Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Nakit i ostalo od polimer gline by IVA61
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Nakit i ostalo od polimer gline by IVA61

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
IVA61 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 164
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje IVA61 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Nakit i ostalo od polimer gline by IVA61
    Objavljeno: 26 Travanj 2011 u 16:29
Gledajući predivne radove drage Primavere, Monna-1  i ostalih, trebalo mi je vremena da se odlučim pokazati i svoje.
Naime, osim što se bavim izradom slika od suhog cvijeća, decoupagem, izrađujem i nakit i razne druge sitnice od polimer gline, ili kako je kod nas poznatije od Fimo mase. To radim nešto više od godine dana i uživam u tome. Tehniku izrade uglavnom sam svladala sama i uz pomoć interneta.
Svaka nova ogrlica veliki je izazov i zadovoljstvo za mene.
Naravno da se ne mogu uspoređivati s vama, gore spomenutim pravim umjetnicama, ali svejedno ću pokazati svoje radove, jer i loši komentari bit će mi dragi a pogotovo ako mi ukažete na greške koje ću u sljedećim radovima ispraviti.
Lijep pozdrav svima i veselim se druženju s vama!
Mučan osjećaj starosti je osjećaj suvišnosti. Čovjek ne postaje suvišan jer je star, nego postaje star jer je suvišan.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
IVA61 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 164
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje IVA61 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2011 u 16:35
Ogrlica i naušnice od polimer gline (fima9 sve ručno izrađeno, brušeno, lakirano i povezano.
Mučan osjećaj starosti je osjećaj suvišnosti. Čovjek ne postaje suvišan jer je star, nego postaje star jer je suvišan.
Na vrh
IVA61 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 164
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje IVA61 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2011 u 16:38
Mučan osjećaj starosti je osjećaj suvišnosti. Čovjek ne postaje suvišan jer je star, nego postaje star jer je suvišan.
Na vrh
IVA61 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 164
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje IVA61 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2011 u 16:40
Mučan osjećaj starosti je osjećaj suvišnosti. Čovjek ne postaje suvišan jer je star, nego postaje star jer je suvišan.
Na vrh
IVA61 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 164
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje IVA61 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2011 u 16:41
Mučan osjećaj starosti je osjećaj suvišnosti. Čovjek ne postaje suvišan jer je star, nego postaje star jer je suvišan.
Na vrh
IVA61 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 164
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje IVA61 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2011 u 16:43
Mučan osjećaj starosti je osjećaj suvišnosti. Čovjek ne postaje suvišan jer je star, nego postaje star jer je suvišan.
Na vrh
IVA61 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 164
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje IVA61 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2011 u 16:47
Sve ogrlice i naušnice izrađene su iz polimer gline ručno oblikovane perle (bez kalupa).
Mučan osjećaj starosti je osjećaj suvišnosti. Čovjek ne postaje suvišan jer je star, nego postaje star jer je suvišan.
Na vrh
IVA61 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 164
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje IVA61 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2011 u 16:50
Ovdje sam osim fima koristila i sitne pužiće, koji su dali ogrlici morski štih.
Mučan osjećaj starosti je osjećaj suvišnosti. Čovjek ne postaje suvišan jer je star, nego postaje star jer je suvišan.
Na vrh
IVA61 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 164
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje IVA61 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2011 u 16:53
Ova oglica djeluje kao da je drvena, jer sam uspjela dobiti boju i godove drveta.
Mučan osjećaj starosti je osjećaj suvišnosti. Čovjek ne postaje suvišan jer je star, nego postaje star jer je suvišan.
Na vrh
IVA61 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 164
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje IVA61 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2011 u 16:55

Kombinacija fima i sitnih staklenih perlica.

Mučan osjećaj starosti je osjećaj suvišnosti. Čovjek ne postaje suvišan jer je star, nego postaje star jer je suvišan.
Na vrh
IVA61 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 164
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje IVA61 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2011 u 16:57
Žica na polimer glini.
Mučan osjećaj starosti je osjećaj suvišnosti. Čovjek ne postaje suvišan jer je star, nego postaje star jer je suvišan.
Na vrh
IVA61 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 164
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje IVA61 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2011 u 16:59
Mučan osjećaj starosti je osjećaj suvišnosti. Čovjek ne postaje suvišan jer je star, nego postaje star jer je suvišan.
Na vrh
IVA61 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 164
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje IVA61 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2011 u 17:04
Razni privjesci i ostalo od polimer gline i žice ručno frkane.
Za sad toliko od mojih radova. Imam ih jako puno, zapravo imam fotografije, jer radove sam podijelila svojim najdražima, ali najprije čekam komentare, ako će vam se svidjeti i želite ih još, rado ću vam pokazati.
Lijep pozdrav do komentiranja!
Mučan osjećaj starosti je osjećaj suvišnosti. Čovjek ne postaje suvišan jer je star, nego postaje star jer je suvišan.
Na vrh
limun View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2010
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 97
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje limun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2011 u 07:37
Clap Jako lijepo. Sviđa mi se.
Na vrh
IVA61 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 164
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje IVA61 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2011 u 11:12
Hvala puno, Limun!!! Vidimo se opet!
Mučan osjećaj starosti je osjećaj suvišnosti. Čovjek ne postaje suvišan jer je star, nego postaje star jer je suvišan.
Na vrh
leonara View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 28 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 25
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2011 u 18:24
iva nakit ti je predivan Smile
Na vrh
IVA61 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 164
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje IVA61 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2011 u 19:43
Hvala i tebi Leonara!Smile!!
Mučan osjećaj starosti je osjećaj suvišnosti. Čovjek ne postaje suvišan jer je star, nego postaje star jer je suvišan.
Na vrh
mikica2 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 30 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 30
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mikica2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2011 u 21:12
prekrasni radovi Thumbs%20Up
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2011 u 21:16
Ovo što si pokazala zaista je prelijepo....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
IVA61 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 164
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje IVA61 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2011 u 22:02
Hvala Mikica 2 i Milica 7 na posjetu i komentarima. Imam ja još puno fotografija, radova nešto manje jer sam ih poklonila, ako vam se sviđa pokazat ću vam još toga.
Uglavnom radim sve perlice sama od polimer gline a rjeđe kombiniram ili koristim gotove.
Još sam novo u tome, tek malo više od godine dana.
Lijep pozdrav svima! Do gledanja!
Mučan osjećaj starosti je osjećaj suvišnosti. Čovjek ne postaje suvišan jer je star, nego postaje star jer je suvišan.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.