Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Opsjena - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Opsjena - moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 15>
Korisnik
Poruka
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2011 u 05:54
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

O la la la

ruže%20u%20cvatu
 
ovo je prelijepo
smile39
Time is something you can never get back..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ivančica flower View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 416
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivančica flower Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2011 u 10:16
Uvijek kad povirim u tvoj vrt ostanem bez riječi!
Ovo je stvarno nešto prekrasno,ne znam koja slika je ljepša od koje ,zaista predivno!
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2011 u 21:34
Ruže su fenomenalne,vrt prekrasan!!!
Al ovaj kutak vrta je wow
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2011 u 21:18
Pre-pre-pre-pre-pre-pre-kraaaasnoooooo!smile73
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
opsjena View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 227
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje opsjena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 14:12
pozdrav svima ,
evo me nakon kraćeg vremena . Bilo je lijepo vrijeme , a ja nisam  mogla ništa ni raditi u vrtu ni biti na forumu , imala sam migrenu ............i sad već pomalo osjećam da bi moglo biti migrene ( ove promjene vremena me muče).Jučer sam zato iskoristila za poneke radove u vrtu .Evo malo slikica.
Na vrh
opsjena View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 227
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje opsjena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 14:14
Na vrh
opsjena View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 227
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje opsjena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 14:17
evo malo proljetnih šumarica
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 14:19
Uh, migrene, tu nema  nego odležati. Ali još malo pa ćeš to moći u tvom prelijepom vrtu!Sam pogled na tvoju okolinu liječi!Thumbs%20Up
Uletila sam ti u postavljanje slika, sorry!
Na vrh
opsjena View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 227
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje opsjena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 14:20
vrba salix je počela listati
Na vrh
opsjena View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 227
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje opsjena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 14:23
Na vrh
opsjena View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 227
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje opsjena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 14:26
[URL=http://www.cvijet.info//slike_cvijeca/vrtno_cvijece/razno_cvijece/22978.aspx][/URL) i tulipani su počeli cvjetati
Na vrh
opsjena View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 227
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje opsjena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 14:29
i astible su se pokazale
Na vrh
opsjena View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 227
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje opsjena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 14:34
kupila sam clematis piksi, i još nekih sukulenata.
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 05:38
Migrena zna biti strašna, a najbolji lijek za nju je čaj od svježeg lovora! Spravlja se na slijedeći način:
1 list svježeg (nikako sušenog!) lovora preliti kipućom vodom, pokriti šalicu desetak minuta i popiti. Pije se na tašte, ne zaslađivati ničim. Ovaj čaj se pije 3 tjedna bez obzira da li u tom vremenu imaš ili nemaš migrenu, a dobro bi bilo ponoviti to nakon 3 mjeseca (ne ranije!)
Baš sam htjela na temi o lijekovitim biljkama napisati kako je otkrivena ljekovitost tog čaja, pa pročitaj i to Wink
Time is something you can never get back..
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 06:20
Drago mi je da se bolje osjećaš i da si nam malo pokazala svog prelijepog vrta,uslikaj malo i te sukulentice što si kupila!
Na vrh
opsjena View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 227
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje opsjena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 20:19

Hvala misty , pokušat ću negdje nabaviti svježeg lovorovog lista i početi piti taj čaj.Malo sam poslikala sukulente ali nešto mi je ruka prebrza pa nisu slikice baš najbolje.

Na vrh
opsjena View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 227
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje opsjena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 20:22
Na vrh
opsjena View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 227
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje opsjena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 20:23
Na vrh
opsjena View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 227
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje opsjena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 20:25
Na vrh
opsjena View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 227
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje opsjena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 20:27
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 15>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.