Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moj vrt na balkonu:)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moj vrt na balkonu:)

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 17>
Korisnik
Poruka
azriela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azriela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 22:28
kaktusi:)


Uploaded with ImageShack.us
dosadna ko tekut
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
azriela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azriela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 22:43
Fiki uzgajaš ih iz sjemena?Meni je ovo bio izazov,inače nemam niti jedan kaktus,a prekrasni su mi..posebno kad cvatu Imaš fotke tih kaktusa tu na forumu?
dosadna ko tekut
Na vrh
azriela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azriela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 22:47
i još samo da ti velim da za sijanje dragoljuba još nije prekasno..kupi sjeme i brzo sadi..nije težak za uzdoj,i koliko se meni čini nije osjetljiv.Piše svugdje da voli siromašnu zemlju,ali ja ga zalijem tu i tamo blagom otopinom gnojiva i stvarno buja ko lud
dosadna ko tekut
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 22:57
Isključivo iz   reznica!nikad iz   sjemena! neda mi se   čekat   ponekad i    20 godina da   dobijem   lijepu biljku!Točno ,fotke nisu stavljene na forum jer sam lijen zbog   imageshacka jer je   jakoooo spor!
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 23:00
i JOŠ nešto:Kad   si    tako vrijedna,počni sa   artičokama,vrlo zahvalnom biljkom,jer extra bi im bilo na   balkonu zbog   zime!NIJE KASNO!
Na vrh
azriela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azriela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 23:12
to s artičokom misliš da probam iz sjemena?Nisam vidjela baš za kupiti,ali doduše nisam baš ni gledala..mogla bi probati..malo budem po netu pogledala oko uzgoja.Inače ovo je južni balkon i po ljetu bude stvarno pakleno pa nekak kombiniram da su to biljke koje vole puno sunca
dosadna ko tekut
Na vrh
azriela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azriela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 23:13
a ovo za kaktuse veliš i do 20 god?? nadam se da će ovi moji malo brže narasti
dosadna ko tekut
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 23:15
zavisi koja je    vrsta?ima   onih koji treba   čekati da   procvatu 80 godina!imam takvoga,ali ko zna di ću ja   biti z a   80 godina??   
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 23:18
Jedno pitanje:Vidio sam da   imaš feferone?Koji su?Ja ima ljute,zelene!Kako ostavljaš sjeme o d feferona?!!
Na vrh
azriela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azriela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 23:31
i ovo su ljuti..ima crvenih,žutih i zelenih..prošle sam ih godine nanizala u vjenčić i osušila,a proljetos sam posadila te sjemenke iz osušenih feferona..imaš negdje prije sliku kako su izgledali prošle godine.Malo sam si pogledala aričoku tu na forumu i fascinirana sam izgledom i veličinom biljke-taman za moju paklenu džunglu.Probat ću nabaviti sadnice..možda na flora artu pronađem
dosadna ko tekut
Na vrh
azriela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azriela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 23:32
Originalno poslano od člana azriela azriela napisao:



Uploaded with
ImageShack.us


tu se vide feferoni,ali još su bili zeleni
dosadna ko tekut
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 23:32
Probaj iz   sjemena ,meni je uspjelo 2010 godine!
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 23:35
Nemože se uzgojit u proljeće,jer je   vrućine dokrajče,najbolje je   jesen-zima-rano proljeće,dakle posij artičoku u rujnu!
Na vrh
azriela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azriela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 23:38
pa vjeruj da budem:) već sam sad totalno nabrijana na tu artičoku.Ali obzirom da je moram držati u tegli kaj da napravim s njom preko zime?
dosadna ko tekut
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 23:41
Može da bude na   balkonu samo da   nema   dotoka snijega jer je snijeg sravna sa zemljom
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2012 u 21:33
krasno
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2012 u 22:49
Kupio sam   sjeme    dragoljuba,ali smijem li ga   posaditi u zemlju(ilovača,glinovita,dosta   neplodna)dali će   ikaj biti od   toga????
Na vrh
azriela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azriela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 16:31
dragoljub voli siromašno tlo pa bi ti to trebalo biti ok:)nemaš kaj izgubiti uostalom..javi svakak kaj bude od toga
dosadna ko tekut
Na vrh
azriela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azriela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 17:08


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
dosadna ko tekut
Na vrh
azriela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azriela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 17:10
cvatu kaktusići:)


Uploaded with ImageShack.us
dosadna ko tekut
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 17>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.