Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sobne lisno dekorativne biljke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kalateja - Calathea
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kalateja - Calathea

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2007 u 14:36
Ne mogu da shvatim kakve su to osobe što mogu baciti još živu biljku u smeće. Morao sam je izvaditi i pokušaću da je oporavim. Dok god ima i malo zelenog ima šanse, a koren joj je u dobrom stanju.
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
tibor View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tibor Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2007 u 14:01
Voki,definitivno ce se oporaviti..
Regenerirati iz korjena..
 
Ja ih inace uzgajam u toplom,ne na direkt suncu..
i cesto orosavam..
a preko ljeta ih drzim sa monsterama u hladovini i jako su zahvalne..
 
 
Drzim fige da se oporavi,iskreno se nadam da hoceThumbs%20Up
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2007 u 13:47
Danas sam imao akciju spasavanja jedne biljčice. Koleginica iz susedne kancelarije bacila jednu saksiju sa sve cvećem u smeće. Kaže biljčicu napali sitni paukovi, propala je i ona je bacila. Inače je biljka bila prelepa, sa zelenim listovima i roza linijama po njima. Izvadio sam je iz saksije, oprao ostatke pod mlazom vode i posadio je ponovo u drugu saksiju. Koleginica kaže da je to bila Calathea majestica. Tražim vaše mišljenje da li ima nade da se oporavi ovo što je od nje ostalo i šta vole kalateje?
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.