Početna stranica Početna stranica > Ostale biljne vrste - Forum o biljkama > Povrće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Peršin(Petroselinum crispum)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Peršin(Petroselinum crispum)

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2012 u 15:03
samo moras paziti da neki dug stapic korisits da pravis udubljenje jer mrkva mora biti ispravno posadjena a ne d akorijen bude iskrivljen ili uvijen.ja sam naucila saditi riejtko mrkvu pokazala mi jedna stara zena treba manje sjemena posipati i to je to.drago mi da sam ti olaksala ugodna ti sadnja
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
zribal View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2011
Lokacija: tu blizu Vas
Status: Offline
Bodovi: 822
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zribal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2012 u 23:52
Baš si mi pomogla i hvala ti. Imam ja jednu poljoprivrednu alatku (štiljastu) kojom uvijek pravim rupe kad nešto sadim. U ovom slučaju je dovoljno samo uposti i ostane lijepa rupa. Sutra probam pa kako bude. Mrkva koju sam posijala u ožujku ima već nekih 10 cm, ali između ima i malih pa sutra pokušam bar jedan red napraviti. Ja inače nemam veliki vrt, nego vrlo mali cca 20 m2, sadim samo za svoju dušu više kao hobi, a bude i koristi.
Tko ne voli cvita ne voli ni svita.
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2013 u 12:24
čekam sjeme da sazori pa da ga posijem, naime od kupovnog mi nije nikao ni jedan


<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
petit View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 31 Siječanj 2013
Lokacija: s
Status: Offline
Bodovi: 349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje petit Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2013 u 09:26
I moj je u istoj fazi cvjetanja. Samo ja ne znam kako izgleda sjeme kad sazori. Embarrassed
Da li treba još dugo čekati (meni zauzima prostor pa bi ga trebala vaditi a opet bi htjela uzeti sjeme.) Hoćeš li, molim te, za nas neznalice staviti sliku kad bude za uzimanje sjemena il samo napiši kad si pobrala pa ću i ja  pa kak bude.
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2013 u 15:43
a ovo mi je lisnati, žica je zbog kokoški

<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.