Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Proljeće u mome vrtu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Proljeće u mome vrtu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5253545556 312>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2011 u 12:08
Prkos je ponikao tamo gdje nikada nije posađen. Pravi prkos.


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2011 u 12:10
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2011 u 12:11
milice toliko je sve krasno ;)  kod tebe uvijek ima nesto za pogledati Thumbs%20Up
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2011 u 12:14
Monny, hvala ti što po ovoj vrućini  šetaš po mome vrtu.smile92(evo ti suncobran) i osvježenje.

 Da, svaki dan nešto novo. Danas je nov i ovaj cvijetak. Gailardia, dobila sam sadnicu prije 10-tak dana i evo na moju radost prvi cvijetak.


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2011 u 12:19
Ovu juku sam dobila ovoga proljeća uz  napomenu da se sigurno neće ni primiti jer je bilo dosta kasno za presađivanje a bila je i bez korjena. Evo, na moju radost, počela je i cvjetati.Nije se još potpuno otvorila ali ja sam nestrpljiva,morala sam slikati i podijeliti svoju radost.


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2011 u 12:28
milice opet krasne slike iz tvog vrt, brugmansia je prelijepa, moje samo prave i odbacuju listove, ali s obzirom na uvjete u kojima rastu zadovoljna sam da su i žive
prkos je isto lijep, sa sijanjem nikad nisam imala uspjeha, super za gailardiu, a yucca je divna, a i vrijedna na gazdaricu

slikala sam par čahura asarine, da ti ne uzurpiram temu staviti ću ih na temu o asarinama

Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2011 u 12:41
Hvala ti Natalija, na posjeti. Prkos raste tamo gdje nije nikada posijan.Slijedećeg proljeća ću pokušati staviti više na ovo mjesto gdje je sam nikao.Hvala ti za savjete za asarinu.

Brugmansije sam ove godine premjestila u tzv. šarenu hladovinu. Imaju jutarnje sunce  do 10 sati a onda su u nekom nazovi hladu. Dosta cvijetova se osuši prije nego se otvore do kraja. Dosta im opada lišće. Kad malo zahladi, bit će im bolje.
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2011 u 12:53
 smile227milice tvoja juka je procvjetala i još kažeš da si ju posadila na proljeće i bila je bez korjenasmile181, moja je na dvorištu već 5 godina i nijednom nije cvjetalasmile206
Ruka koja daje uvijek je iznad one koja prima.

Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2011 u 15:15
Juku sam dobila 26.4. 2o11.bez korjena - otkinula se kad su je iskopavali, i nakon nekoliko dana posadila ( nakon što sam držala u vodi). Dosta sam zalijevala i eto  obradovala me  cvjetanjem.
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
alad View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 790
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2011 u 16:22
milice tebi prkos raste gdje nije posijan a meni neće tamo gdje ga posijem.već sam ga par puta sijala i nije niknuo.da li sjeme nije bilo dobro ili što drugo neznam.tak da sam odustala od njega .za sada
juka je lijepa
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2011 u 20:05
Alad, hvala ti što si mi došla u posjetu. Unazad sigurno dobrih 15 godina na jednu usku površiniu kraj ograde sam sijala prkos svake godine i još sadila lijepo ožiljene mlade biljke, Od tih svih kupljenih biljaka je procvjetao 2 - 3  (dužina 5 -6 m) a iznikao nije niti jedan. Ove godine izniklo nekoliko na sasvim drugom mjestu gdje nisu ni sijani. Možda je vjetar raširio sjeme. Isto nije bilo s njima sreće. Slijedećeg proljeća ću pokušati na to drugo mjesto posijati i posaditi biljke pa da vidim što će biti.

Nadam se da će jednom konačno uspjeti.
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2011 u 00:08
Prošetala sam tvojim vrtom tiho, tiho i uživala u lijepim rascvijetanim biljkicama

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2011 u 07:47
Lijep ti je prkos,i meni se sam rasije gdje god po vrtu,a ne tamo gdje ja želimTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2011 u 10:53
Lora,smile71
Mali kaktus smile71

Hvala vam što ste došetale u moj vrt. Evo , jako je vrućina pa malo osvježenja




Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2011 u 16:20
krasno, ne mogu vjerovati da ti juka cvjeta Thumbs%20Up
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2011 u 16:49
Ja sam isto mislila da neće još biti cvijeta ali  ugodno me iznenadila.Bila bih zadovoljna da je samo i na životu ostala kako nije imala korjen kad sam ju dobila a eto ona me obdarila i cvijetićima. Nisu toliko visoki a bilo bi nepošteno očekivati puno više kad je nedavno posađena.Jako se veselim tome cvijetu.


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2011 u 18:34
Evo opet novih sličica iz moga dvorišta. Procvjetao polygonum cuspidatum.


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2011 u 18:36
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2011 u 18:43
Nisam po vrućini izlazila iz kuće a sada kada je malo osvježilo vidim da na mome polygonumu bruji i zuji čitav roj raznih letača.


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2011 u 18:44
smile64Koliko ti imaš cvijeća...ClapThumbs%20Up
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5253545556 312>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.