Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj cvetni svet
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj cvetni svet

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Nena3110 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 98
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nena3110 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Moj cvetni svet
    Objavljeno: 27 Svibanj 2011 u 23:31
Godinama radim sa presovanim cvećem.
mada, vidim kako rade drugi, pravi sm amater.
Volim sve rukotvorine, a od nedavno pokušavam da radim dekupaž.
zaposlena sam na teškom i odgovornom poslu, pa je slobodnog vremena malo.
Divim se svima koji stvaraju lepotu i pokušavam da učim.
Danima gledam, nisam još stigla da vidim sve, samo malo sam videla, jer ovde je čitavo bogatstvo.
U mom potpisu je link ka mom blogu, ako nekog zanima više.
neke od vas i poznajem sa neta i uživam u vašim radovima.
Evo malo mojih, ništa novo, sve već viđeno na blogu i još nekim lepim mestima na netu.


















http://nena3110.blogspot.com
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Nena3110 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 98
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nena3110 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2011 u 23:42
Malo čestitki i bookmarkera.













Nadam se da nisam preterala, toliko toga ima, da mi je teško odabrati...drugom prilikom pokazaću vam i svoje radove u nekim drugim tehnikama i prve korake u dekupažu.
smile79
Hvala!
http://nena3110.blogspot.com
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2011 u 16:57
Vrlo lijepo.Vrjedne ruke imaš,
Na vrh
Nena3110 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 98
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nena3110 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2011 u 18:27
Hvala Dijana!smile73

Evo još po nešto što sam radila.















Kako su moje ćerke ljubomorno čuvale zbirku salveta iz detinjstva, nešto kao dekupaž sam počela presovanim cvećem, onda sam kupila po neku salvetu, a sada ih, zahvaljujući pošiljkama mojih dragih prijateljica imam puno, još samo vreme da nađem.



Onda sam počela sa salvetama, drvofiksom i bojom za zidove, na kartonskoj ambalaži i plastici...još se ne usuđujem za neki ozbiljan rad.


Kutijica od Zdenka sira, od cipela, od kremica za lice, staklene, plastične od Herbalife-a





Drveno ogledalce, prvo je trebalo ošmilglati lak, kupila sam ga u radnjici u kraju, nisam bila strpljiva, svaka strana, svaka površinica je trebalo posebno da se suši, nije baš pedantno, i dve mini kutijice od kineza.



Eto, kad sam nova, pa želim sve da pokažem, možda sam malo preterala, a nisam pokazala ni deseti deo koještarija u kojima uživam, a još puno toga treba da učim i vežbam.
Hvala vam na strpljenjusmile79
http://nena3110.blogspot.com
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 08:55

Thumbs%20Up Clap

Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Nena3110 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 98
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nena3110 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2011 u 14:26
Hvala!
Ne bih ovde da zatrpavam i drugim radovima, radila sam nešto novo, fotografisala poljsko cveće i još svašta nešto, kako imam blog, sve se tamo može videti, dragi moji!
smile78
http://nena3110.blogspot.com
Na vrh
Nena3110 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 98
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nena3110 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2011 u 21:52
Ipak ću da vas zatrpavam, samo ne znam da li da otvorim posebnu galeriju za dekupaž, jer radim i druge stvari.
Poslednjih dana sam baš vežbala dekupaž i evo rezultata.
Ja sam zadovoljna svojim počecima, a za ovo mogu da zahvalim svima vama i bogatstvu saveta koje ste ovde napisale, a posebnu zahvalnost dugujem našoj Mare.




http://nena3110.blogspot.com
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2011 u 12:36
Ovo tek sada vidim i uistinu je prelijepo!
Time is something you can never get back..
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2011 u 12:54
Lijepe su ove stvarčice.......Thumbs%20Up
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Nena3110 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 98
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nena3110 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2011 u 18:48
Dugo vam nisam pkazivala svoje radove.
Još uvek učim dekupaž, a radila sam i čestitke, i naravno, najviše bookmarkera, njih više i ne fotografišem pojedinačno.
I malo ružicaSmile








Tako!
Sad izvolite, posavetujte me ako vidite greške.


http://nena3110.blogspot.com
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2011 u 09:32
ja se mogu samo diviti greske ne vidim
Na vrh
Nena3110 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 98
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nena3110 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2011 u 22:30
Hvalasmile78
http://nena3110.blogspot.com
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2011 u 18:09
wooow ovo mi se baš dopada ,tu smo slićne od ćega god mogu ja pravim ,crtam bojim pletem heklam samo nek je cvijeće, prelijpo nemam rijećismile99
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.