Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Egzotično grmlje i drveće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Rajska ptica - Strelitzia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Rajska ptica - Strelitzia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8910
Korisnik
Poruka
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2012 u 15:42
Ljiljana,ja imam jednu malu biljkicu stoji mi na stolu kod prozora,nije na izravnom sunčevom svjetlu i mislim da joj se to sviđa.
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ljiljana3 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 197
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljana3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 11:25
Ja sam jučer u bauhausu kupila veliku streliciju za 100 kn (sniženo sa 400), odmah sam je presadila u veći pitar i postavila na mjesto gdje ima par sati jutarnjeg sunca.
Sad me jedino brine, kad sam je izvadila imala je 3 - 4 korijena kao prst debljine i dosta duga, ja sam jedan odrezala, a ostale se nisam usudila jer je rečeno da joj se korijenje što manje uznemirava, a sad mi je žao što ih nisam sve pokratila.
 
Na vrh
dsevcesin View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 11
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dsevcesin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2012 u 18:57
gdje se može kupiti sjeme , donio sam jedan gomolj iz španjolske prije pet godina ali nije mi preživjela godinu dana ...
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2012 u 22:22
ovih dana ih je bilo u konzumu, mislim oko 40 kn
nisu velike, ali kome se ne žuri...
Na vrh
dsevcesin View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 11
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dsevcesin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2012 u 00:33
hvala
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2012 u 17:48
Originalno poslano od člana natalija natalija napisao:

ovih dana ih je bilo u konzumu, mislim oko 40 kn
nisu velike, ali kome se ne žuri...


Uploaded with ImageShack.us Evo ih po 19,99 kn
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2012 u 17:54
 A evi i jedan bebać nicolai iz sjemenke

Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
anturium View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 28 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anturium Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2012 u 23:17
Da li netko zna zašto moja strelizia ima uvinute rubove listova prema unutra?
Radi se o strelitzii nicolai.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2013 u 21:20
Strelicija kod moje susjede procvjetala. Cijelo vrijeme je vani na terasi i ljeti i zimi, oni nisu tu zimi i zaljeva je samo kiša.


život je more
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2013 u 00:56
Lantana toga ima samo u Bolu
Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2013 u 14:21

Strelizia mi je dobro prezimila i dobila jedan list
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2014 u 16:40

S. reginae

S. nicolai
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8910
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.