Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Trajnice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Jastučac - Aubretia deltoidea
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Jastučac - Aubretia deltoidea

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2014 u 07:32
SlavujVk, hvala ti na informacijama i slikovnom dodatku, sve si rekla što me zanimalo! Heart
Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2014 u 12:57
Ovako izgleda aubrieta koja nije orezana nakon cvatnje.
Stabljike joj se izduže i odrvene, a cvjetaju samo na vrhovima.

Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2014 u 09:43
Nadam se da moje neće biti ovakve jer ih ne orezujem Confused. Bih ja, ali leđa ne daju Cry
Još jedan, zbog polusenke zakasneli jastučić Wink


Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
tangerina View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Listopad 2013
Status: Offline
Bodovi: 58
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tangerina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2015 u 13:55
pozdrav, a kako bi se držala u tegli? imam terasu na zapadu na kojoj sukulenti super uspijevaju, a čini mi se da ova predivna biljka voli slične uvjete. i ima li info gdje ju se može nabaviti?
Na vrh
zvjezdica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Srpanj 2015
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvjezdica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2016 u 19:37
Predivno mi izgleda ova trajnica! Kad ju je potrebno posaditi, s obzirom da piše da cvijeta među prvim proljetnicama? Baš ju planiram nabaviti ... Big smile

"Sreća - to je biti s prirodom, gledati je i s njom govoriti." - L.N.Tolstoj -
Na vrh
petit View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 31 Siječanj 2013
Lokacija: s
Status: Offline
Bodovi: 349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje petit Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2016 u 11:57
Ja sam je danas nabavila (sjemenke) i piše: sijanje IV-VI mj, presađivanje 15x20 cm, cvat IV-VI mj.
Primjena: za manje cvjetnjake, zidiće i kamenjare. Opi: visina 10-15 cm. Cvat: travanj-lipanj.


Ima li koja trajnica koja cvjeta dulje a da je tako niža i da stvara grmić?
Na vrh
zvjezdica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Srpanj 2015
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvjezdica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2016 u 22:19
Ja sam danas kupila sjemenke ljubičaste aubriete, isto piše sijanje IV-V mj. Molim ako netko ima iskustva sa sijanjem, kada ste sijali, mislim jel se može posijati i ranije?
"Sreća - to je biti s prirodom, gledati je i s njom govoriti." - L.N.Tolstoj -
Na vrh
petit View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 31 Siječanj 2013
Lokacija: s
Status: Offline
Bodovi: 349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje petit Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2016 u 18:56
Ja sam svoje sjeme jastučca posijala početkom veljače i danas proglasila totalni fijasko i sve bacila - biljčice su dobro nikle al su bile tanke, tanke na kraju se presavile i nestale u zemlji
Na vrh
NinettA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Fiume
Status: Offline
Bodovi: 1030
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje NinettA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2019 u 18:03

Što ne možeš promijeniti, prihvati. Ako ne možeš prihvatiti... odkantaj...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,242 sekundi.