Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lilith-moji decoupage radovi :)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lilith-moji decoupage radovi :)

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
lilith View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 47
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilith Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Lilith-moji decoupage radovi :)
    Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 03:02
Veliki pozdrav majstoricama decoupagea! Nova sam na forumu i u decoupageu, ali evo ... u narednom periodu cu postaviti fotke nekih mojih (skromnih) radova, premda je to daleeeko iza od onoga sto vi radite, ali kako da naucim ako ne tako sto cu svoj rad staviti pred vase majstorsko oko i predati u narucje vase kritike, dobre ili lose, od obje se uci
Toliko za pocetak, fotke su postaviti cim skontam kako se to radi hahaha
Nadam se uskoro
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 07:55
Dobro došla i hajde, pokaži se.
Na vrh
lilith View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 47
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilith Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 17:31
Evo, ovo je moj prvi rad u decoupageu! Znaci, kutijica je metalna, akrilne boje i motiv sa salvetice :)





To je moja prva kutijica i uopce prvi rad u decoupage tehnici, idem postaviti jos slika ako se pokaze da sam uspjela ove postaviti
Na vrh
lilith View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 47
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilith Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 17:46
Jos jedna kutijica, takodjer prvi radovi. Kutijica je od menthol bombona . Ova slicica na poklopcu je iz nekog modnog magazina, a bocno na kutijici su slicice sa salvete. Malo sam poklopac "dotjerala" nekakvom djecjom konturnom bojom, koja mi izgleda opasno jestiva






(nisam bas najbolje poslikala, obecavam da u stvarnosti izgleda MALO bolje)   
Na vrh
lilith View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 47
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilith Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 18:09
... i zatim, jedna mala boca (od vodke) Nakon sto sam je napravila, shvatila sam da obozavam raditi sa zlatnim nijansama ... i potom su uslijedili radovi na temu, no prvo bocica



Ponovno zlatne nijanse, ovaj put na plasticnoj kutijici od bombonjerice




Ok, sada ce te se smijati! Naredna fotka je rad (ponovno sa zlatnim nijansama) ali na kutijici za stapice za usi . Znam, znam ... ali, otkako sam otkrila decoupage, nista vise nije sigurno od salvetica i svo smece je postalo potencijalni kandidat za make-over. Sto je najgore, ova jadna, odbacena i smijesna kutijica mi je jedna od najdrazih sto sam napravila ... ne morate reci nista, razumijem.







I jos par zajednickih fotkica od "zlatne druzine"




Kao sto vidite, malo sam "stilizirala" da vam zamazem oci hahaha.
No, jedva cekam vase komentare, kritike i savjete!
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 19:39
Kao prvo dobrodošla,ako su to tvoji prvi radovi,očekuje nas još mnogo lijepih i maštovitih uradaka.Sviđa mi se što je sve jako uredno i pedantno, sa osobnim štihom i jako mi se sviđa.LJubiteljica Pariza lijepo si ukomponirala "staru "razglednicu,postavila scenografiju i izazvala malo nostalgije za prošlim vremenima.
Na vrh
lilith View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 47
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilith Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 20:02
Zahvaljujem na dobrodoslici i Mimi i Vama gospodjo Nado. Ovo sto kazete vrijedi utoliko vise sto dolazi od Vas i zaista mi prija cuti ovako nesto. Naravno da me ceka jos dooosta rada i ucenja, ali ovakva podrska mi daje vjetar u ledja. Hvala od srca!
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 22:19
Dobrodošla, ja sam već dosta dugo nova, jer još uvijek nisam postavila slike, iako imam dosta radova. Zapravo sam htjela reći da je moj prvi rad u salvetnoj tehnici bila također kutijica, nadam se da ću je uskoro pokazati, tvoja je ljepša, ali  te kutijice su zakon za odlaganje sitnica. Radovi su ti lijepi i nadam se uskoro novim slikama. Samo tako naprijed.
Na vrh
tifany View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tifany Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 22:30
lilith,dobro došla ....
imaš zanimljive  i zaista posebne radove ...
talent je tu ,samo napridsmile73
Na vrh
lilith View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 47
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilith Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 01:08
Hvala vam Okić i tifany! Okić, pa zasto cekas sa objavljivanjem? Vjerujem da su ti radovi posebni i jedva cekam da ih vidim! I ja sam dugo vremena gledala galerije majstorica ovdje na forumu, ostajala bez daha nad njihovim radovima i ipak sam, svjesna da nisam ni blizu onoga sto one prave, odlucila postaviti neke svoje radove, jer smatram da mi pocetnice uistinu imamo srecu da imamo vrhunske majstorice koje ce mozda pogledati nase radove i dati nam kakav koristam savjet za napredovanje! Stoga, samo hrabro, idemo naprijed!
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 07:40
      dobro nam došla i dugo se družila s nama. Ako su ovo početni radovi što će tek biti kad "malo porasteš". Prekrasno i nastavi tako i dalje   
Na vrh
Majolina View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 28 Prosinac 2010
Status: Offline
Bodovi: 103
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Majolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 10:18
lilith, super su ti radovi, zlatna družina mi se posebno sviđa!!
ne postoji niti jedna stvar kojoj ne bi pasala salveta, to je umjetnost koja
nema granica, tako da ona kutijica za štapiće za uši uopće me nije
nasmija već me oduševila!!! BRAVO!!!!
i da....DOBRO NAM DOŠLAsmile75
Na vrh
lilith View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 47
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilith Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 14:07
Hvala vam, drage moje Vase rijeci podrske zaista puno znace, radujem se zajednickom druzenju u narednom periodu
Na vrh
lilith View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 47
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilith Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 16:10
Evo jos radova. Moji prvi tanjiri Znam da nisu nista posebno, ali eto



Prvi je od keramike, drugi od stakla.
Na vrh
lilith View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 47
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilith Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 16:11
I da ... na ovom drugom izgleda kao da sam radila crakle, ali nisam, to je jednostavno samo tako ispucalo od boje
Na vrh
lilith View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 47
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilith Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 16:33
Ovo je vaza koju sam napravila kao poklon za moju kolegicu iz branse povodom njene magistrature (magistrirala Svjetku knjizevnost). Kao sto vidite, fotke nisu salvetice vec sam ih isprintala na obicni A4 papir, malo sam iskombinirala sa salveticama, tako da sam pokusala "uvezati" decoupage i kolaz. Dopala mi se ideja da napravim vazu sa fotografijama pisaca (odabrala sam njene omiljene), a kako takvih salvetica ne mogu naci, isprintala sam ... ideja mi se svidja, a realizacija: prosudite same Isla sam malo na taj "antique look", pa sam sve na kraju pospricala smedjkastim sprejem koji sam sama napravila od smedje boje za keramiku koju sam malo razrijedila s vodom.




Na vrh
lilith View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 47
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilith Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 16:35
P.S. Detalj s mackom koji mozete vidjeti na vazi je iz razloga sto kolegica OBOZAVA macke, ali OBOZAVA
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 17:21
Bravo za ideje i izvedbu!!
Vaza sa piscima je odlična, sve lijepo uklopljeno, maštovito, jako mi se sviđa.
Na vrh
lilith View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 47
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilith Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 20:03
Hvala ti, ElzaBuba
Na vrh
Nena3110 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 98
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nena3110 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 21:05
Oduševljena!smile93
http://nena3110.blogspot.com
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.