije slike
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2013 u 07:44
Sve je prekrasno zbilja šteta da to skrivaš od nas kad su tvoji satovi u pitanju nikad nisam sigurna dali su keramički i drveni jer ako je medija pan lak ti je divota a raspukline svaki put gledam i liče mi na finu keramiku
DA BI ČOVIJEK BIO SRETAN NIJE VAŽNO DA PUNO IMA ,NEGO DA MALO TREBA....

Na vrh
Iva View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 25 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Iva Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2013 u 13:38
Pozdrav Jani, kako mogu naručiti kod tebe ove prekrasne škrinje?
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2013 u 14:07
Javi mi se na privatnu poruku
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
mandina View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 23 Svibanj 2013
Lokacija: bih
Status: Offline
Bodovi: 18
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje mandina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2013 u 17:27
jani ovo je super,sve sto sam vidjela odusevilo me,svaka castClap
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2013 u 22:42
Drage curke......evo me nakon duže vremena s nešto novijih uradaka........
Malo sam muža uposlila - dobila sam drvenu ploču, nacrtala oblik srca i ubodna pila je radila.....nakon toga sam ju dobro pobrusla i primila se posla......
Radila sam transfer tehnikom koju jako volim jer si sama isprintam motive koje želim:
 
Malo sam se i s gipsom zabavila i napravila par magnetića:
 
 
 
 
 
 
Drvena podloga mi je poslužila i za ovu sliku - poklon mojim dragim gostima na moru
 
A ovo su moje pra-prastare klompe koje sam na početku svoga decoupage učenja prvi puta obnovila. Kako su se počele raspadati (doslovno se pojavila rupa na njima) morala sam nešto učiniti s njima jer su bez obzira na starost izuzetno udobne. Prvo sam ih morala pokrpati i onda odlučiti kako tu zakrpu prikriti. Odlučila sam se za strukturnu pastu, pa koliko izdrže-izdrže, ionako više nisu bile nosive......
 
 
Pa još malo poklona za moje goste - maleni svijećnjaci s morskim motivima.....
 
....pogled s druge strane.....
 
Jedna naručena škrinjica.....
 
 
....pogled s "leđa".....
 
Jedno srce dobrodošlice za vrata:
 
 
I mislim da je za večeras dosta....ima toga još, ali kako sam radila u drugim tehnikama, stavit ću malo u drugu svoju galeriju - Jani - voli svašta raditi.....
 
 
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2013 u 23:15
Mislila sam da sam već ovdje stavila slike kompleta koji sam radila s motivom moje omiljene Audrey..... Iako vam je već vjerojatno dosta slika evo još malo.....hehehhe....mene nema duuuuugo, ali onda kada sam u prilici bombardiram slikama ;)
 
Poklopac doze za vatice:
 
 
....pogled sa strane.....
 
 
I podlošci za čaše s istim motivom.....
 
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
petit View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 31 Siječanj 2013
Lokacija: s
Status: Offline
Bodovi: 349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje petit Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2013 u 08:17
Molim te, možeš li malo napisati nešto više o transer foliji što , kako preslikati sliku, kako prenjeti sliku ....
Btw  pre, pre, prekrasni su ti radovi, čestitam!! 
Na vrh
vlatka- View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 02 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 229
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vlatka- Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2013 u 12:25
Hvala Bogu da si nam se opet vratila.....smile78
Već sam mislila da si odustala od dekupaža, a da ćemo mi biti zakinuti tvojih lijepih radova.
Uvijek me tvoji radovi oduševe i daju mi novu ideju za rad.....
Poklopac doze za vatice mi je savršen. Molim te kako dobiješ to lijepo raspucavanje?
Meni uvijek ispadnu sitne pukotine, koliko god obilno namažem dvokomponentnim lakom.
Sada imam Crakle Medium iz Lumosa, možda je tajna u proizvođaču ili......
Koji ti koristiš i kako ga nanosiš i čime?
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2013 u 12:28
Draga Petit - ne radim s transfer folijom nego ArtPotch transfer ljepilom. Ima ga Lumos (u Zagrebu, Rijeci i Zadru) - ne znam od kuda si......
Vrlo je jednostavan za korištenje, na pripremljenu podlogu nanijeti tanki premaz ljepila, isto tako tanko premazati onu stranu printane (isključivo na laserskom printeru) ili kopirane slike (u bilo kojoj fotokopiraoni). Zalijepiti fotografiju na dio gdje je naneseno ljepilom i dobro dobro prstima stisnuti da nigdje ne ostanu mjehurići. Pustiti da se malo posuši (ja još dodatno malo fenom posušim) i kada se ohladi lagano spužvicom namočiti papir i polako "ruliti" dok se ne počne pojavljivati slika. Treba biti oprezan i radije mic-po-mic lagano guliti papir. Za to treba malo rutine, ali zaista nije nikakav problem.
Ukoliko se želi transferirati tekst, onda se mora printati ili kopirati u Mirror opciji (kao da je u ogledalu, da bi se tekst mogao normalno čitati).
Ne znam da li sam bila dovoljna jasna kod objašnjavanja.....pokušat ću naći link sa video tutorijalom kako se to radi - ako ga nisam negdje pogubila ;(
 
Hvala ti na komplimentima!
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5758596061 63>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.