Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Vrt ispod folije i stakla
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Plastenik kako napraviti sam svoj plastenik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Plastenik kako napraviti sam svoj plastenik

 Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
vukma View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vukma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Plastenik kako napraviti sam svoj plastenik
    Objavljeno: 27 Ožujak 2011 u 18:04
evo kako izgleda moj plastenik sma sam ga napravi uz vrlo malo novca ;)

plastenik je duzine 6 sirine 3 metra

napravljen je od hrastovog drveta!!
prvo sam poravnao teren gde cu da pravim plastenik, pa sam postavio hrastovo kolje visine 2 metra i po njima stavio gredu isto hrastovu duzine 6 metara










kada sam stavio gredu onda sam napravio rogove visine 1 metar!!









onda sam izedju stubova stavio letvice radi vijetra i izmedju rogova,i na kraju sam vrata napravio i evo kak oizgelda kad se stavi najlon ;)





i pre sijanja sam dove vodu i uzorao i uzfrezao i nagnojio stajskim djubrivom dobro zemlju u plasteniku ;)







to su moji radovi. ako vas nesto interesuje slobodno pitajte i kad i vi zavrsite svoj plastenik postavite obaveznoi slike ;) bice jos slika dok pocne nicati povrce ;)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2011 u 20:27
Super. A dopad mi se i kraj
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2011 u 20:30
pripazi na vrh da nece probusiti najlon grede.
 
 
i kupi obavezno najlon sa uv zastito. tj. najlon za plastenik, jer obicni najlon ispuca za jednu godinu
Na vrh
vukma View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vukma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2011 u 21:28
gospodin trava hvala ;)

nece popucati po vrhu sam stavio debelu spuzvu i na coskove a stubove sam dole napalio da ne strunu ;) i to je taj najlon za plastenike i dosta je skup 1kg je 7 km meni trebalo 11 kg ;)
Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2011 u 21:36
Thumbs%20Up Vukma... ja iduce proljece krecem s tim "projektom".
Na vrh
limun View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2010
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 97
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje limun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2011 u 21:45
Clap  za plastenik sa najljepšim pogledom
Na vrh
vukma View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vukma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2011 u 21:47
nije ti kasno ni sad da pocnes netreba ti puno kesa nem je ovaj kostao oko 100 km 50 evra pozz ako neko ima vec plastenik neka okaci slike ;)
Na vrh
vukma View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vukma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2011 u 21:55
hvala limun ;)
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2011 u 05:58
Originalno poslano od člana vukma vukma napisao:

gospodin trava hvala ;)

nece popucati po vrhu sam stavio debelu spuzvu i na coskove a stubove sam dole napalio da ne strunu ;) i to je taj najlon za plastenike i dosta je skup 1kg je 7 km meni trebalo 11 kg ;)
 
 
onda sve pohvale!!!!
odlicno napravljen posao
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2011 u 06:10
Vukma, dobrodošao i bravo na odličnom poslu s plastenikom! Svakako nam ga i dalje slikaj kako bude u funkciji!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
vukma View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vukma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2011 u 15:30
hvala hvala ;) naravno bice jos slika ;)
Na vrh
vukma View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vukma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2011 u 15:37
i postavite i vi silke vaseg plastenika;)
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2011 u 16:22
Na vrh
vukma View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vukma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2011 u 16:35
suvise je mali i nizak a i nije ni jeftin bas puno treba cjevi kupiti ;)
Na vrh
LeoNata View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LeoNata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2011 u 18:00
Vukma svaka ti čast na plasteniku, izgleda super i dosta velik. Nadam se da će te dobro služiti (ja nikako da napravim svoj mali...Unhappy)
pozdrav i naravno- slikiceee!
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2011 u 21:33
Originalno poslano od člana Božikovine Božikovine napisao:

Planovi za izradu malog plastenika.

Prosto ko pasulj. 


Isprobala sam plastenike slične konstrukcije samo su bili manji (svaki za po jednu gredicu).

Praktično, jednostavno, ali nedovoljno čvrsto. Cijevi i spojnice su od plastike koja je preslaba pa se izvitoperi, a na hladnoći postaje krta i lomi se. Konstrukcija je preslaba za vjetar i ruši se pod težinom snijega.


Na vrh
vukma View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vukma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2011 u 21:40
leonata hvala;) valjda ces nekad napraviti;)
Na vrh
vukma View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vukma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2011 u 02:45
evo i malo slika dok sam sekao gradju za plastenik ;)







Na vrh
vukma View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vukma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2011 u 18:09
ae postavite i vi koju sliku vasih radova ;)))
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 22:37
vukma, svaka čast!
Super izgleda a i čini se da nije komplicirano za napraviti.
Mene zanima s čim si pričvrstio najlon, te da li ti je najlon u zemlji i koliko je u zemlji?
 
               smile39
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.