Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lilyna radionica :)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lilyna radionica :)

 Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 21:36
Ooooo što je dobra stolica!!!!
Mogla bih ponovit ovo što je Elza rekla!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lily_storm View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 59
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lily_storm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 21:50
Hvala puuuno žemske!

Žao mi je jedino što nisam pofotkala stolac prije izrade, bio je skroz izruiniran i skoro za smeće. Bilo bi zgodno vidjeti promjenu "prije" i "poslije"   
Na vrh
Lily_storm View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 59
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lily_storm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 11:05
Kutija za dječju sobu. Malo je zgužvana salveta ali baš sam zadovoljna kako je dobilo efekt starog i izraubanog.



Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 00:07
kako je dobra stolica,savršena,ne znam kako mi je promakla,vidjela sam da si nešto stavila u friško i nađem kutiju(pravo slatko-dječije,prelijepa!)a sad kad sam došla k tebi zabezeknula sam se doslovno,kako je dobra!!!
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2011 u 23:19
odlični radovi
Na vrh
sanja 1734 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 302
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja 1734 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2011 u 08:42
Radovi su ti stvarno dobri, naročito ova kutija.
Na vrh
bina View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 164
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2011 u 11:52
prekrasno je sve a stolica je izuzetna
Uz cvijeće i život je ljepši
Na vrh
Lily_storm View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 59
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lily_storm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2011 u 15:50








Hvala puno na pohvalama i motivaciji. Eto dugo me nije bilo pa pozdravljam sve redom. Ova kutijica je od sinoć
Na vrh
Martina83 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 17 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 156
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Martina83 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2011 u 07:48
odlična kutija, jako mi se sviđa!!!
Na vrh
Lily_storm View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 59
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lily_storm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2011 u 13:20
Hvala ti Martina
Na vrh
bina View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 164
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2011 u 12:53
kutija je prekrasna ....
Uz cvijeće i život je ljepši
Na vrh
Lily_storm View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 59
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lily_storm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2011 u 13:36
Hvala lijepa
Na vrh
tanja-66 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 589
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanja-66 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2011 u 19:15
Lipa kutija
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.