Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Flora Art 2011.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Flora Art 2011.

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
Korisnik
Poruka
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2011 u 07:06
prelijepe slikice :) zao mi je sto nisam isla ali nije mi se dalo jednostavno guzvati kad je sve bilo zbog pape nakrcano...dogodine mozda :(
Per aspera ad astra.



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2011 u 13:05

Hvala, RS!! Uvijek na nas misliš!

"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2011 u 14:09
ove zadnje slike kje si stavila Retriver Sara,toga uopce nije bilo 1. dan ...bas su zlocesti.
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2011 u 15:19
ajme ajme nadam se da ce mi obaveze dopustiti da se do sljedece godine i ja zaputim na floru... i uzivam u ovim ljepotama.
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2011 u 20:28
Eto da i ja dam svoj osvrt na ovogodišnju Floru:sve je bilo lijepo i kako treba biti,ali jedna stvar me nervira ,zašto su prodajne štandove sa cvjećem preselili tako daleko od busa i u ono blato kad je tu na početku lijepo zbetonirano i blizu za na bus kad razgledamo sve i kupimo biljčice da ne moramo tegliti.Nije ni fer bilo što je svake godine Flora pomaknuta za dan dva napred po datumima i ako su ti ljudi koji prodaju cvjeće tako skupo platili svoju placovinu onda im nije trebalo uzeti dva dana da ne mogu sa dostavom zbosmile163g posjete Svetog oca do štandova,već je Flora trebala biti organizirana prije ,a ne napraviti ovakvu gužvu i metež.Eto toliko od mene.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2011 u 10:37
Silvestra, prodajni štandovi su bili premješteni iz sigurnosnih razloga zbog papina dolaska, sljedeće godine će biti na starom mjestu...
a kaj se tiče drugog dijela tvoga posta, u potpunosti se slažem s tobom, cvjećari su bili jako ogorčeni...ne znam koji pametan um je ta dva izuzetna događaja stavio u isti termin...
Svi koji nisu došli zbog eventualne gužve, mogu žaliti jer gužve uopće nije bilo...možda malo u nedjelju popodneSmile
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2011 u 13:14
Svake godine, uvijek iznova i na istom mjestu, čeka nas Zelena priča, izložak majstora iz Vlaške ulice u Zagrebu. Uvijek svježa, uvijek nova, malo remek djelo jednostavnosti i šarma...skromna izborom biljaka, a tako raskošna sadržajem i krajnjim rezultatom...užitak, užitak, neponovljivi užitak...koračajući polako uokolo izloška slušam kako sa svake strane priča malu priču iz velike zbirke svojih Zelenih priča...možda čak i onu od prošle godine, tko zna...tajanstvena mahovinasta gospođica, ogrnuta bršljanom i glave pokrivene velikim slamnatim šeširom sjetno promatra gužvu oko sebe i mnoštvo ljudi koji užurbano prolaze pored nje i ne primječujući je...

slika

slika

slika

slika

slika
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2011 u 13:15
slika

slika

slika

slika

slika

slika
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2011 u 13:32
Baš si se potrudila da nam prikažeš djelić Flore. Hvala ti.
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2011 u 14:43
sara stvarno si super reporter smile141 i hvala
tvoj slikovni prikaz, a pogotovo popratni tekst su kao i uvijek vrhunski
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2011 u 21:33
Saro da li su te biljke posadene direktno u zemlji ili u vaze? Sta ostne poslje kad zavrsi flora? Rupe u travnjaku? :)
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2011 u 08:10
sa travnjakom bude sve u redu na kraju, ne brini, dado, sve je posađeno u teglama, no one nisu ukopane u travnjak...
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2011 u 16:49
Fala SR i Pinusu na predivnim fotkicama ipak nam drage Flore...pa kaj ne, naša je, kakva je, da je!
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2011 u 13:54
Saro,baš mi je drago što će na godinu sve biti po starom,a potpuno bi bila zadovoljna da se konačno organizatori dosjete da je šesti mjesec za Floru prekasno i da bi neko normalno vrjeme bilo od 1-15.05,odnosno naj kasnije 15.05 za početak Flore.Svi mi koji volimo cvjeće dolazimo tamo jednim djelom zbog kupovine,a svako ko kupi cvjeće želi ga ćim prije posaditi da mu čim duže csmile79vjeta,stoga šesti mjesec je doista bezobrazno kasno za nas koji kpujemo i sadimo.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2011 u 13:58
E ove godine sam i ja propustila floru, a vidim da je bilo divno, no vi ste mi dočarali slikama, baš sam uživala!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2011 u 14:05
hvala vam za slike s oHeartvogodišnjeg FloraArta
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2011 u 13:07
Ja sam tek sad zavirila ovdje...očito kasnim ama baš u svemu Confused
Pinus i Retriver Sara, fotke su Vam odlične, sve se super vidi. Nisam ni ja bila, nažalost al kad sam vidla fotke kao da i jesam. Ljudi hvala na fotkama, samo tako nastavite, super ste smile79
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.