Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Proljeće u mome vrtu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Proljeće u mome vrtu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 310311312
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2018 u 18:01
Gute Fee, hvala ti na posjeti....Hug
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2018 u 19:05
Veliki pozdravSmile
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2018 u 22:07
Gioiaa, hvala ti na posjeti, baš si me obradovala.... I tebi veliki pozdrav....smile79
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2018 u 10:45
Super! Sve naj naj želim!

Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2018 u 20:18
Stalno tražim tvoj ljubičasti božur.vidim na početku da izviruje,ali ne mogu naći cvijet.imaš li ga
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2018 u 19:43
Ove godine nisam baš bila aktivna sa slikanjem mojih biljčica.... Imala sam drugih slatkih zanimacija ( moji unučići) ... Sada sam ipak uhvatila prvi procvjetani močvarac ove godine.....



Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2018 u 22:33
Dugo  nisam stavljala slike novosti iz moga vrta ali svaki dan sam na forumu. Gledam što ima novoga.
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2018 u 22:36
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2020 u 12:19
Malo sam pregledavala moju temu i vidim da zaista dugo vremena nisam ništa napisala. Vidim da mi je dosta biljaka uništeno, koje sam prije imala a sada ih više nemam pa sam skoro i zaboravila na njih. Imala sam raznih trenutaka od proteklog javljanja, i veselih i tužnih, čak jako tužnih od koji se još nisam oporavila.Moji unučići me tješe i uljepšavaju mi tužne trenutke.
Najviše vremena razmišljam o proteklim godinama i sada kad bi nam bilo lijepo sa našom dječicom sudbina je morala da mi ga uzme. Prije neki dan smo trebali proslaviti 47 godina lijepih godina braka  ali eto, ne možemo protiv više sile, već je 6 mjeseci prošlo od kad nas je moj dragi suprug napustio.....Jako sam tužna....

Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2020 u 20:57
Milice, jako mi je žao...
Mora se dalje. Samo se sjeti, neko nema ni potomstva ni unuka, a isto doživi. Neka su ti živi i zdravi. Teško je, ali navići ćeš. Vremenom, biće sve lakše i lakše. Mora biti! Ljubim te i grlim
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2020 u 21:09
o draga žao mi je da si ostala bez bračnog druga.teško je to,ali eto dao bog da imaš dobru djecu i unuke.bol neće proći,ali naviknuti ćeš se živjeti s tim.u tome će ti sigurno pomoći tvoji cvjetići.imam i imala sam dosta biljaka od tebe,ali kad vidim onu moju veliku bijelu hortenziju uvijek se tebe sjetim
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2020 u 21:43
Milice, drži se, moramo dalje, srce boli, ali moramo naći snage za one kojima još trebamo. 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 310311312
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,593 sekundi.