Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj raj na zemlji
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj raj na zemlji

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 108>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2011 u 13:37
Hvala vam svima, a ja obećajem da ću redovno slati slikice. Čim nešto novo procvjeta ja ću slikati i pokazati Vam.
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2011 u 13:48
Baccara je famozna! Ma sve je super! Sto se tiče odmora to ti vjerujem,jedino neznam da li se i tvoj muž s tim slaze?
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2011 u 13:52
Slaže se i on, a vjeruj mi ne radi on ništa više od mene. Dok se on probudi ja sam već sredila sve na placu, a onda mu pomažem u zidanju, kada radi nešto što mu oduzima vrijeme a ja ne mogu pomoći ja kosim....
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2011 u 07:19

Svaka ti je ruža prelijepa, čudesna mi je ta što uvijek cvjeta drugom bojom, ali ova je baš za naslovnicu, fascinantno!!

Time is something you can never get back..
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2011 u 08:24
Je. Black Baccara je moja najomiljenija ruža. Predivno izgleda, toliko je tamna da graniči sa crnim. Dugo mi je trebalo da je nađem jer ju u Hrvatskoj nitko nije prodavao kao sadnicu. Dugo joj je cvijet u pupu i veoma je čvrst cvijet.
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2011 u 08:35
Vrt je   f a n  t a s t i č a n!ClapClapClap 
Ali mene je začudio Gizmo.Pazi sad.Kćer moje sestrične ima doslovno istog psića i zove se Gizmo! Nabavljen je negdje na kontinentu... Big%20smile
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2011 u 08:45
Gizmo je Zapadnoškotski bijeli terijer (Westy) A ime Gizmo...pa mislim da im baš odgovara...kako po karakteru tako i po izgledu. Gizmo je naime čupavi dobročudni Gremlin iz istoimenog filma. Kada ga se hrani iza ponoći ili ga se pošprica vodom pretvara se u male zločeste Gremline. E pa i Westike se znaju pretvoriti u žive male zloče.
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2011 u 09:42
prelijepoTongue... uvijek rado zavirim da vidim što ima novoBig%20smile
"radije bih imala ruže na stolu, nego dijamante na vratu"

emma goldman
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2011 u 09:50
I ja kod Vas svih rado zavirim i divim se.
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
ovcica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: okolica Zagreba
Status: Offline
Bodovi: 543
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ovcica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2011 u 12:53
Ajme ljepote: žuti tulipani, šeboji, ružice, posebno crvena perunika i na kraju medeni cuckić!
Život je more...
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2011 u 14:05
Ma slusej ti! Kako mi mozes Gizma usporedivati sa Gremlinima kad znam da on nakon 10 navece nezna od sna di mu tur a di glava. On je jedna prava dobrica!!!
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2011 u 14:24
Za pocetak sve pohvale na tako brzom i lijepom uređenju vjerujem da je  bilo puno muke jer sam i sama krenula sa slicnom ili mozda jos gorom situacijom pa znam kako je to .Svo cvijece ti je prekrasno al ruze su ipak moji favoriti pogotovo ona crna koju je gotovo nemoguce nabaviti po rasadnicima ja nazalost nisam uspjela al se nadam da hocuWinkClapClapClapClap
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2011 u 16:42
Vrt je stvarno krasan smile113
Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2011 u 22:49
ajoj draga ,ruže su ti predivne,stvarno sve je kao raj na zemlji.Molim te reci mi gdje si na kraju nabavila ovu predivnu ružu,i ja tragam več godinama za takvom...
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2011 u 23:22
Ma ovo je jedna prekrasna vikendica ... za jedan dan u tjedu izgleda fenomenalno

SVE JE DIVNO smile120
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2011 u 10:41
Black Baccaru sam nabavila u jedinoj vrtlariji u Hrvatskoj koja ju ima, a to je vrtlarija Horvat iz Zagreba. Nisu je u to doba imali u prodaji kao sadnice već samo kao rezane ruže. Izašli su mi u susret, te su mi napravili jednu sadnicu. Poslije su je imali na prodaju. Prema njihovoj web stranici trenutno je nemaju. Vjerujem da bi na upit izašli i Vama u susret.


Prodaja sadnica i rezanih ruža
Vrtlarija Horvat
Bukovačka cesta 293
HR-10000, Zagreb
Hrvatska
Tel/fax: +385 (0)1 24 45 699
GSM: +385 (0)98 281 958
          +385 (0)98 9548 399
          +385 (0)98 9486 442
e-mail: info@vrtlarijahorvat.hr


Radno vrijeme

Od 01.10. do 01.02. od 08:00 do 17:00h.
Od 01.03. do 01.10. od 08:00 do 18:00h.
nedjeljom NE RADIMO
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2011 u 10:45
Gizmo je stvarno najbolja dobrica koja postoji sve dok ne ugleda mušu konkurenciju, e onda se pretvara u pravu malu zvijer.

Hvala svima na pohvalama i lijepim komentarima.
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2011 u 10:52
Ah da...vrtlarija Horvat šalje svoje ruže i poštom ako što su meni poslali tako da nije bitno iz kojeg ste dijela Hrvatske. Imaju i druge tamne ruže (npr. Schwarze Madonna, Black Beauty i Perle Noir.

Evo njihove web stranice pa si možete pogledati:
http://www.vrtlarijahorvat.hr/
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2011 u 21:45
bilo mi je ugodno prošetati tvojim vrtom, voćnjakom s pokošenom travom, i okolicom vikendiceClapBig%20smile
a pronašla sam nešto posebno, to je runolist, zar ne

Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2011 u 22:05
uf evo i mene da to je runolist i tvoj je Sanja predivan Thumbs%20Up i ja ga imam ali ga lupinus gusi...moram ga malo osloboditi i dati mu prostora da se lijepo rasiri...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 108>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.