Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Delosperma
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Delosperma

 Odgovori Odgovori Stranica  123 7>
Korisnik
Poruka
Calla View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 135
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Calla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Delosperma
    Objavljeno: 25 Travanj 2011 u 00:01
Veliki pozdrav vrijedni forumasi.
nadam se da nisam pogrijesila sto sam ovu temu stavila ovdje,jer cula sam da je sukulent.
nikako nisam mogla na forumu da je nadjem.
zelim da saznam nesto vise o njoj, jer ne mogu da je sacuvam...svake godine sam u potrazi da je kupim.cula sam da je visegodisnja,al moja se nikad ne oporavi.
evo slike,dok je cvjetala
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2011 u 10:12
evo mojih savjeta:
jako direktno sunce posadjena vani ,
kod mene na kamenjaru,
uziva zalijem povremeno :)
i buja stalno i cvate samo ti preko zime nesmije na njoj bit puno snjega jel se onda uništi cak ju mozes s borovim grancicama zastitit (samoi stavis preko nje :))
(ja sam u istocnoj slavoniji pa eto ako ce ti to sta pomoc )
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2011 u 10:27
Moja je bila 2 godine i nisam ju ničim pokrivala ali na moju žalost ove zime se izgleda smrzla. Još se nadam da ipak možda potjera.
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Calla View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 135
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Calla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2011 u 12:11
Hvala panda i milica7,dali ste mi malo nade.
moja bude u posudi,i preko zime je sklonim i dalje na hladno,al samo da ne kisne i sad izgleda ovako.
jel,treba ovako da izgleda,ili joj nema pomoci?
Na vrh
hanaK View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 216
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hanaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 18:21
moja je završila isto tako kao tvoja- nema jij pomoći. Sad tražim novu, ali nema je nigdje za kupiti. Tražila sam na mjestu gdje sam lani kupila ali ove godine nemajuUnhappy
Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 21:50
Vidio sam prošli tjedan Delospermu cooperi u MBM Lučko.
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 11:33
jeli to ova ,neznam kako se ovo zove al imam puno
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 11:35
ako je to to,meni bude vani po cijelu godinu i jako brzo raste,moram je često kidat da se ne širi
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 21:07
Od moje delosperme nema ništa ove godine. Nadala sam se da će izviriti ali za sada jesmile224
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Calla View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 135
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Calla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 00:02
kamenjar,ti cupas da se ne siri a mi ocekujemo da oziviSmile
zavidim ti na klimi
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 10:04
ja je nikad nisam zalila ,al doslovno nikad..evo mjesecima nema kiše ,ona mi cvjeta pravo,a vode ne vidi
Na vrh
hanaK View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 216
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hanaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 10:27
Kod mene se na balkonu ove zime smrznula.
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 10:30
moja po zimi isto bude takva ,al ne cijela ,posuši se al ponove krene..ja sam u potraži za drugim bojama iste,znam da ima i crvena a čula sam da ih ima i smeđih
Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 15:38
nama je ostala vec par godina vani u vrtu ustvari neke nisu prezivjele posto ih imamo na par mjesta posadjene ali uviejk ostane nesto. u vazu nisam probala saditi ali mislim da bi se smrzla da ju ostavim vani

inace zg sam
Per aspera ad astra.



Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2011 u 10:51
Originalno poslano od člana kamenjar kamenjar napisao:

jeli to ova ,neznam kako se ovo zove al imam puno

volim ovu biljku, lijepo mi je vidjeti u Dalmaciji kad cvjeta, imam jednu u posudi na balkonu, jedva čekam da procvate
A tebi kamenjar lijepi pozdrav, dobrodošla na forum!
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2011 u 12:09
hvala mari 5510 ,i ja volim tu biljku,prelijepa je kad po danu raširi cvijet a po noći se uvlači u svoj mir tj zatvara svoj cvijet..ja ću isto pokušat u pitar da ju posadim za dekoraciju je super a uopće nije zahtjevna,ja im uopće vodu ne dajem,jedino kad tek posadim par dana ju zalijavm
Na vrh
hanaK View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 216
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hanaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2011 u 08:42
moje ovogodišnje posađene.
hvala kamenjarTongue!
jedne u vazu na balkon a druge vani.
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2011 u 20:52
uskoro dobijaš hanaK i crveni,čim se meni razraste,prije 2 dana sam dobila crvenu i posadila evo danas već ima cvijet,predivan je
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2011 u 17:18
Delosperma cooperi...smile86
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2011 u 17:31
smile86smile86
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 7>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.