Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Vrt ispod folije i stakla
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Plastenik kako napraviti sam svoj plastenik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Plastenik kako napraviti sam svoj plastenik

 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
Korisnik
Poruka
vukma View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vukma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 22:39
pozz sunceeee ;) iskopao sam kanala i prepustio jedno pola metra najlon sa strana i zatrpao ga zemljom, a inace najlon nisam sjekao nikako sve je u jednom komadu osim vrata ;)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 22:51
Poz vukma!
ali si ipak najlon morao nekako pričvrstiti za stranice. S čim, čavli ili što ?
 
Ja bi si neki mali napravila, tek toliko da imam za cvijeće od sredinom 3 mjeseca pa do 5 mj.- mislim na sijanje cvijeća, jer sam do neki dan imala pravu đunglu od tegli i svega ostaloga u podrumu, nisam mogla hodati po podrumu od silnih stvari.
 
U tome bi mi pomogao brat, on je tesar, pa bi mi bilo puno lakše nešto napraviti. 
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
vukma View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vukma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 22:55
pozz samo sam zategao do stokova kod vrata i iznutra presavio najlon i prikuco tanku letvicu i to je to :) i po dnu sam zatrpao zemljom to je sve sto se tice najlona..:) 11 kg mi je trebalo najlona za ovaj plastenik ali ovo je pravi najlon za plastenike...
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 22:59
Ok, jasno mi je sad sve osim jedne stvari.
Kako si dobio najlon tako lijepo zategnut iznad vrata i s iste takve druge strane a kažeš da je u jednom komadu.
Bilo bi mi jasno da je u jednom komadu od zemlje pa po dužini preko krova na drugu stranu ali kako si dobio od jednog komada ovaj dio iznad vratiju???
Nadam se da me kužiš!
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 23:02
I obavezno nam slikaj sve radove koje ćeš imati u plasteniku.
Mene zanima kako će se povrće i sve ostalo ponašati.
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
vukma View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vukma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 23:03
skontao sam ;) vako meni je 19 god i posto se u sve zivo razumijem i sve me zanima, planiro sam duze vrmena i crtao kako bi sve napravio. najlon msa prebacio preko krova i gornju i doljnju stranu sam zategnuo a cela sam prevratio i savio najlon iznad vrada i pribio male letvice:) sacu ubaciti jednu sliku da ti pokazem..
Na vrh
vukma View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vukma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 23:03
ocu ocu vec sam posadio nesto u njemu i mladi luk sam posadio i vec je poceo nicati a pre 7 dana sam ga posadio:)
Na vrh
vukma View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vukma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 23:08
kad odem na selo uslikacu jos par detalja na plasteniku pa cu okaciti slike ;)
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 23:10
Ok, ja ću te sigurno pratiti, a najvjerojatnije i ostali, samo dok skuže novu temu. Laku noć!
 
                smile161
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
vukma View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vukma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 23:11
ok hvala evo sacu postaviti slike da ti pojasnim oko najlona ;)
Na vrh
vukma View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vukma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 23:13
evo ovde sam oznacio gde sma presacio najlon i preko njega stavio letvice ;)





Na vrh
vukma View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vukma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 23:21
malo se slabije vide crveni krugovi ali moze se primetiti ...pozzz i okacite i vi koju sliku ;)
Na vrh
vukma View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vukma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 23:23
moji radovi

evo da se malo pohvalim jos nekim radovima kojim se bavim u slobodno vreme, jeste da nije vezano za ovu temu ali valjda se nece admin ljutiti ;)
Na vrh
vukma View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vukma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 23:25
eto ako neko zeli ukrasiti vrt moze me pitati za savjet pozz;) i obavezzno pogledajte slike i vedeo na toj stranici ;)
Na vrh
vukma View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vukma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2011 u 23:59
pozz evo ovih dana je pao sneg i plastenik se vrhunski pokazao najlon stoji kako stoji, nazalost nisam slikao jbg;)pozz
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2011 u 11:37
Slikaj malo unutrašnjost, tako da vidimo kako biljke napreduju!
A radovi s kamenom su ti fenomenalni!
Šteta što si tako daleko.
 
         smile55
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
vukma View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vukma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2011 u 14:44
ocu slikacu drugi put, sve je poniklo sto sam posadio ;) hvala na pohvali za radove pozzz ;)
Na vrh
vukma View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vukma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2011 u 15:47
ima li ji jos ko da je napravio sam svoj plastenik??? ako ima nek postavi slike hvala unapred ;) pozz
Na vrh
vukma View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vukma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 00:44
evo i malo novih slika iz plastenika ;)
Na vrh
vukma View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vukma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 00:44






Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,207 sekundi.