Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moj vrt na balkonu:)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moj vrt na balkonu:)

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617>
Korisnik
Poruka
azriela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azriela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 17:12
smilje prekrasno miriše..obožavam ga:)


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
dosadna ko tekut
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
azriela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azriela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 17:15
sobni sljez-abutilon-moj ulov s flora arta


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
dosadna ko tekut
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 19:09
Super izgleda!
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
azriela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azriela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2012 u 13:22
hvala dijana..i meni je prekrasan ali nažalost jako malo znam o uzgoju,a ne netu nalazim na različite podatke o tome treba li biti na suncu ili u sjeni.Voljela bih da se javi netko tko ima osobno iskustvo s njim;)
dosadna ko tekut
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2012 u 16:50
u tvom vrtu uvijek novih, ostvarenih idejaBig%20smile prekrasno i kreativnoClap
sobni sljez-abutilon je super odabir, nadam se da nije preskup bio, ali sigurno se isplatiloBig%20smile
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2012 u 21:36
JAKO dobro uspijeva   na   mjestu pola sunce,pola   hlad!Zemlja mu   mora   biti blago,blago kisela   i   imat ćeš   mnoštvo cvjetova!zalijevati po potrebi!;)
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2012 u 22:44
krasno smile55
Na vrh
azriela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azriela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2012 u 23:58
hvala svima,hvala tebi Fiki na savjetu:) ne znam baš di da nađem taj polu hlad na mom južnom balkonu al budem nekaj skemijala..možda da ga objesim na granu albicije koja raste pored balkona? tamo bi imao pravi šareni hlad:)Mari nije uopće bio preskup,50 kn sam platila za ovu ljepotu,a sad ga samo treba održati..nadam se da bude ok
dosadna ko tekut
Na vrh
azriela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azriela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2012 u 00:02
raskoš u teglama na balkonu..a tek je krenulo cvjetati:)jako sam vesela:)


Uploaded with ImageShack.us
dosadna ko tekut
Na vrh
azriela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azriela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2012 u 00:04
krasan mi je ovaj cvjetić..ne znam naziv,kupila sam neki mix lukovica


Uploaded with ImageShack.us
dosadna ko tekut
Na vrh
azriela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azriela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2012 u 00:05
procvale su mi i perunike:)


Uploaded with ImageShack.us
dosadna ko tekut
Na vrh
azriela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azriela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2012 u 00:06
okrunjeni ljepotan


Uploaded with ImageShack.us
dosadna ko tekut
Na vrh
azriela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azriela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2012 u 00:07
i još jedan procvao


Uploaded with ImageShack.us
dosadna ko tekut
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2012 u 06:35
u tvojim teglama je raskoš doslovce , potpuno očaravajuće azriela. i ja volim taj miris mediterana kako ja to kažem od smilja, svaki put kad se spustim u vrt, mirišem svoje smilje.

belica,zagreb
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2012 u 07:46
Bogato, šareno, raskošno. Jednostavno rečeno - divno!
Na vrh
azriela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azriela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2012 u 10:17
hvala vam cure na šetnji mojim balkonom...za sad sve dobro raste,cvjeta i zdravo je.Ima tu još svega na balkonu što još nije krenulo s cvatnnjom:visokih dalija,liatrisa,slaka,cobea,suncokreta....mislim da je ovo dokaz da ne postoje biljke koje se ne mogu saditi u tegle,i da i oni koji nemaju sreće imati pravi vrt mogu uživati u biljnoj raskoši.Vidjela sam i čula tu na forumu više puta:nemoj ovo u teglu,nemoj ono u teglu-to mora u vrt;svaki put sam se pravila da ne čujem i napravila po svome.Nakon što sam prošle godine imala pun balkon prekrasnog i zdravog povrća,ove godine cvijeće me je oduševilo i svaki dan me ispočetka razveseli nekim novim pupovima,cvjetićima,listićima..Svima vama koji se bojite u tegle saditi vrste koje su kao za vrt preporučam da probate..dajte im ljubavi,vode i pažnje i ne možete pogriješiti:)
dosadna ko tekut
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2012 u 11:09
Kao što znaš,ja jako volim djeliti savjete i ideje!
Na tvome   južnome balkonu uspiješno bi rasle:surfinije(viseće) i pelargonije!Vole   jako sunce   i   dosta   vode!A     cvjetovim će te     kititi sve    do listopada!A   u ostalom nisu skupe: surfinija 10kn,a    pelargonija     8   kn!Nisam vidio dali imaš surfinije i pelargnije pa    tako napominjem!SVAKA   ČAST NA RADU!Daj slika   dragoljuba!!!
Na vrh
azriela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azriela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2012 u 12:42
i8mam dvije pelargonije-jednu viseću i jednu običnu,samo da se zna;)a surfinije su mi ok za ubaciti jednu teglu..ne volim baaaš one klasične blkone s pelargonijama i surfinijama u jednoj,eventualno dvije boje i onak simetrično posložene..fotka dragoljuba stiže:)
dosadna ko tekut
Na vrh
azriela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azriela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2012 u 12:58
evo Fiki tebi dragoljubi:)


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
dosadna ko tekut
Na vrh
azriela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azriela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2012 u 12:59
i abutilon sam premjestila na albiciju..valjda bude mu tu dobro-ima sunca,ima hlada:)


Uploaded with ImageShack.us
dosadna ko tekut
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.