Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage uputstva i savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pločice kojom tehnikom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pločice kojom tehnikom

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Pločice kojom tehnikom
    Objavljeno: 06 Ožujak 2011 u 17:24
Vidim kod cura prekrasnih oslikanih polčica salvetnom tehnikom,zanima me da li je moguće oslikati već postavljene pločice u kupaonici ili kuhinji?Mislila sam samo koju za dekoraciju?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2011 u 17:43
Zašto ne? Sasvim je jednostavno, pogotovo ako su pločice bijele, krem ili jako svjetle boje, tada samo nalijepiš motiv sa salvete. Ako su pločice tamne tada najprije moraš tamo gdje ćeš lijepiti salvetu napraviti svjetlu podlogu.  
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2011 u 17:06
Pločice su svijetle,odnosno podloga bijela pa se nazire siva a kod drugih nježno roza.Mislim onda neću morat prethodno bojat u bijelo.Probam!
Kad mi dekoracija dosadi hoće je bit problem uklonit?

Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 22:48
Originalno poslano od člana arim arim napisao:

Pločice su svijetle,odnosno podloga bijela pa se nazire siva a kod drugih nježno roza.Mislim onda neću morat prethodno bojat u bijelo.Probam!Kad mi dekoracija dosadi hoće je bit problem uklonit?
ja sam prerađivala pšlocice, kada mi dosadi jednostavno njih oboim posle))i stavim nov motiv, predhodno malo osmirglam
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 22:39
Hvala na savjetu i odgovoru.Tongue
Na vrh
Nena3110 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 98
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nena3110 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2011 u 23:25
Može jedno pitanjce?
Može-hvala!
Kako napravite neku kačkalicu da obesite pločicu na zid, da li je to uopšte moguće?
http://nena3110.blogspot.com
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2011 u 10:29
Sve je moguće.U hobi dučanima ima za kupiti naljepnica sa kukicama koje se zaljepe na pločicu.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.