Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj vrt pokraj Save
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj vrt pokraj Save

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5253545556 109>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 1,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2012 u 04:45
Originalno poslano od člana blue sky blue sky napisao:

22-drugog su nam stigle rode
Oprostit ćeš mi što umjesto prelijepog cvijeća iz tvog vrta ovaj put izdvajam ovu posebnu fotku! Embarrassed
Time is something you can never get back..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2012 u 09:48
Originalno poslano od člana blue sky blue sky napisao:




Majko mila. Blue sky, jet ti ovo lanić, ma kaj lanić, lančina, moj je lanić, nema ni 3 malecka listića !!!   Opet ću na tvome pasti oči, jer moj se očito učlanio u Sindikat nazaposlenih, prije mene !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2012 u 09:52
Originalno poslano od člana dijana7566 dijana7566 napisao:

Proljeće kod tebe izgleda kao što ga bajke opisuju.



Slažem se s ovim  !!   Pa kako bi i drugačije moglo biti, kada je u, na i iznad njega, BLUE SKY !!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2012 u 10:00
 I mene je lan oborio s nogu!smile71
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2012 u 11:50
Mene je još lani oborio s nogu, i još sam sada na koljenima !!  Provjeravam jel ovaj malac koji mi je poslala Blue sky bacio listić ili su se 3 listića osušila !!  Sve je više ovog drugog !!  A mene sve više bole koljena !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2012 u 12:45
kod tebe sve cvate odjednomTongue i jasmin je već procvaosmile64
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2012 u 22:36
Kod tebe sve tako bujno, isprepleteno, cvijet na cvijetu!
Sutra je novi dan.
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2012 u 22:50
Seboj mi je neizostavan u proljetnom vrtu, najvise zbog mirisa, ali meni nije uspio se odrzati. Cini mi se da je bio previse u hladu.
Ovaj tvoj se spetljal sa klematisom ?
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2012 u 23:09
krasno, slika s rodom  jako mi se sviđa
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2012 u 00:41
NonaSmile
Anabistrica posadila sam ga da pravi hlad klematisovim nogama i da mi miriši kada pijem kavuWink
Misti da  drago mi je da ti se sviđa fotka mi ih volimo one su naše ljubimice jer kad stignu znamo da je zimi krajSmile
free stiže zamjena i nadam se da ovi neće štrajkatiWink
tikvić volim lan zbog njegove nebesko plave bojeTongue
Mari ne cvate još to je free izrazila želju ali je napupaoSmile
Luci tako mi je lakše,manje trava raste a i rada bi imati puno toga na nekom određenom prostoruWink
Carol hladi noge klematisima skupa sa puzavim zvončićem ako hoćeš skupiti ću sjemeSmile
moon hvalaSmile
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2012 u 22:56
Proljetne slike me odusevljavajuSmile
Na vrh
Klimatis View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 1360
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Klimatis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 10:35
Prosetala i ja tvojim prekrasnim vrtom pokraj Save, šarenilo skoro da jednako kroz sva četiri godišnja doba
Neka se sve zeleni
Na vrh
magnolia View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Lokacija: mostar
Status: Offline
Bodovi: 426
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2012 u 20:28
smile64
Na vrh
cvijetićljubac View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 741
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvijetićljubac Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2012 u 21:03
smile78
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2012 u 21:20
Cvijeće je prekrasnosmile64  ja često ovuda prošetam ne bi li vidila gitinu crnu ljepoticuEmbarrassed
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2012 u 22:21
blue sky, nesto si nam skrta na slicicama, ili nesto radis sa drvom?
 
Lan ti je mozda vec i ocvao, a nismo vidjeli njegove prekrasne, plave cvjetice.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2012 u 22:43
drage moje šetačice hvala na posjetiGioaa,Klimatis,magnolija,cvijetićljubac,bebolina,Carolsmile78nove slikice nemogu staviti jer mi je riknuo fotić mada bi se našlo dosta toga uslikati Confused.Carol na žalos nemogu ni slike od rada sa drvom nemogu staviti... a ja ću i dalje uživati u vašim fotkama i šetnjom kroz vaše vrtoveSmile
Na vrh
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2012 u 22:46
Originalno poslano od člana blue sky blue sky napisao:

drage moje šetačice hvala na posjetiGioaa,Klimatis,magnolija,cvijetićljubac,bebolina,Carolsmile78nove slikice nemogu staviti jer mi je riknuo fotić mada bi se našlo dosta toga uslikati Confused.Carol na žalos nemogu ni slike od rada sa drvom nemogu staviti... a ja ću i dalje uživati u vašim fotkama i šetnjom kroz vaše vrtoveSmile
 
 
brzo popravi fotić, željni smo vidjeti tvoj vrtLOL
Ruka koja daje uvijek je iznad one koja prima.

Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2012 u 19:20
potpisujem loricu -brzo popravi fotić ili nabavi nekog da ti kupi novi 
belica,zagreb
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2012 u 20:00
blue sky i ja čekam slike.....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5253545556 109>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.