Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - JanetteBL
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


JanetteBL

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
janette View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 45
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje janette Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2012 u 15:36


Ovo za pocetak, bice jos cim prije stignem

P.S. Sporo se dodaju slike... ;))
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2012 u 09:49
dugo te nije bilo...
i prvo - čestitke na još jednom bebaču... Heart

divim ti se kak stigneš
još i ovakve divotice raditi... Clap

di si nabavila ovu salvetu na vješalici?

s nestrpljenjem očekujem(o)
još novih slika... Smile


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
janette View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 45
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje janette Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2012 u 00:23
Klara,
Nije me bilo skoro pa godinu dana.... Hvala za cestitke, a beba mi ima odlican raspored spavanja pa sve stizem. Salvetu sam kupila u DM-u u Banja Luci.
Na vrh
kerber View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kerber Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2012 u 09:57
Za početak  čestitke  na  anđeleku Embarrassed, radovi  su  ti  krasni, stolica  me  oduševila, gdje si  nabavila  te  medeke Clap
Na vrh
bina View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 164
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2012 u 12:43
čestitke na bebaču draga janette, radovi su prekrasni ......
Uz cvijeće i život je ljepši
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2012 u 14:48
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
janette View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 45
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje janette Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2012 u 13:24
Hvala drage moje...
kerber ovo je Dekupaž papir, i nabavila sam ga u Beogradu u hobi prodavnici Destefiko.
Na vrh
janette View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 45
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje janette Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2012 u 13:31
Na vrh
janette View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 45
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje janette Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2012 u 13:34
Na vrh
janette View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 45
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje janette Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2012 u 13:35
Na vrh
janette View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 45
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje janette Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2012 u 13:41
Na vrh
janette View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 45
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje janette Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2012 u 13:44
Na vrh
janette View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 45
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje janette Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2012 u 13:48
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2012 u 13:54
Što je to?Ogledalca ili tabakere?
Predlažem ,da kad već radiš tako slatke vješalice ,staviš umjesto L kukica,neke koje su baš za vješalice.Dobiće na vrijednosti.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
janette View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 45
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje janette Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2012 u 09:35
To su tabakere, dođoh na forum da napišem ;)

To su vješalice, ali male za ključeve i npr. dječije jakne. dimenzija 20*5cm. Ja sam tražila neke ljepše da stavim, ali kod nas U Banja Luci nema prodavnica sa materijalom za hobi, ručne radove i sl. Ima nekoliko ali imaju baš skromnu ponudu.
Hvala na savjetu Kiki-ko?, sinu sam farbala kukice, ali od stavljanja jakni na nju, nekako je boja spala.
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2012 u 10:57
Vesele i zgodne vješalice Thumbs%20Up
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2012 u 11:51
Odlične vješalice, baš si mi dala ideju za dječje jakne
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
janette View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 45
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje janette Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2012 u 12:30
Evo jedan interesantan rodjendanski poklon, djevojci koja je u svemu drugacija, i koja voli da ima ono sto niko drugi nema...



Kuhinjsko rendo kao stalak za nausnice.
Na vrh
dinazg View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 30 Travanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 156
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dinazg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2012 u 15:58
poklon je zaista originilan!!
Na vrh
kerber View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kerber Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2012 u 17:16
Prekrasno  ClapStar
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.