Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Korak po korak - VRT :)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Korak po korak - VRT :)

 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
Korisnik
Poruka
nanica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 97
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nanica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Korak po korak - VRT :)
    Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 13:52

Evo doslo je vrijeme da i ja pokazem malo svoje cvijeće i svašta nešto drugo....Danima uzivam i šećem vašim vrtovima istavrno sam happy što sam tu medju vama.

Samo se nadam da ću skužiti kako uploadati slike!

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
nanica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 97
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nanica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 14:07
maćuhice, vodenika, turski klinčić i patuljak Šemso :)
 
 
 
 
 
 
 na zadnjoj slici se vidi dio koji je polu zemlja, a polu pijesak i tu ćemo opet zasaditi travu i to vec iduci tjedan. Ovo Je neka vrsta kamenjara ali vidite i sami da nije bas pravi kamenjar više je cvijetni. Ne mogu odoliti cvijetićima i bojicama :D
Na vrh
nanica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 97
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nanica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 14:27
  tamijan
 
  salvia, iberis, prkos,kadifa
 
  prkos i da li je ovo žuto do njega bidens?
 
ne znam mu ime
 
  majčina dušica
 
 
ovo je za sada djelomično predstavljanje mojeg kamenjara koji je ipak postao cvijetnjak....ima tu još puno posla ali ima i puno volje i ljubavi.
Slike su vjerojatno prevelike i zato se ispričavam.
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 14:33
jako lijepo dobro nam došla!smile57
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
nanica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 97
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nanica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 14:35
Originalno poslano od člana enrikova nona enrikova nona napisao:

jako lijepo dobro nam došla!smile57
 
hvala na dobrodošlici !!!
Na vrh
jokrajnik View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 22 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 42
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jokrajnik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 14:43
lijepo:)

dobrodošla:)
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 14:49
nanice dobrodošla Smile drago mi je da će mo imati još jedan vrtek za guštanje

Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 15:53
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 15:56
jako lijepo
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 16:00
Dobrodošla,jedan lip i rascvitan vrtsmile55
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 16:12
Pozdravsmile219 tebi nanica! drago mi je da odsad možemo pratiti i slike iz tvog vrta, a imaš i šta pokazatiClapHeart
Na vrh
Cikas View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 20 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 499
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cikas Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 17:42
Dobrodošla nanice!
Sviđaju mi se tvoje mačuhice! Samo naprijed!
Baška Voda
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 18:06
i ja se pridružujem željama za dobrodošlicuSmile
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 18:37
ClapDobro došla sa svojim rascvjetanim kutkom!Big%20smile
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 20:00
dobrodošlicu ti želim i ja!
imaš jako lijepo cvijeće, nadan se da ćemo dugo uživati Tongueu slikama tvoga lijepog cvijeća!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
nanica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 97
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nanica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 10:42
Ovo je vrtac sa druge strane dvorišta
 
 
  turski klinčić
 
  opet maćuhice
 
  i jedna zalutala mirta među maćuhicama
 
  i moja ružica koja je puna pupova
Na vrh
nanica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 97
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nanica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 10:48
Ovo su  neke kombinacije za 2011 što se tiće ukrašavanja mog balkona i stepeništa
 
 
 
  iskorištena stara kariola
 
mačić koji je dolutao pred 4 dana i ostao kod nas
 
 
  ovakve su tri kombinacije za gornji dio stepeništa
 
 
 
a ovo je iz jučerašnje nabavke
 
 
 
 
 
  i jedna znatiželjna maca Cicko
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 11:12
jako lijepo i šareno dobro nam došla Clap
Na vrh
nanica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 97
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nanica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 11:17
Hvala vam svima na dobrodošlici!! Da volim šareno i volim da mi sve cvijeta, a i moja kćerkica  isto. Ima tek tri godine, a već sadimo skupa, zalijevamo i veselimo se svakom novom cvijetiću.
Na vrh
nanica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 97
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nanica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 12:27

Ovaj cvijet kod nas zovu BOKA ILI JUBAV. Moja je od 04. mjeseca, a na poklon sam dobila još dvije od svekrve kojima je ovo 7 godina te ih je ona prepustila meni na daljnu brigu. Njihove slike ću staviti večeras kas dodjem kući.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.