Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj vrt pokraj Save
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj vrt pokraj Save

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4142434445 109>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 1,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2011 u 16:39
Jesi sigurna da ti je vrt pokraj Save a ne u dolini Neretve?WinkLOL
 
Vrijedne ruke pa svega ima!ClapClapClap
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2011 u 17:05

evo nastavak
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2011 u 17:09
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2011 u 17:19
Baka to ti ja nisam mogla odoljeti sadnici mandarine ,kada sam kupovala mandarine nudili su i sadnice a ko bi odolijo takvom izazovu ... ali nije mi žao ovo joj je treća ili četvta godina i baš mi je ljubimica.
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2011 u 18:06
ovo št ću vam sada pokazati to je kolaž od etiketa raznog cvijeća koje sam kupovala sve ove godine, bilo mi je žao bacati sve te etikete sa lijepim slikama i tako vremenom se puno toga skupilo...pa sam si napravila ovaj kolaž ,ali kada danas gledam puno toga nema osobito tulipana voluharice su bile gladne ,nešto nije niklo ...a nešto nije bilo kao na etiketi ali ostale su mi slike i malo sam se igrala prošle nedljelje
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2011 u 18:18
svaka čast, ideja ti je superClap
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2011 u 11:46
nona hvala ,možda to nisam trebala staviti ovdje ali te sam bilke sadila u svoj vrt ,pa ipak mislim da je to dijo moga vrta
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2011 u 11:49
Uau,puno si ti toga nakupovala. Ideja s kolažem je "za pet"!
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2011 u 12:21

Super ideja!
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2011 u 12:58
 Prekrasan kolaž draga!
Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2011 u 16:02
Prekrasan kolaž,originalna ideja.smile113
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2011 u 17:48
drage moje vidite kako se to sa godinama nakupi,koliko nam toga prođe kroz ruke,sigurna sam da bi se i kod vas isto toliko nakupilo.Ja ću ove zime ponekad baciti togled na moj kolaž tako će mi zima brže proći
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2011 u 09:54
ovo je super ideja
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2011 u 11:27
Jako lijepo!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2011 u 00:35
Malo sam večeras detaljnije pregledala tvoj vrt pokraj Save...Imaš puno lijepog cvijeća- trajnica koje će u proljeće opet zablistati..Voće i povrće je za svaku pohvalu, a oni prekrasni konji pravo su bogatstvo...Imaš ti i rode i lastavice pa tvoja je kuća prava sretna kuća....
Od cvijeća oduševili su me ljiljani, perunike, delfiniumi, klematisi..smile141
sutra je novi dan
Na vrh
Olja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2011
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 842
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Olja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2011 u 19:08
Kako lep kolaz...eto sta uradi jedna cvetna dusa....i od praznih kesica napravi umetnicku sliku!smile170
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2011 u 11:37
Originalno poslano od člana blue sky blue sky napisao:

ovo št ću vam sada pokazati to je kolaž od etiketa raznog cvijeća koje sam kupovala sve ove godine, bilo mi je žao bacati sve te etikete sa lijepim slikama i tako vremenom se puno toga skupilo...pa sam si napravila ovaj kolaž ,ali kada danas gledam puno toga nema osobito tulipana voluharice su bile gladne ,nešto nije niklo ...a nešto nije bilo kao na etiketi ali ostale su mi slike i malo sam se igrala prošle nedljelje


Prekrasne slikice vrta, ali mene je oduševilo ono dijete u tebi, sjetila sam se svog djetinstva, čekanja prvih visibaba, zvončića, cicamaca i ogromnih livada s cvijećem (za koje se vlasnik stalno pitao zašto je usred livade izgažena trava,, on je mislio da je to noćište srna,   pa kada se cijelo društvance, nas 6-7 izvalilo na travu, normalno da trava leži sa nama) !!  A ni tako plavog neba ni bijelih jastučastih oblaka nema kao u djetinjstvu!!  Tko bi ga i primjetio od igrica, facebooka i mobitela!!!

A ideja za kolaž ti je fenomenalna, treba je spremiti!!

Sada više neću zaboraviti tvoj vrt, podsjećat će me na djetinjstvo!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2011 u 12:53
drage moje već duže vreme me nije bilo ovdje zbog raznih obaveza nešto poslovnih nešto obiteljskih... ma znate i same kad je velika družina...
Hvala vam svima na pohvalama.
Free ono ležanje u travi nam je dalo puno ljubavi za sve oko nas osobito za prirodu i njene ljepote
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2011 u 13:02
pokušala sam staviti neke slikice ali jednostavno nejde probati ću poslje
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2011 u 13:27

ovaj šafran je cvao sada za Božić
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4142434445 109>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.