Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 28>
Korisnik
Poruka
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 06:48
Dado ima trajnice, cvijeće - Ante ima umjetničku crtu! Već slutim neku moguću suradnju (ostavljam vam bubicu u uhu Wink ).
 
Ante, gredica je zaista bila divna i prije, ali promjene nas uvijek mame i sigurna sam da ćeš biti zadovoljan ovim novim stanjem. A i mi kad nam slikice budeš darovao.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 15:53
Prekrasan vrt, a ove trave su me najviše zainteresirale. Mislim da ću i ja pribaviti još nekoliko vrsta..
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 16:51
Gredica će sad biti još ljepšaClap
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 19:17
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Dado ima trajnice, cvijeće - Ante ima umjetničku crtu! Već slutim neku moguću suradnju (ostavljam vam bubicu u uhu Wink ).
 


hahah a bas mi je prosla kroz glavu ta misao kad sam vidio kako je nacrtao gredicu :)
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 20:08
Anto,pravi si majstor,
Opet sam navratila i oduševila bi me suradnja sa dadom 84
Imao bi ti i posla i pitanjaTongue
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 20:23
Krasno si isplanirao ovu gredicu, iako je meni i postojeća bila prekrasna. Clap Posebno mi se sviđa balončić, krasna plava boja, meni je nestao, hoće li opet narasti?
život je more
Na vrh
Ante3009 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 838
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante3009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 20:37
Hvala svima. Dado, dogovorit ćemo se



1. Stachys bizantina
2. Campanula p.
3. Armeria Maritima
4. Achilea (patuljasta)
5.Campanula (malo jeviša od ove druge a neznam puno ime)
6. Rosmarinus officinalis "Prostratus"
7. Santolina chamaecyparissus
8. Sedum telephium
9. Lavandula angustifolia
10. Pennisetum viridescens
11. Clematis "Blekitny ainol"
12. Ruža "Coral dawn"
13. Sedum matrona
14. Mini Dahlia
15. Mini ruže
16. Lavandula stoechas
17. Ageratum



Vrt je kompleks estetske i oblikovne namjere, a biljka je vrtlaru ne samo biljka - rijetka, neobična, obična ili osuđena na nestanak - ona je i boja, oblik, volumen i arabeska u jednom
Na vrh
Ante3009 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 838
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante3009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 20:43
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Krasno si isplanirao ovu gredicu, iako je meni i postojeća bila prekrasna. [IMG]smileys/smiley32.gif" align="absmiddle" alt="Clap" /> Posebno mi se sviđa balončić, krasna plava boja, meni je nestao, hoće li opet narasti?


Hvala Lantana. Platycodon je trajnica kojoj zimi nadzemni dio propada i onda na proljeće ponovno tjera nove izboje iz korijena. Svaki put ih je sve više kao i cvijetova na njima.
Vrt je kompleks estetske i oblikovne namjere, a biljka je vrtlaru ne samo biljka - rijetka, neobična, obična ili osuđena na nestanak - ona je i boja, oblik, volumen i arabeska u jednom
Na vrh
Ante3009 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 838
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante3009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 21:26
Iz maćuhica u tegli su provirila tri Hyancinthusa

Vrt je kompleks estetske i oblikovne namjere, a biljka je vrtlaru ne samo biljka - rijetka, neobična, obična ili osuđena na nestanak - ona je i boja, oblik, volumen i arabeska u jednom
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 21:32
ono si stavio za clenmetis i ruzu skupa da se penju jeli...bas me zanima kako ce izgledat 
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 21:34
Hvala ti na informaciji za balončić, baš mu se veselim. Izvrsna ti je ova kombinacija u pitaru Clap
život je more
Na vrh
Ante3009 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 838
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante3009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2012 u 07:47
Otvorili su se prvi tulipani:





Crveni božur izlazi, nadam se da će ove godine cvijetati



Saxifrage cvijetaju neumorno već dva i pol mjeseca:


Vrt je kompleks estetske i oblikovne namjere, a biljka je vrtlaru ne samo biljka - rijetka, neobična, obična ili osuđena na nestanak - ona je i boja, oblik, volumen i arabeska u jednom
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2012 u 07:59
predivno,a saxifrage je bas lijepa ovako okruzena kamencicima ,bas dolazi do izrazaja ...sta ces poslje tulipana tu zasadit ?
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Ante3009 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 838
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante3009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2012 u 08:08
Ljetnice, vjerovatno vrtne begonije kao i prošle godine.
Vrt je kompleks estetske i oblikovne namjere, a biljka je vrtlaru ne samo biljka - rijetka, neobična, obična ili osuđena na nestanak - ona je i boja, oblik, volumen i arabeska u jednom
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2012 u 10:44
Obožavam u ovim svojim godinama imati čast da ovako talentirani mladi ljudi, kao što su dado i Ante uopće hoće samnom komunicirati.
kada sam bila mlada poput njih, žene u mojim sadašnjim godinama me uopće nisu zanimale i to je još jedan od razloga zašto sam sretna što sam na ovom forumu.
Da ja imam onakvu gredicu ko Ante, nikad je ne bih dirala,  s puškom bih stajala pored nje, a on ju ide rasformirati. I onda te svoje ideje još tako lijepo umjetnički izrazi i prezentira. I baš si pravi esteta, Ante moj!
Dečko samo naprijed, sve vrijeme svijeta je pred tobom.
Lijepi pozdrav
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Ante3009 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 838
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante3009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2012 u 11:02
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

Da ja imam onakvu gredicu ko Ante, nikad je ne bih dirala,  s puškom bih stajala pored nje, a on ju ide rasformirati. I onda te svoje ideje još tako lijepo umjetnički izrazi i prezentira. I baš si pravi esteta, Ante moj!
Dečko samo naprijed, sve vrijeme svijeta je pred tobom.

Lijepi pozdrav


Nisam je rasformirao, samo sam malo premjestio dvije Echinacee i dodao još malo biljaka na prazna mjesta.
Vrt je kompleks estetske i oblikovne namjere, a biljka je vrtlaru ne samo biljka - rijetka, neobična, obična ili osuđena na nestanak - ona je i boja, oblik, volumen i arabeska u jednom
Na vrh
Ante3009 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 838
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante3009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2012 u 10:10
Jučer sam uzeo motiku u ruke pa napokon zasadio Hydrangee u zemlju. Ova salata što se vidi iza njih do ljeta će postati gredica sa hostama.



Procvjetala je i Magnolia "Susan"



Pa Rosmarinus officinallis "Prostratus"



Armeria maritima pušta neumorno nove cvjetove



Dva tjedna nakon skarificiranja, prozračivanja, gnojidbe i prve košnje travnjaka rezultat je ovakav:


Vrt je kompleks estetske i oblikovne namjere, a biljka je vrtlaru ne samo biljka - rijetka, neobična, obična ili osuđena na nestanak - ona je i boja, oblik, volumen i arabeska u jednom
Na vrh
Ante3009 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 838
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante3009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2012 u 10:11
Zaboravih još staviti i ove plave maćuhice

Vrt je kompleks estetske i oblikovne namjere, a biljka je vrtlaru ne samo biljka - rijetka, neobična, obična ili osuđena na nestanak - ona je i boja, oblik, volumen i arabeska u jednom
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2012 u 10:46
Cini mi se ili se kod tebe smanjila povrsina pod travom :)?
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
Ante3009 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 838
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante3009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2012 u 10:56
Za nekih 0,5 m2   
Vrt je kompleks estetske i oblikovne namjere, a biljka je vrtlaru ne samo biljka - rijetka, neobična, obična ili osuđena na nestanak - ona je i boja, oblik, volumen i arabeska u jednom
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 28>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,184 sekundi.