Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Proljeće u mome vrtu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Proljeće u mome vrtu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 210211212213214 312>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2014 u 20:47
nemogu vjerovat da ti perunika već cvjeta, moje još ni pupove nemaju , šeboji su krasni i moji cvjetaju smile57
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2014 u 22:47
MiraK, dobro mi došla smile71.... Svaki dan me obraduje neki novi cvijetić.
Nisa, pozdravljam te u mome vrtu,smile75Šeboji su novije biljke u mome vrtu ali pamtim ih u našem ( maminom ) vrtu od najranijeg djetinjstva.

Temzi,dobro mi došla.smile71Prošlih godina sam imala 9 vrsta narcisa ali ove godine slabo cvjetaju kao i tulipani, tek pokoji cvijetić....

Vila 2. dobro mi došla,Hug Imam 3 višnje u dvorištu  ali ova mala mi je najdraža, zato što je njezinu "mamu" odavno posadila moja mama a više nema ni moje mama a ni stare višnje , osim u lijepim sjećanjima....


Enrikova Nona, pozdravljam te u mome vrtu...smile75. Moje stare perunike isto još nemaju pupove a ove "nove" što sam posadila jesenas, dobila od dragih forumašica, su počele prve cvjetati ....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2014 u 21:58
Moja jabuka





Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2014 u 22:07
Travnjak ispod jabuke....


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2014 u 22:08
Lunaria...


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2014 u 00:38
Divna je!
Rijeka

Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2014 u 08:25
Jako volim proljece, kod tebe je prekrasno!
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2014 u 22:46
MiraKsmile79
Desert rosesmile79
Hvala vam na posjeti......
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2014 u 06:12
nemogu vjerovat da tvoja lunarija vec cvjeta a moja tek krenila sa rastom...kod mene ove god sve kasni ,pojma nemam zasto ..predivno je kod tebe milice
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
mikica.dm View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2010
Lokacija: Donji Miholjac
Status: Offline
Bodovi: 611
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mikica.dm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2014 u 07:26
Divno, Milice. Cesto zavirim u tvoj vrt, predivno je u njemu
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2014 u 22:26
Kamenjar... Hug Pozdravljam te u mome vrtu.... Mene je isto iznenadilo cvjetanje lunarije. Raširila se dosta pa sada lijepo izgleda toliko biljaka......

Mikica,Hugdobro mi došla, hvala na tvome komentaru... Sada svaki dan nešto novo procvjeta pa me to veseli a trebalo bi jako puno raditi u uređenju vrta da bi bio zaista lijep kao cjelina.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2014 u 07:26
Travnjak ti je super. Podsjetio me na uskrsne čestitke, samo fali košarica s šarenim jajima i zečićiTongue
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2014 u 07:34
Dijana,smile79 hvala ti na posjeti. Moj travnjak je više kao livada. Ima raznog bilja   a najmanje trave za prave travnjake a tratinčice poslije košenja izrastu još više i zgodno izgleda ....Uskoro će i zečići... Naša unuka( 22 mjeseca ima).... svaki dan bere tratinčice i nosi mi da stavim u vazu....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2014 u 22:08
Moj stari pekač nije za sada u funkciji ali nabavila sam novi pa evo rezultata... Tko voli neka se posluži....






Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
mikica.dm View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2010
Lokacija: Donji Miholjac
Status: Offline
Bodovi: 611
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mikica.dm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2014 u 22:20
Mmmm...obozavam ih, a ovi izgledaju bas krasno
zatvori usta, otvori oci
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2014 u 22:25
Finiji su za jesti nego što izgledaju......
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
@kaktus View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: markovac našičk
Status: Offline
Bodovi: 2374
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje @kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2014 u 22:27
I ja ih volim
Razum nam može reći što trebamo izbjegavati,
ali samo nam srce kaže što moramo učiniti.(Joubert)
Na vrh
mikica.dm View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2010
Lokacija: Donji Miholjac
Status: Offline
Bodovi: 611
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mikica.dm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2014 u 22:30
Sad sam se navukla, mislim da cu ih sutra morati praviti...
zatvori usta, otvori oci
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2014 u 22:34
Kaktus,smile79

 Mikicasmile79
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2014 u 22:42
Prekrasno, bijelo, jabuka i travanjak Clap
život je more
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 210211212213214 312>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.