Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Jani - upoznajte me....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Jani - upoznajte me....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5960616263>
Korisnik
Poruka
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2014 u 19:50
prvi put sam ovdje i moram ti reći da sam oduševljena.sve je stvarno jako lijepo,s mjerom i ukusom.svaka čast
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2014 u 21:51
Hvala Ajama na ovako lijepim riječima pohvale
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2014 u 12:58
I ja se pridružujem čestitkama, kako za Novu godinu tako i za dobre uratke. Ovaj 2K je stvarno jako lijep, je li to Pentartov. S čim si lakirala onu kuglicu da se tako lijepo sjaji?
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2014 u 14:47
Mima - 2k je Cadence (imaju ga u Megacoloru). Otkako sam ga otkrila niti jedan drugi mi više nije dobar, s njim doista ne možeš pogriješiti. A kuglica je plastična - radjeno s unutrašnje strane, zato se tako sjaji ;)
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2014 u 16:23
Isprobat ću ga kad potrošim zalihu Stamperijinog.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2014 u 00:28
Lakiraš li krakl i ako da s čime?

Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2014 u 10:07
Lakiram Kiki, obavezno! Ili sa bezbojnim sjajnim lakom u spreju ili od Pentart-a na bazi nitra. Probala sam ne lakirati, ali uvijek ostane malo ljepljivo. Primjetila sam na svom satu kuhinjskom kojega sam radila prije puno vremena da se malo počelo ljuštiti. Znam da su mi rekli da u biti ne treba, ali moje iskustvo kaže drugačije. Zato sada odmah polakiram i onda sam mirna.
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2014 u 16:59
I ja, i krekl i 2k, obavezno lakiram jer su preosjetljivi. Krekl lakiram s običnim lakom na vodenoj bazi a Stamperijin 2k s autolakom u spreju (to je jeftinija varijanta od originalnog akrilnog laka u spreju a dobiješ istu ili čak i bolju zaštitu).
Na vrh
Lily54 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2012
Status: Offline
Bodovi: 404
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Lily54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2014 u 19:49
Svjećnjaci u kombinaciji smedje boje su mi , nekako posebni,a sat ti je mrak.
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2014 u 10:34
Hvala curke što zavirite u moju galeriju

Evo ponovno sam ulovila malo vremena pa ću vam staviti nešto novih slikica:

Na drvenoj podlozi sam radila šablonama (ovu šablonu maslinu sam sama rezala), i transferom. Color printanu slikicu mi je Mima već davno dala (hvala Mima još jednom )



Još jedni podlošci za čaše. Uglavnom radim podloške tako da imaju dva lica:







Na slikarskom platnu sam napravila ovu sličicu:



Na drvenim podlogama sam napravila i ovaj kompletić:



Pozdrav cijeloj ekipi
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2014 u 13:53
Bravo majstorice.
Kako si došla do one salvete s maslinama jer je već dugo nigdje nema ili si to radila transfer tehnikom?
Ovi zadnji uratci su mi se posebno svidjeli, izvrsna koncepcija i izvedba.
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2014 u 14:45
Hvala ti Mima
Nisi pročitala u tekstu prije slike - sjećaš se da si mi ti već jaaaako davno poslala mailom ovu sliku......isprintala ju i transferirala ;)
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
Lily54 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2012
Status: Offline
Bodovi: 404
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lily54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2014 u 15:19
Nemogu se odlućiti šta mi je favorit ,zaista sve je dobro.Majstorice svaka ćast
Na vrh
stenik View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stenik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2014 u 19:11
ovdje sena šta izdvojiti, sve ti je prelijepo
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2014 u 22:44
Oprosti, nisam vidjela tekst, sada sam ga tek pročitala. Ma morat ću se i ja pozabaviti s tim transferom.
Još jedno pitanje, a što ti je ono na smeđem kompletiću s onim žicama, je li to nekakva dekoracija ili uporabni predmet?
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2014 u 23:31
Mima - To ti je držač poruka ili vizitkica ;) Meni je baš fora ideja! Vidjela sam to od prijateljice, radila je nešto slično......
A što se tiče transfera, ja ga obožavam.....daje nebrojene mogućnosti. Sutra ću staviti sliku personalizirane pločice koju radim sestrični za njenu bebicu - radila sam baš sa fotkom (kopirala ju u kopiraoni i transferirala)......
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
stenik View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stenik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2014 u 07:41

Originalno poslano od člana stenik stenik napisao:

ovdje sena šta izdvojiti, sve ti je prelijepo


sad vidim šta sam napisala Shocked

ispravak: OVDJE SE NEMA ŠTO IZDVOJITI, SVE TI JE PRELIJEPO (usput sam iskoristila priliku da potvrdim ono što sam htjela reći hehe)

Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2014 u 09:46
Hvala Stenik - skužila sam ja što si ti htjela napisati , no svejedno je lijepo to pročitati ponovno
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2014 u 11:39
Originalno poslano od člana jani jani napisao:

Hvala Stenik - skužila sam ja što si ti htjela napisati , no svejedno je lijepo to pročitati ponovno



Meni je ova najsladja !
                           http://www.cvijet.info//slike_cvijeca/decoupage/slika_nostalgija/66526.aspx
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2014 u 13:13
Daj, molim te, stavi sliku držača s porukom ili vizitkom pa da shvatimo kako to funkcionira.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5960616263>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.